Pitris

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

g.lubomir

Pitris

Příspěvek od g.lubomir »

spolupráci s ing. Jaroslavem Černým z VŠCHT v Praze jsme pro vás připravili novou krátkou rubriku, poodhalující některé mýty,které opřádají oblast maziv. Co nás k tomu vedlo? Respektive co k tomu vedlo pana Černého? Čtěte dále...

Při internetovém hledání nových informací z oblasti výroby,vlastností a použití motorových olejů jsem narazil i na webové stránky, na nichž probíhá diskuse o motorových olejích.Účastníky těchto diskusí lze rozdělit přibližně do dvou skupin:jednak diskutující, kteří nevědí a potřebují poradit nebo se něco dovědět,a jednak diskutující,kteří vědí všechno, každému rádi poradí a jsou velmi suverénní.Těch druhých je jen několik, jsou stále stejní, ale jejich aktivita je neuvěřitelná.Objevili se na všech diskusních stránkách, které jsem našel. Jejich názory a rady jsou však většinou velmi mizerné,mnohdy i škodlivé.Bohužel, z několika zmínek v jejich odpovědích lze usoudit, že to jsou pracovníci
:wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Kdybys alespoň uměl správně použít Copy-Paste. Ta tvoje neschopnost je prostě nebetyčná!
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

pitrísku jak víš co tím myslím :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...pan g.lubomir a ostatný... čo tak zakopať vojnovú sekeru,myslím že taketo osočovanie ako tu prebehlo nikam nevedie...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Já, hrdý anonym, nejsem ten, za koho mne pokládáš. A nevím, co tím myslíš, když to ani nedokážeš zkopírovat tak, aby to mělo začátek a konec.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

bjukemen píše:...pan g.lubomir a ostatný... čo tak zakopať vojnovú sekeru,myslím že taketo osočovanie ako tu prebehlo nikam nevedie...
Konečně podepsaný ano beru :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

bjukemen píše:...pan g.lubomir a ostatný... čo tak zakopať vojnovú sekeru,myslím že taketo osočovanie ako tu prebehlo nikam nevedie...
Já s tím naprosto souhlasím. Tak prosím, přilož ruku k dílu a pomoz odsud g.lubomira vytlačit, aby konečně přestal kalit vodu a vztahy.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

Anonymous píše:Já, hrdý anonym, nejsem ten, za koho mne pokládáš. A nevím, co tím myslíš, když to ani nedokážeš zkopírovat tak, aby to mělo začátek a konec.
skoč do zdi trotle buznáckej
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak tuhle průpovídku neznám. Asi proto, že na rozdíl od těch tradičních, resp. smysluplných, postrádá jakékoli racionální jádro. Asi jako všechno, co zde kdy g.lubomir vypustil.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: super :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Čím větší primitiv, tím větší potřeba užívat emotiony. Inteligentní člověk používá k vyjádření myšlenky jazyk!
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

ano pane buzno smrdí Ti koule kreténe
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Dost možná, ale to ty přes net cítit nemůžeš. Ale zato alespoň teď všichni z tvých vyjádření zřetelně vidí, že máš úplně neplatný mozek, který není schopen ničeho jiného, než produkovat neslušné nadávky. A ty jsou argumentačně úplně k ničemu! K čemu potom vůbec jsou tvé zdejší příspěvky, čím (jakou radou) jsi komu přispěl ty zde, na fóru?
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

ble ble ble :idea:Když nic nevím nepovím,ale nehraju si na chytráka jako Ty Pitris :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Když nemáš, co říct, tak laskavě mlč. A více čti, třeba se něčemu přiučíš.
Odpovědět