Oleje PAO

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Martin Sedláček

Oleje PAO

Příspěvek od Martin Sedláček »

Dobrý den, chci se zeptat, jestli máte někdo přehled o olejích ve viskózní třídě 5w40, výkonostně ACEA A3, API SJ a výše, které by byly PAO. Předem děkuji za odpověď.
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

To už se tady probíralo několikrát, stačí pohledat. Z hlavy Liqui Moly Synthoil 5W40, Agip 5W40, Total 9000 5W40.
byloObrázek
je Obrázek
Martin Sedláček

Příspěvek od Martin Sedláček »

ka-spel píše:To už se tady probíralo několikrát, stačí pohledat. Z hlavy Liqui Moly Synthoil 5W40, Agip 5W40, Total 9000 5W40.
Jej, tak to se omlouvám, že jsem zahltil fórum opakovaným dotazem. Pročetl jsem si tu už pár příspěvků, zdají se mi být věcnými. Dobré fórum :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

ka-spel píše:To už se tady probíralo několikrát, stačí pohledat. Z hlavy Liqui Moly Synthoil 5W40, Agip 5W40, Total 9000 5W40.
PAO oleje by měla být i řada 300V od MOTUL-u.
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Na ten jsem zapomněl. :oops:
byloObrázek
je Obrázek
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

Řada 300V je 100%syntetika,ale ne PAO,jedná se o čistý ester....Moc dobrý olej :wink: :wink:
Martin Sedláček

Příspěvek od Martin Sedláček »

alfi166silver píše:Řada 300V je 100%syntetika,ale ne PAO,jedná se o čistý ester....Moc dobrý olej :wink: :wink:
V tom případě by tím klidně mohli mazat i Grippeny :wink: To je pecka :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Martin Sedláček píše:
alfi166silver píše:Řada 300V je 100%syntetika,ale ne PAO,jedná se o čistý ester....Moc dobrý olej :wink: :wink:
V tom případě by tím klidně mohli mazat i Grippeny :wink: To je pecka :wink:
No ale já to nevyužiju, nemám v autě až tolik koní, takže PAO mi musí stačit :wink:
Martin Sedláček

Příspěvek od Martin Sedláček »

Anonymous píše:
Martin Sedláček píše:
alfi166silver píše:Řada 300V je 100%syntetika,ale ne PAO,jedná se o čistý ester....Moc dobrý olej :wink: :wink:
V tom případě by tím klidně mohli mazat i Grippeny :wink: To je pecka :wink:
No ale já to nevyužiju, nemám v autě až tolik koní, takže PAO mi musí stačit :wink:
Podpis. Ještě jednou díky a mějte se fajn! (ty grippeny byla trochu nadsázka, ale stejně je to kvalita, to se musí nechat 8) )
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

alfi166silver píše:Řada 300V je 100%syntetika,ale ne PAO,jedná se o čistý ester....Moc dobrý olej :wink: :wink:
Jediný plně syntetický esterový Motul je 8100.
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

ÚPLNÝ IDIOT píše:
alfi166silver píše:Řada 300V je 100%syntetika,ale ne PAO,jedná se o čistý ester....Moc dobrý olej :wink: :wink:
Jediný plně syntetický esterový Motul je 8100.
A tohle je teda co?
http://www.znackoveoleje.cz/znackoveole ... E-5W-40-2L
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

alfi166silver píše:
ÚPLNÝ IDIOT píše:
alfi166silver píše:Řada 300V je 100%syntetika,ale ne PAO,jedná se o čistý ester....Moc dobrý olej :wink: :wink:
Jediný plně syntetický esterový Motul je 8100.
A tohle je teda co?
http://www.znackoveoleje.cz/znackoveole ... E-5W-40-2L
Směs HC a rostlinných esterů.
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

A na to jsi přišel jak,kdyby v tom byl HC,tak to není biologicky odbouratelný a v bezpečáku píšou jen ester...
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

alfi166silver píše:A na to jsi přišel jak,kdyby v tom byl HC,tak to není biologicky odbouratelný a v bezpečáku píšou jen ester...
Viděl jsem u Deyla technické listy.
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

Já taky,v technickým listu není ani slovo o složení
Odpovědět