petr

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27535
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

g.lubomir píše:
Pitris píše:
g.lubomir píše:Těžko toho pána neznám ale těch 20 vteřin prosím nepiš,je to opravdu velká blbost
g.lubomir píše:spolupráci s ing. Jaroslavem Černým z VŠCHT v Praze jsme pro vás připravili novou krátkou rubriku, poodhalující některé mýty,které opřádají oblast maziv. Co nás k tomu vedlo? Respektive co k tomu vedlo pana Černého? Čtěte dále...
ale znáš, nebos to aspoň tvrdil :lol:
ted sem si to přečetl pozorně a jsi nemocnej,tot je výnatek co ten pán psal ,tak tady neklam . :lol:
A ještě jedna věc. Mohlo mě napadnout, že ti nedojde, že to bylo myšleno ironicky. Pan ing. Černý se asi opravdu nestýká s takovými, jako jsi ty :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27535
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

g.lubomir píše:ted sem si to přečetl pozorně
Ale že ti to dalo práci, co? :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:
g.lubomir píše:
Anonymous píše:Tvoje názory mají hodnotu duchovních splašků! A interpunkce, diakritika, vyjmenovaná slova, shoda podmětu s přísudkem atd. atd. ti zřejmě neříkají vůbec nic. Už to samo o sobě svědčí o úrovni pisatele.
Hm ale tady nejsem ve škole. :lol: :lol: :lol:že si nedáš pokoj Pitrisku :wink:A ještě něco, záleží kolik máš v kešeni a ne zda neumím česky troubo :lol: :lol:
Nevím proč si myslíš, že každý anonymní příspěvek je ode mne :wink: A ještě něco, nezáleží kolik máš v kešeni, ale co máš v hlavě troubo :lol: :lol: Už mě nebaví se s tebou hádat - chvíli to vypadalo, že jsi dostal rozum, ale asi ne.....
Je mi líto, ale v daném případě musím souhlasit s g.lubomirem: Opravdu jsme už dospěli do stádia, kdy "kvalita člověka" se nehodnotí podle toho, co zná a umí, ale podle naditosti jeho peněženky a nadutosti vystupování na veřejnosti.
bjukemen
Příspěvky: 4896
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...tu sa musím zastať Pitrisa...do teraz mi stale poradil dobre a myslim že ma bohaté skusenosti z olejmi...

...PS: takže ked mam nadutu penaženku automaticky som Snob alebo ako si to myslel....???
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

Pitris píše:
g.lubomir píše:
Pitris píše: to máš pravdu s tavejma se stýkáme my, a máš vidět jak měknou :lol:
ale znáš, nebos to aspoň tvrdil :lol:
ted sem si to přečetl pozorně a jsi nemocnej,tot je výnatek co ten pán psal ,tak tady neklam . :lol:
A ještě jedna věc. Mohlo mě napadnout, že ti nedojde, že to bylo myšleno ironicky. Pan ing. Černý se asi opravdu nestýká s takovými, jako jsi ty :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

bjukemen píše:...tu sa musím zastať Pitrisa...do teraz mi stale poradil dobre a myslim že ma bohaté skusenosti z olejmi...

...PS: takže ked mam nadutu penaženku automaticky som Snob alebo ako si to myslel....???
Ne, takto doslova jsem to nemyslel. Jenom jsem chtěl naznačit, že převažující část populace už uvažuje stejně, jako g.lubomir.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

bjukemen píše:...tu sa musím zastať Pitrisa...do teraz mi stale poradil dobre a myslim že ma bohaté skusenosti z olejmi...

...PS: takže ked mam nadutu penaženku automaticky som Snob alebo ako si to myslel....???
a když neumíš češtinu to jsi taky snob a pokud vím to nebylo tentokrát na Pitrise:lol:
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

Pitris píše:
g.lubomir píše:ted sem si to přečetl pozorně
Ale že ti to dalo práci, co? :lol: :lol: :lol:
představ si že ne :lol: a nezapomen s e obhajovat anonymně
bio
Příspěvky: 934
Registrován: čtv bře 06, 2008 22:15

Příspěvek od bio »

ADMINE POMOC !!!!
bjukemen
Příspěvky: 4896
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

g.lubomir píše:
bjukemen píše:...tu sa musím zastať Pitrisa...do teraz mi stale poradil dobre a myslim že ma bohaté skusenosti z olejmi...

...PS: takže ked mam nadutu penaženku automaticky som Snob alebo ako si to myslel....???
a když neumíš češtinu to jsi taky snob a pokud vím to nebylo tentokrát na Pitrise:lol:
...nie česky neviem,pomaly mi vypadavajú niektoré slovička,ale to je fuk...
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

bjukemen píše:
g.lubomir píše:
bjukemen píše:...tu sa musím zastať Pitrisa...do teraz mi stale poradil dobre a myslim že ma bohaté skusenosti z olejmi...

...PS: takže ked mam nadutu penaženku automaticky som Snob alebo ako si to myslel....???
a když neumíš češtinu to jsi taky snob a pokud vím to nebylo tentokrát na Pitrise:lol:
...nie česky neviem,pomaly mi vypadavajú niektoré slovička,ale to je fuk...
Moc se Ti omlouvám opravdu promin ale to nepatřilo Tobě popletl sem to.Jo a když neumím česky tak ani na PC :oops:
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

bio píše:ADMINE POMOC !!!!
pomoc pomoc pomoc
bjukemen
Příspěvky: 4896
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

g.lubomir píše:
bjukemen píše:
g.lubomir píše:a když neumíš češtinu to jsi taky snob a pokud vím to nebylo tentokrát na Pitrise:lol:
...nie česky neviem,pomaly mi vypadavajú niektoré slovička,ale to je fuk...
Moc se Ti omlouvám opravdu promin ale to nepatřilo Tobě popletl sem to.Jo a když neumím česky tak ani na PC :oops:
...nič sa nestalo... :wink:
JELEN

ŠKODA FABIA 1,4 16V 55kW

Příspěvek od JELEN »

Servisák mně při poslední výměně nalil do Fabie 1,4 16V SAE 15W40 (HAVOLINE PREMIUM). Takže jestli jsem dobre pochopil, v podstatě ne letní provoz je to vhodné, do zimy bych to radši vyměnil za 10W 40 nebo 5W40.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27535
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: ŠKODA FABIA 1,4 16V 55kW

Příspěvek od Pitris »

JELEN píše:Servisák mně při poslední výměně nalil do Fabie 1,4 16V SAE 15W40 (HAVOLINE PREMIUM). Takže jestli jsem dobre pochopil, v podstatě ne letní provoz je to vhodné, do zimy bych to radši vyměnil za 10W 40 nebo 5W40.
pokud je v motoru samočinné vymezování vůle ventilů - a u fabky mám pocit, že ano - tak ta "patnáctka" je použitelná opravdu jen v létě. Jinak min. "desítku".
Odpovědět