pneumatiky 185/60 R14

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Trademan

pneumatiky 185/60 R14

Příspěvek od Trademan »

Zdravim, chcel by som sa spytat mozno taku odveci otazku ale ak by ste mi mohli napisat o ktorých autách viete na ktoré sa daju pouzit pneumatiky o rozmere 185/60 R 14.
CHcem ich pouzit na svoj voz Seat Ibiza 1999, ale to auto ma uz vela nabehanych kilometrov a mozno ze v priebehu roka ak sa nieco na tom seate pokazi tak budem rozmyslat o novsom aute... a kedze budem mat nove pneu o rozmere 185/60 R14 preto by som chcel vediet na ake este iné autá sa dá tato pneumatika pouzit podla TP.
Dakujem za odpovede.



PS: heslo dna: "čuchni k mierke ci je ten olej prepaleny, ak nie tak sa s.... na vymenu" :-) výrok majstra automechanikov na jednom nemenovanom učilišti.. resp. strednej škole polytechnickej :-)
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

Typicky - Škoda Fabia... Na 6" disku
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Příspěvek od NOVON »

No a kolik je to "vela nabehaného"???

Na audině je cca 360 000km a mondeu 300 000km... 8) A furt mi to šlape.. :P
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

A jaký ročník má být to "novější auto"? Ale kupovat auto podle gum, které už mám :shock:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
modelář

Příspěvek od modelář »

Pitris píše:... Ale kupovat auto podle gum, které už mám :shock:
Až teď mi to došlo! :oops: :shock: :twisted:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Prdítka od VW koncernu, na ta by neměl být problém.
emge

Příspěvek od emge »

To budú asi nejaké vzácne a drahé pneumatiky :D
trademan

Příspěvek od trademan »

emge píše:To budú asi nejaké vzácne a drahé pneumatiky :D
Tak vzacne nie su... ale nie su ani lacne... ja kedze najazdim vela km. tak chcem aby ma na ceste drzali pneumatiky a nie nejake šmejdy....
Ano je pravda ta ibiza je stare auto... ma vela km 380 000... ale problem s nou doteraz nebol..., myslene to bolo tak aby to bolo jasne....
Mam nové pneu za cca. 300 €.... a za dva mesiace napriklad bodaj by nie ale ja som vzdy pesimista... sa mi pokazi auto.. a oprava bude stat cca. 1 200 € tak hadam nebudem stary črep s tolkymi km. opravovat.... ale predat ho nepredam dokedy funguje lebo to auto môze fungovat este 5 rokov alebo aj mesiac... takze preto bola ta otazka.. ja som od vas nechcel filozofovanie o tom ci je normalne kupovat novsie auto kvoli pneumatikam kt. uz mam... to si nechajte pre seba alebo na debatu o Castrole... ja som len chcel vediet na ake druhy aut sa este pneumatiky s takym rozmerom hodia podla TP... to je vsetko... :-)
Keby kupim nejake šmejdace Kormorany alebo Sava alebo podobne nieco alebo tie činske KINGSTONE... tak jasne ze ich dam prec aj s autom ale kupil som Michelin EN Saver....
Takze len by som rad vedel na ake auto ich môzem este pouzit...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Demo napsal Fabia, a když neuvedls stáří potencionálního nového/ojetého auta, tak tipy starší, i mladší: Honda Civic, Fiat Bravo/Brava, Mazda 323, Opel Corsa, Ford Fiesta - ale je potřeba ohlídat i stupeň výbavy, protože se s ní může rozměr kol lišit.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
modelář

Příspěvek od modelář »

trademan píše:...ale kupil som Michelin EN Saver....
To sis tedy pomohl! Hlavně že považuješ za nutné explicitně vypíchnout svůj odstup od debaty o Castrolu... :lol: :P :twisted:
Odpovědět