Pitris

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše::lol: jistě a kdo mne přikáže mlčet Ty? hahaha
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:ano pán velkomožný :lol:stejně se přihlásím z jiné sítě a budu do Tebe šít pořád. :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Omlouvám se, ale nedalo mi to, abych pár příspěvků zakladatele tohoto vlákna "neposichroval" tímto způsobem. Ti prozíravější asi vědí, proč...
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

už Tě tu sleduji dlouho.a když jsi si všiml na podepsané vůbec nereaguji je na Tebe Pitris psát umíš krásně ,zatím kdo uráží jsi ty demente a přestan se skrývat za anonymního chytráka a bud chlap.Tvoje heslo asi je všichni jsou blbci jen Ty jsi nejchytřejší ,tím končím trapárno. :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:už Tě tu sleduji dlouho.a když jsi si všiml na podepsané vůbec nereaguji je na Tebe Pitris psát umíš krásně ,zatím kdo uráží jsi ty demente a přestan se skrývat za anonymního chytráka a bud chlap.Tvoje heslo asi je všichni jsou blbci jen Ty jsi nejchytřejší ,tím končím trapárno. :lol:
No výborně, alespoň bude konečně klid!

A opět máš chybu v úsudku: pokud jsem si všiml, tak reaguješ na mne, jako nepodepsaného anonyma, byť tvrdíš pravý opak. S mými příspěvky Pitris nemá vůbec nic společného, on sem chodí pouze jako přihlášený uživatel, což by admin mohl potvrdit - tedy kdyby se na svou roli zde úplně nevybodl...
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

:lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

:lol: :lol: :lol: :lol:
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Silvestr tady začal už včera ? :lol: :lol: :lol:
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

ano :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Piš Lubomíre k věci nebo tě elita nechá zabanovat. :lol: :lol: :lol: :lol:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Anonymous píše: Bjukemen to neudělal, škoda...

...čakám na lepšiu príležitosť...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27499
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Chlapi, děkuju, a vykašlete se už na něho, znovu ukázal, co je zač, já jsem s ním takhle otevřeně už skončil, poslal jsem mu SZ, aby se ty jeho urážky nemusely objevovat na veřejném fóru. Akorát pořád nevím, proč mu vadím, ale ON mě urazit nemůže, při jeho inteligenci.....
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ÚPLNÝ IDIOT píše:Piš Lubomíre k věci nebo tě elita nechá zabanovat. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tohle ale není o žádném elitářství, to je "jen" snaha prosadit dodržování norem elementární lidské slušnosti. Zejména proto, aby jedinec nemohl zcela beztrestně a zjevně záměrně poškozovat zájmy celku. Nebo, vzato z druhé strany, aby ten celek nemusel klesnout na jeho úroveň.
Bingo

Příspěvek od Bingo »

g.lubomir píše:ano pán velkomožný :lol:stejně se přihlásím z jiné sítě a budu do Tebe šít pořád. :lol:
Á, pán pracuje se šicím strojem, neměl by mu ale někdo říct, že fórum pro švadlenky je někde jinde :lol:
Odpovědět