olej starline

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Návštěvník

olej starline

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím,olej starline už bych si do auta nedal,zkoušel jsem ho do octavie 1.8 turbo,a vysledek byl takový že motor začal klepat a jen jsem ho trochu vytočil tak hned se rozsvitila červena olejova kontrolka. Nahradil jsem ho značkou valvoline který byl jen o trochu draší a je po problemu.
naatrium

Příspěvek od naatrium »

:) nojo, já ho mám ve starým fiatu kde výrobce doporučuje api SG 15w40 a celkem pohoda.. :) ovšem do ochcávky bych to nenalil. Ale nezdá se mi že by to mělo až takový dopad, jak dlouho v tom motoru ten olej byl?
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

To může znamenat jen jediné.Výrobce je ještě větší blbec než tu mnozí doufají a je připraven na nekonečné soudní tahanice a platby.Ví to a přesto vyrábí oleje,které neplní ani ty nejzákladnější funkce.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jezevcik píše:To může znamenat jen jediné.Výrobce je ještě větší blbec než tu mnozí doufají ...
Uvedená závada v žádném případě nemůže souviset s motorovým olejem. Oleje Starline jsou přebalené oleje jedné docela renomované značky.
Hezký den apříjemnou diskuzi.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jo, a to, o jakou značku jde, je samozřejmě "přísně tajné"... :twisted:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:Jo, a to, o jakou značku jde, je samozřejmě "přísně tajné"... :twisted:
V minulosti to byl Mol a Orlen. Co je to teď?????
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Anonyme,tys to nepochopil.Celé jsem to samozřejmě myslel ironicky.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:Jo, a to, o jakou značku jde, je samozřejmě "přísně tajné"... :twisted:
Jestli je to "přísně tajné", to nevím. A protože to nevím, nechci zasahovat do obchodní a marketingové politiky obou firem, tedy výrobce a distributora. Ať to zveřejní jeden z nich. I když tady vystupuji jako anonym, snažím se i tak chovat slušně a nepouštím si hubu na špacír jako naši politici. Ať to zveřejní ten, koho se to týká. Já to nebudu.
Hezký den.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Anonymous píše:Jo, a to, o jakou značku jde, je samozřejmě "přísně tajné"... :twisted:
Jestli je to "přísně tajné", to nevím. A protože to nevím, nechci zasahovat do obchodní a marketingové politiky obou firem, tedy výrobce a distributora. Ať to zveřejní jeden z nich. I když tady vystupuji jako anonym, snažím se i tak chovat slušně a nepouštím si hubu na špacír jako naši politici. Ať to zveřejní ten, koho se to týká. Já to nebudu.
Hezký den.
Jinými slovy - pokud bych to měl interpretovat - chováš se úplně stejně, jako ČOI, která ani za nic na světě nezveřejní, které že to konkrétní pumpy či sítě čerpaček dopadly špatně při testu motorových naft! Takže se klidně dál chovej slušně, lépe řečeno "obchodně-politicky korektně", ale raději sem nepiš, jalikož Tvoje vyjádření postrádá jakoukoli vypovídací schopnost.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Anonymous píše:Jo, a to, o jakou značku jde, je samozřejmě "přísně tajné"... :twisted:
Jestli je to "přísně tajné", to nevím. A protože to nevím, nechci zasahovat do obchodní a marketingové politiky obou firem, tedy výrobce a distributora. Ať to zveřejní jeden z nich. I když tady vystupuji jako anonym, snažím se i tak chovat slušně a nepouštím si hubu na špacír jako naši politici. Ať to zveřejní ten, koho se to týká. Já to nebudu.
Hezký den.
Zeptám se, je to, co je na obalu platné, ty specifikace?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Anonymous píše: ...chováš se úplně stejně, jako ČOI, která ani za nic na světě nezveřejní, které že to konkrétní pumpy či sítě čerpaček dopadly špatně při testu motorových naft.
Když myslíte.? Jen s tím rozdílem, že ani výrobce ani distributor nic špatného neprovedli. Jen uvádí na trh kvalitní motorový olej.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

A že s ním mají zákazníci problémy, když je tak "kvalitní"...
1616

Příspěvek od 1616 »

Anonymous píše:A že s ním mají zákazníci problémy, když je tak "kvalitní"...
jsem jen zvědavej tak se ptám.Jaké problémy to maj.Dale si myslím že si autokelly nemůže dovolit dávat nějaké noname oleje do obchodu protože by čelila soudním sporům ohledně vadných motorů.Ale také neříkám že ty oleje jsou nějaké dobré jako Total a podobně.Tot můj názor :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

1616 píše:
Anonymous píše:A že s ním mají zákazníci problémy, když je tak "kvalitní"...
jsem jen zvědavej tak se ptám.Jaké problémy to maj.Dale si myslím že si autokelly nemůže dovolit dávat nějaké noname oleje do obchodu protože by čelila soudním sporům ohledně vadných motorů.Ale také neříkám že ty oleje jsou nějaké dobré jako Total a podobně.Tot můj názor :lol:
Pro běžnýho spotřebitele který najedzdí týdně do sta kilometrů, nejezdí zácpy a autíčko šetří olej starline stačí, ale když jezdíš couračky po Praze, pak na to na dálnici dupneš jezdíš třeba 150 i víc a motor musí makat i kdyby padaly trakaře, tak tam ti starline nepomůže.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Kurva chapi, máte tu vesměs auta o který se dost staráte a dost se s nima natrápíte,. Tankujeme všichni za nehorázný prachy, ale párkrát ročně tam nalít Fuchs nebo Mobil1, u kterých motor dostane opravdu to, co potřebuje, je takový problém???
Odpovědět