Oleje ORLEN

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

j.kiwi
Příspěvky: 195
Registrován: úte čer 03, 2008 13:52
Bydliště: Ostrava

Oleje ORLEN

Příspěvek od j.kiwi »

Máte někdo zkušenosti s oleji ORLEN - našel jsem je na internetu za velice dobré ceny (až se mi to nezdá).
Přece jen to jsou Poláci (bydlím kousek od hranic a vím o čem mluvím), tak tomu moc nevěřím - plná syntetika za 650Kč/4l.
Jinak je to tady
http://www.harkgroup.cz/eshop/
Díky
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Obrovská firma s vlastní rafinerií a výrobou všech potřebných komponentů nepotřebuje podvádět.
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Paramo a Mogul jsou též Orlen :lol: :lol: :lol:
j.kiwi
Příspěvky: 195
Registrován: úte čer 03, 2008 13:52
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od j.kiwi »

Díky za potrvzení doměnky - ÚPLNÝ IDIOTE - i když ve mne tvůj nick vzbuzuje jisté obavy :lol: :lol: :lol:

Snad nick není úpně pravda :shock:
Rejpal

Příspěvek od Rejpal »

j.kiwi píše:Díky za potrvzení doměnky - ÚPLNÝ IDIOTE - i když ve mne tvůj nick vzbuzuje jisté obavy :lol: :lol: :lol:

Snad nick není úpně pravda :shock:
On to ÚPLNÝ IDIOT alias TRABEC vždy myslí dobře, akorát to říká hodně po svém. To pak člověk neví, jestli si dělá srandu nebo co. S jeho dnešním názorem nezbýbvá než souhlasit. Jinak zdravíme TRABCE, tuším že do Brna?
j.kiwi
Příspěvky: 195
Registrován: úte čer 03, 2008 13:52
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od j.kiwi »

Jestli je to TRABEC, tak to jsem v klidu - jeho příspěvky se mi vždy líbily a s většinou jsem souhlasil.

Máte někdo olej ORLEN v motoru ? a nějaké zkušenosti ?
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Už toho nechte nebo pýchou prasknu. :lol: :lol: :lol:
JiRaY

Příspěvek od JiRaY »

O.T:proč se nepřejmenuješ zpět?Přece se kvuli jednomu idiotovi úplnému nebudeš vydávat za něho?Není mu co závidět :D
Vážně bych byl radši kdyby se tady neidiotovalo,oslovení idiote známého asi moc nepotěší :lol:
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Na ty ceny celkem hledím. Zajímavé, že na když jsem byl na obří autoburze v Gliwicích (doporučuji se tam jet podívat, to se hned tak nevidí), tak jsem ty oleje viděl za víc.
byloObrázek
je Obrázek
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ÚPLNÝ IDIOT píše:Paramo a Mogul jsou též Orlen :lol: :lol: :lol:
Jenže kapitálové propojení či (v daném případě) převzetí, ještě nutně neznamená také výhodnou výrobní kooperaci. Např. převzetí Barumu pod křídla Continentalu jasně zařadilo pneu zn. Barum do tzv. "budgetové" kategorie. Ano, v Otrokovicích se dnes vyrábí kde co, ale kvalita bohužel (přinejmenším z mého pohledu) nenese jméno Barum.

Jsou tu však i případy z opačného pólu, kdy ten kapitálově silný především technologicky vytuneluje toho slabšího, a pak ho nechá padnout. Případ holportu Daimler-Chrysler-Mitsubishi je už staršího data a navíc se o něm (přinejmenším u nás - pod vlivem Němci kontrolovaných motoristických médií) referovalo silně zkresleně, ale vezměte si např. poměrně nedávno "rozvedené manželství" GM-Fiat: GM (tedy především jeho německá odnož Opel) si pomohl ke konkurenceschopným motorům a také ke konečně použitelné podlahové plošině pro Corsu, zatímco Fiat se bude léta vyrovnávat s neblahým dědictvím v podobě naprosto trapné podlahové plošiny z Vectry, na kterou už stačil dojet další člen skupiny GM, Saab.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

JiRaY píše:O.T:proč se nepřejmenuješ zpět?Přece se kvuli jednomu idiotovi úplnému nebudeš vydávat za něho?Není mu co závidět :D
Vážně bych byl radši kdyby se tady neidiotovalo,oslovení idiote známého asi moc nepotěší :lol:
Když holt ten, kdo dokáže vehementně tvrdit, že např. tento olej od renomovaného výrobce

http://www.liqui-moly.de/liquimoly/prod ... _1091.html

zaručeně obsahuje "brusnou pastu" (viz jiné vlákno tohoto fóra) si snad ani jiné označení nezaslouží...
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Anonymous píše:
JiRaY píše:O.T:proč se nepřejmenuješ zpět?Přece se kvuli jednomu idiotovi úplnému nebudeš vydávat za něho?Není mu co závidět :D
Vážně bych byl radši kdyby se tady neidiotovalo,oslovení idiote známého asi moc nepotěší :lol:
Když holt ten, kdo dokáže vehementně tvrdit, že např. tento olej od renomovaného výrobce

http://www.liqui-moly.de/liquimoly/prod ... _1091.html

zaručeně obsahuje "brusnou pastu" (viz jiné vlákno tohoto fóra) si snad ani jiné označení nezaslouží...
Kde PIČINKO ???
bjukemen
Příspěvky: 4925
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...serte už na to ešte vám to nieje trápne!!...budte sami sebou a nepíšte tu ludom bludy...ked sa chcete baviť chodte na AZET
Rejpal

Příspěvek od Rejpal »

ÚPLNÝ IDIOT píše:
Anonymous píše:
JiRaY píše:O.T:proč se nepřejmenuješ zpět?Přece se kvuli jednomu idiotovi úplnému nebudeš vydávat za něho?Není mu co závidět :D
Vážně bych byl radši kdyby se tady neidiotovalo,oslovení idiote známého asi moc nepotěší :lol:
Když holt ten, kdo dokáže vehementně tvrdit, že např. tento olej od renomovaného výrobce

http://www.liqui-moly.de/liquimoly/prod ... _1091.html

zaručeně obsahuje "brusnou pastu" (viz jiné vlákno tohoto fóra) si snad ani jiné označení nezaslouží...
Kde PIČINKO ???
Tady:
http://www.oleje.cz/forum/viewtopic.php?t=2415
Kdo se tím prokouše ve stručnosti zjistí, že TRABEC tvrdil, že molyka je brusná pasta, protože uviděl vzore Mo2S místo MoS2. A to jen proto, že má doma leštící pastu na bázi Molyky s nápisem Mo2S.

Prostě značky jako jsou Liqui Moly nebo Fuchs se celá léta snaží nechat v oleji volně se vznášet částečky brusné pasty. Bravo.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jen tak mimochodem - žádná sloučenina pod chemickým vzorcem Mo2S neexistuje!
Odpovědět