Avanol

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

bjukemen
Příspěvky: 4933
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...vidím že tu majú všetci zmysel pre humor... :wink:

...takže avanol zatial radšej nie par rokov si počkame a potom sa uvidí... :wink: :!: :arrow:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27657
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Matýsek píše:Co si myslíš o olejích liqui moly, ty také začínali před pár lety.
tak před pár lety možná začínali u nás. V Evropě jsou "trochu dýl". A co se týká kvality, jsou hodně nahoře, a jako jedni z mála dělají třeba ve třídě 5w40 PAO oleje - ale to jen tak na okraj
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Pitris píše:
Matýsek píše:Co si myslíš o olejích liqui moly, ty také začínali před pár lety.
tak před pár lety možná začínali u nás. V Evropě jsou "trochu dýl". A co se týká kvality, jsou hodně nahoře, a jako jedni z mála dělají třeba ve třídě 5w40 PAO oleje - ale to jen tak na okraj
Jako asi pětiletej kluk jsem někde dostal obnošenou kšiltovku Liqui Moly a už je to víc jak třicet let :shock:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj, avanol používáme, je to dobrý olej.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27657
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:Ahoj, avanol používáme, je to dobrý olej.
Na co? Na mazání pantů dveří :lol: :lol: :lol:
Bylo by dobré napsat kdo, v čem, jak, jaký a od kdy.....
bjukemen
Příspěvky: 4933
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Pitris píše: Na co? Na mazání pantů dveří :lol: :lol: :lol:
...Masakrální... :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Taky používám v servise Avanol. Jsem z Jižních Čech. Hele chlapi, o co Vám jde??? Vždyť sami dobře víte , že záleží na stylu jízdy. Atd... Vždyť na ty vaše punta je to stejnak jedno...
Emler

Příspěvek od Emler »

Anonymous píše:Taky používám v servise Avanol. Jsem z Jižních Čech. Hele chlapi, o co Vám jde??? Vždyť sami dobře víte , že záleží na stylu jízdy. Atd... Vždyť na ty vaše punta je to stejnak jedno...
Zrovna u toho Punta by jsem byl opatrny,ty Italske motory jsou velice citlive na olej.Nehledě na to že me Punto povětšinou řidi manželka a ta ten motor nějak nešetři 8)
MAV

Příspěvek od MAV »

A toto je vyjádření, kvůli kterému, bohužel, musím v Čechách být u opravy v servisu neustále u vozu, a hlídat, abych za své peníze dostal zaplacené.

Kdy už chlapi s těma podvodama v servisech přestanete? Asi nikdy, co ? Tak Vám to trochu znepříjemníme.

Vyzívám všechny, aby jezdili jen do servisů, v nichž můžete být bez problémů u opravy. Třeba i na reverz, že Vám zvedák spadne na hlavu.

Dovezu si svůj olej, a V ymi ho tam pěkně pod mým dozorem nalejete a ne jako dědovi, že mu z 1,2 HTP smrdí obyčejný M5AD, však on toho moc nenajezdí, že. :evil:

Ty kecy o bezpečnosti práce si nechte.

Nemohu být při běžné údržbě u vozu, podívat se na podvozek, pokecat s mechanikem?

Tak jděte k šípku a jdu tam, kde mito bez problémů umožní.

Pá Pá, frajere.
Amatér

Příspěvek od Amatér »

Tak to máš lepší čuch jak ohař chlapče;) Z tebe budou mít v těch servisech radost!
Amatér

Příspěvek od Amatér »

Podívej, já si myslím, že nemá cenu být takhle nazlobený. Taky mě kolikrát někde natáhli. Zařídil jsem se podle toho.. Ale nemyslím si, že jsou všichni stejní. Co se týká té BOZP, tak si myslím, že v dílně být můžeš, ale já svému mechanikovi věřím a krom toho chodím taky do práce;)
karelLLL

avanol

Příspěvek od karelLLL »

olej avanol sem náhodou našel na shopu www.topoleje.cz mrkněte tam vypadá to slušně a rozlévají tam i shell za velmi rozumné peníze.) zatim ahoj
aaa

avanol

Příspěvek od aaa »

Mytýsek

Příspěvek od Mytýsek »

Hledal jsem to na internetu a dal jsem to hledat ve všech jazycích. Jedná se o velmi levný olej z produkce firmy harrer v Bavorsku, která má web: www.lube24.com. Osobně si myslím, že je to recyklovaný olej do kterého jsou jen přidaná nová aditiva, která vydrží tak max. 2 tisíce km. Což když si rozumný člověk spočítá, tak zjistí, že je to velmi drahý olej a radši si koupí něco kvalitního.
moony

Příspěvek od moony »

podle štítku jsem zjistil, že mám olej Avanol 10W 40 ve VW polo 1.4 AVU. Zatím najeto jedenáct tisíc a jezdím bez problému... Značku oleje neřeším, čili tam příště naleju cokoliv, kde bude odpovídat norma a bude to stát normální peníze.
Odpovědět