Oleje QUAKER STATE

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Zamčeno
Ruda

Oleje QUAKER STATE

Příspěvek od Ruda »

Dobrý den,
máte někdo zkušenosti s oleji QUAKER STATE.?
Tento olej mi byl doporučen ve značkovém servisu ale nikdy jsem o něm nic neslyšel tudíž se ptám odborníků.
Cena tohoto oleje ve značkovém servisu je tak vysoká že jsem hledal jinde a našel jsem ho za přijatelnou cenu zdewww.autodily-prostejov.cz


Budu se těšit na jakoukoliv odpověd
Ruda
Jan Nowak

Příspěvek od Jan Nowak »

Milý Rudo.
Vsadil bych se, že píšeš ze stejné IP jako Tví kamarádi z Autodílů Prostějov - Že je to tak Pitrisi???
Poradím Ti tedy ohledně těch supr čupra věcí na Tvém supr čupr e-shopu:
Pravou rukou si chytni hlavu za vlasy, dotáhni ji do koupeny, otevři dekl záchodu A PAK SI V NĚM VYMÁCHEJ TU SVOJI NEVYCHOVANOU DRŽKU!

Sakra co jste to za lidi z Autodílů Prostějov? To nemáte ani kouska hrdosti? Proč tady stále prudíte a děláte si tady ´´úplně nenápadnou a nenásilnou´´ reklamu?
Tady o Vás nikdo nestojí, tak už běžte konečně do zadele!

Jen tak mimochodem: Jelikož vídím, jaké obchodní praktiky máte a jak se chováte, tak vězte, že ta reklama, co tu předvádíte je ANTIREKLAMOU, protože si u Vás stejně jako většina soudných lidí zde NIKDY NIC nekoupím.
Mimo jiné - oleje taháte z Polska (ano taháte) a na to ty ceny nemáte nikterak úžasné.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Pokud se tu objeví reklama na ten prostějovský kšeft, tak to hned mažu, (a budu mazat pořád), a ani se nedívám na IP adresu, ale v tomto případě Jan Nowak přesně vyjádřil, co si o nich většina lidí (všichni) tady myslí.....
Zamčeno