notebook za jizdy

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
janek

notebook za jizdy

Příspěvek od janek »

Dobrý den,vidím,že je tady spousta seriozních diskutujících,mám dotaz a nevím v jakém foru se mi dostane fundované odpovědi.
O co mi jde.To,že je zakázáno za jízdy držet telefon nebo telefonovat je známá věc,ale prosím vás,když dubu mít za jízdy na sedadle spolujezdce zapnutý notebook a zastaví mě policista,bude se jednat o dopravní přestupek?Zkoušel jsem to všemožně najít ve vyhláškách,ale nic jsem nenašel.
Předem děkuji za odpovědi
Janek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Janku jankovatej když ho nebudeš držet v ruce tak tam můžeš mít třeba stabil s tiskárnou faxem a scanerem :wink:
janek

Příspěvek od janek »

Tak to je super,hold jsem to ale Janek :D
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Řidič se má plně věnovat řízení vozidla. K tomu netřeba cokoliv dodávat. :wink:
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

janek píše:Tak to je super,hold jsem to ale Janek :D
To Ti to za to stojí, díky plně se nevěnovat řízení, zmrzačit sebe nebo někoho jiného?...v lepším případě.Co potom těm poškozeným řekneš, že si zrovna na dálnici řešil mail od Obamy?Nebo nějakou důležitou zakázku? Není to zbytečné? Běž k volbám a třeba to nebudeš muset řešit.
janek

Příspěvek od janek »

mipesa,skodovkar,nene není to tak,jen bude zapnutý na stahování dat,já na něj šahat nebudu,jen ho před jízdou z práce zapnu a doma vemu sebou.Šlo mi o to,zda se nebude jednat o dopravní přestupek.Volby mi jsou celkem jedno :D
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

janek píše:mipesa,skodovkar,nene není to tak,jen bude zapnutý na stahování dat,já na něj šahat nebudu,jen ho před jízdou z práce zapnu a doma vemu sebou.Šlo mi o to,zda se nebude jednat o dopravní přestupek.Volby mi jsou celkem jedno :D
V tom případě so omlouvám za osočení.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

to já telefonuju.....píšu smsky a tuhle jsem to pral po dálnici a na sedadle spolujeztce jsem měl notebook a psal jsem něco do textáku :D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

a tuhle jsem jel se šéfem (audi A8 4.2 qattro)a ten šílenec jel 210 a držel volant kolenem a psal obouma rukama na ipodu :lol: to už bylo moc i na mě :lol:
janek

Příspěvek od janek »

mipesa,nic se nestalo :wink:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Janku, pak v tom žádný problém nevidím. :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:to já telefonuju.....píšu smsky a tuhle jsem to pral po dálnici a na sedadle spolujeztce jsem měl notebook a psal jsem něco do textáku :D
Tak pokud to myslíš vážně, tak.....
Anonymous píše:a tuhle jsem jel se šéfem (audi A8 4.2 qattro)a ten šílenec jel 210 a držel volant kolenem a psal obouma rukama na ipodu :lol: to už bylo moc i na mě :lol:
.....to vysvětluje "nevysvětlitelné" nehody na dálnici -
- jsou to volové, kteří si myslí, že se jim nemůže nic stát....ale aby se nespletli -
- a nemyslím tím, že by je přesvědčili o jejich chorých myšlenkových pochodech policajti,
ale co tak třeba kamion......
Shi
Příspěvky: 1343
Registrován: úte úno 19, 2008 23:31

Příspěvek od Shi »

To mi připomíná, že po jedné nehodě prý policajti našli v autě vedle těla řidiče mobil a na něm rozepsanou SMSku - něco jako: "Milačku za chvilku jsem u te ..."
Odpovědět