Mogul Extreme 5W/40

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
JASK

Mogul Extreme 5W/40

Příspěvek od JASK »

Cena tohoto oleje se pohybuje v rozmezí 180 - 380,-Kč/1l.Tak nevím jestli to rozmezí není odvozeno od názvu(extreme) ,nebo název od toho rozmezí.Nebo je to úplně jinak?
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Cenové rozmezí každého výrobku je dáno ochotou lidí za něj zaplatit.
Na E-Shopu Parama 335Kč, dobrá náhrada je třeba 5W-40 Racing.
Je třeba brát v potaz, že někdy je třeba doprodat skladové zásoby a někdy prostě chtějí natáhnout zákazníka :wink:
Každopádně je to olej splňující VW 502 00 a API SL, takže jde o výkonný olej. Bohužel Mogul neláká svou cenovou politikou ke koupi svých produktů.
JASK

Příspěvek od JASK »

skodovkar píše:Cenové rozmezí každého výrobku je dáno ochotou lidí za něj zaplatit.
Na E-Shopu Parama 335Kč, dobrá náhrada je třeba 5W-40 Racing.
Je třeba brát v potaz, že někdy je třeba doprodat skladové zásoby a někdy prostě chtějí natáhnout zákazníka :wink:
Každopádně je to olej splňující VW 502 00 a API SL, takže jde o výkonný olej. Bohužel Mogul neláká svou cenovou politikou ke koupi svých produktů.
Dá se tedy říct,že 180,-Kč je dobrá cena vzhledem ke kvalitě tohoto oleje?A jak je to se záruční dobou všeobecně u olejů,skladovatelností atd?
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Podle mě to je dobrá cena, protože se jedná o zavedenou značku a kvalitní produkt. Skladovatelnost je napsána na obalu, mám dojem že je 5 let od data výroby (neotevřený olej).
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

skodovkar píše:Podle mě to je dobrá cena, protože se jedná o zavedenou značku a kvalitní produkt. Skladovatelnost je napsána na obalu, mám dojem že je 5 let od data výroby (neotevřený olej).
Děkuji.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27494
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

skodovkar píše:Podle mě to je dobrá cena, protože se jedná o zavedenou značku a kvalitní produkt. Skladovatelnost je napsána na obalu, mám dojem že je 5 let od data výroby (neotevřený olej).
Ano, a po nalití do motoru 1rok, nebo maximálně ty kilometry, co předepisuje výrobce motoru pro výměnný interval.
JASK píše:Cena tohoto oleje se pohybuje v rozmezí 180 - 380,-Kč/1l.Tak nevím jestli to rozmezí není odvozeno od názvu(extreme) ,nebo název od toho rozmezí.Nebo je to úplně jinak?
cena od názvu - nebo název od ceny / dobrý :lol:
.....a jinak, solidní cena solidního výrobku je i http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=962 (byť je to starší produkt, ale se stejnými základními normami).
JASK

Příspěvek od JASK »

Pitris píše:
skodovkar píše:Podle mě to je dobrá cena, protože se jedná o zavedenou značku a kvalitní produkt. Skladovatelnost je napsána na obalu, mám dojem že je 5 let od data výroby (neotevřený olej).
Ano, a po nalití do motoru 1rok, nebo maximálně ty kilometry, co předepisuje výrobce motoru pro výměnný interval.
JASK píše:Cena tohoto oleje se pohybuje v rozmezí 180 - 380,-Kč/1l.Tak nevím jestli to rozmezí není odvozeno od názvu(extreme) ,nebo název od toho rozmezí.Nebo je to úplně jinak?
cena od názvu - nebo název od ceny / dobrý :lol:
.....a jinak, solidní cena solidního výrobku je i http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=962 (byť je to starší produkt, ale se stejnými základními normami).
A v Brně ...http://www.eshop-hi-oil.cz/index.php?show=product&id=14 a dík za info.
Odpovědět