Castrol TXT a Magnatec

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Pali

Castrol TXT a Magnatec

Příspěvek od Pali »

Potrebujem radu. Momentalne mam v aute 1,4 16V olej Castrol TXT a potrebujem doliat. TXT je uz problem pozhanat. Je mozne doliat Magnatec??? thanks for help:-)
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

Magnatec 5W-40 lze v tomto případě bez obav použít.Mělo by to být to samé....
Návštěvník

Re: Castrol TXT a Magnatec

Příspěvek od Návštěvník »

Pali píše:Potrebujem radu. Momentalne mam v aute 1,4 16V olej Castrol TXT a potrebujem doliat. TXT je uz problem pozhanat. Je mozne doliat Magnatec??? thanks for help:-)
Pokud je ve stejné viskozitní třídě, tak by to neměl být problém.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Chci se zeptat. Rozhoduju se o oleji pro fabii 1.4 16V ESSO Ultra 10w40 versus CASTROL 10w40. Podle mě je Esso jasný favorit, ale servisman do mě pořád hučí ať dám castrol txt. Díky za názor
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:Chci se zeptat. Rozhoduju se o oleji pro fabii 1.4 16V ESSO Ultra 10w40 versus CASTROL 10w40. Podle mě je Esso jasný favorit, ale servisman do mě pořád hučí ať dám castrol txt. Díky za názor
Není zač.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:Chci se zeptat. Rozhoduju se o oleji pro fabii 1.4 16V ESSO Ultra 10w40 versus CASTROL 10w40. Podle mě je Esso jasný favorit, ale servisman do mě pořád hučí ať dám castrol txt. Díky za názor
je to čistě jen můj názor, ale já osobně bych "šel" jednoznačně do Essa.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:
Anonymous píše:Chci se zeptat. Rozhoduju se o oleji pro fabii 1.4 16V ESSO Ultra 10w40 versus CASTROL 10w40. Podle mě je Esso jasný favorit, ale servisman do mě pořád hučí ať dám castrol txt. Díky za názor
je to čistě jen můj názor, ale já osobně bych "šel" jednoznačně do Essa.
už šplouchá v olejové vaně :wink: Dneska jsem ho zkusil po dálnici, motor šel jak má moc hezký první seznámení :wink:
Odpovědět