Pitris

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

:lol: jistě a kdo mne přikáže mlčet Ty? hahaha
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

S tím volem, co založil toto vlákno se už bavit nebudu, ale je tu krásně vidět, co je "pan" g.lubomir zač. A myslím si, že rozumný člověk pozná, že na tomto vlákně je to můj první příspěvek. A možná by bylo už vhodné, kdyby zasáhl správce fóra...."pan" g.lubomir svým vyjadřováním jasně ukázal, že to nemá v hlavě v pořádku.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

ano pán velkomožný :lol:stejně se přihlásím z jiné sítě a budu do Tebe šít pořád. :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:S tím volem, co založil toto vlákno se už bavit nebudu, ale je tu krásně vidět, co je "pan" g.lubomir zač. A myslím si, že rozumný člověk pozná, že na tomto vlákně je to můj první příspěvek. A možná by bylo už vhodné, kdyby zasáhl správce fóra...."pan" g.lubomir svým vyjadřováním jasně ukázal, že to nemá v hlavě v pořádku.
Těžko říct, může to být komplex méněcennosti, mohl být v mládí zneužíván, byla by nutná konzultace s psychologem.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

to je krásný Pitris jsi muž dvou tváří :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Pitris píše:S tím volem, co založil toto vlákno se už bavit nebudu, ale je tu krásně vidět, co je "pan" g.lubomir zač. A myslím si, že rozumný člověk pozná, že na tomto vlákně je to můj první příspěvek. A možná by bylo už vhodné, kdyby zasáhl správce fóra...."pan" g.lubomir svým vyjadřováním jasně ukázal, že to nemá v hlavě v pořádku.
Těžko říct, může to být komplex méněcennosti, mohl být v mládí zneužíván, byla by nutná konzultace s psychologem.
No a co tu celou dobu tvrdím! Bohužel admin zcela rezignoval na svou roli (byť sám rozhodně nejsem příznivcem nějaké regulace či dokonce kontroly), ovšem čeho je moc, toho je příliš!

P.S.: A g.lubomir opět nezklamal, neboť potvrdil, že ani o počítačích, resp. IP adresách a možnostech blokace některých cest neví zhola nic.
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Je zde třeba zdůraznit pro méně zainteresované, že právě Pitris je jedním z těch, kdo na tomto foru nekalí vody a přispívá, zde hodnověrnými a kvalitními příspěvky. Pro ty více zúčastněné asi nemusím zdůrazňovat, že pan g.lubomír asi Štrougal, nepřevyšuje intelektem výši suchého klacku v lese.Je smutné, že někdo takový si léčí své komlexy jen na foru a ne osobně.Jinak z vlastní zkušenosti IP se dá všelijak ochcat, konkrétně z mé IP si někdo dělá dobrý den a spousta admin mehaniků mě již odhlásilo.Neuvěřitelné, ale jde to, ---bohužel.Pane g.lubomíre, přeji Vám hodně, hlavně, štěstí do Nového roku.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To mipesa: Díky! Konečně se ozval i někdo další, kdo se neřídí heslem: "Co tě nepálí, nehas!" Avšak pokud nebudeme hasit teď hned, nebude už brzy co zachraňovat, neboť to třeba jen jeden jediný vlezlý jedinec dokáže do základů vypálit. A to by byla škoda, nemyslíte?
Proto vyzývám i další, aby se přidali. Bjukemen to neudělal, škoda... Ale příště se může podobný problém týkat právě jeho - či někoho dalšího. Ostatně pro příklady nemusíme chodit příliš daleko do historie českého národa. Inu, kdo se nepoučil z historie, nezaslouží si budoucnost! A skutečně mne mrzí, že právě tohle musím v dané souvislosti vzpomenout.
Tak hodně zdaru všem, kterým leží osud (účel, smysl a obsah) tohoto fóra alespoň trochu na srdci!
FF

Příspěvek od FF »

Prosím správcu fóra aby zmazal toto vlákno!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

FF píše:Prosím správcu fóra aby zmazal toto vlákno!
Ne, tohle rozhodně není správné řešení. Dané vlákno o něčem vypovídá a jeho smazání je pouze odložením problému, který by měl být řešen neodkladně a jiným způsobem!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pánové, myslím, že by bylo nejlepší ho naprosto ignorovat a na jeho příspěvky vůbec nereagovat. Je to člověk nervově labilní, podle toho jak začne bezdůvodně sprostě nadávat. Nelze ale vyloučit, že jde o provokatéra, který se zde náramně baví. Jestliže mu nikdo neodpoví, brzy zmizí sám. Jinak přeji všem na tomto foru hodně úspěchů a štěstí v Novém roce.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

O prostém provokatérství g.lubomira dost pochybuji, o neschůdnosti jeho "samovolného vymizení" jsem dokonce přesvědčen. Ostatně stačí juknout na dění kolem jeho minulých příspěvků: třebaže na ně dlouho nikdo nereagoval, stejně se objevil znovu, aby tady kde koho pourážel.

Dle mého mínění bychom my ostatní, co sem pravidelně chodíme (ať už přihlášení či anonymní), abychom si vzájemně vyměnili poznatky nebo si jen tak popovídali (nejen) o olejích, měli jasně deklarovat, že toto individuum mezi sebou nechceme.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:
skoč do zdi trotle buznáckej[/quote]
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:ano pane buzno smrdí Ti koule kreténe
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:ble ble ble :idea:Když nic nevím nepovím,ale nehraju si na chytráka jako Ty Pitris :lol:
Odpovědět