olej starline

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:
ÚPLNÝ IDIOT píše:Jsou Pitris tyto oleje značkové ? :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.swd-gmbh.de/
Jak to souvisí se Starline?
Já tu značku neznám, do motoru bych si ji nenalil. Pokud Ty ano, a věříš jí, nic proti, je to Tvoje věc. Ale doufám, že nevěříš tomu, že všechno, co je Made in Germany, je nejlepší. I v Německu umí podvádět......ale netvrdím, že je to tento případ.
Jak by napsal 1616 - chtělo by to důkaz, že? :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale ta slečna je pěkná, to se musí nechat :)
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

V Německu je takovýchto eseróčkek hodně,tito a spousta dalších jsou typičtí míchači,kteří mají určitě nějaké receptury nakoupeny a jejich oleje určitě vyhoví požadovaným normám.Nemají vlastní vývoj,jen labák na kontrolu kvality jak píšou na svých stránkách,já bych je mezi značkové :D oleje nezařadil..
Pravděpodobně na objednávku dělají zákaznické oleje,ale u těch"zákaznických olejů" bych byl opatrný,tam rozhoduje cena,takže někde se sníží poměr na tu nejzasší možnou mez aby to normě vyhovělo a nemá to žádnou rezervu a radši se pod to nepodepíšeme.....
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

alfi166silver bud ste s Pistrsem jedna osoba neb ste buzeranti. :lol: to je pošušnáníčko to tady číst Vy jste opravdu třída jeden blbej řidič autobusu a druhý asi jeho opravař ne? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: že nejdete učit nauku o olejích :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:alfi166silver bud ste s Pistrsem jedna osoba neb ste buzeranti. :lol: to je pošušnáníčko to tady číst Vy jste opravdu třída jeden blbej řidič autobusu a druhý asi jeho opravař ne? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: že nejdete učit nauku o olejích :lol: :lol:
Tak klid!!! Myslím si, že nějaké osobní napadání tu nemá co dělat. Taky si myslím, že tu Pitris a Alfi nikoho do ničeho nenutí, jen tu prezentují vlastní názory podložené zkušeností. Nadávat a urážet si běžte jinam (třeba do hospody).
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

g.lubomir píše:alfi166silver bud ste s Pistrsem jedna osoba neb ste buzeranti. :lol: to je pošušnáníčko to tady číst Vy jste opravdu třída jeden blbej řidič autobusu a druhý asi jeho opravař ne? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: že nejdete učit nauku o olejích :lol: :lol:
Drahý pane,
vzhledem k Vašemu pravopisu usuzuji,že ve škole jste patřil k těm méně zdatným žákům a Vaše rady zde majícenu zlata.Kdo jsem můžete snadno zjistit,dokonce je zde i odkaz na Alfaromeo klub v Ústí nad Labem.Škoda,že Vám toho buzeranta nemohu osobně vysvětlit,možná by jste se divil :wink: :D
To zas byl den

Příspěvek od To zas byl den »

g.lubomir píše:alfi166silver bud ste s Pistrsem jedna osoba neb ste buzeranti. :lol: to je pošušnáníčko to tady číst Vy jste opravdu třída jeden blbej řidič autobusu a druhý asi jeho opravař ne? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: že nejdete učit nauku o olejích :lol: :lol:
Hele, g.lubomíre, co tě žere?...asi, že alfi s pitrisem tomu tak trochu holdujou víc než ty, nebo je to něco osobního, pak si to běž léčit s nima a ne na veřejném foru, je to od tebe ubohý, nemyslíš?
.....jestli Starline, Castrol,Total - je to o zkušenostech, poznatcích, nauce a radách.Tak si tiše sedni do kouta a přemejšlej nad sebou, ale moc to nepřeháněj, ať tě z toho nebolí hlava.
Freev

předmět debaty

Příspěvek od Freev »

Zdar všichni, tohle téma se celkem posunulo jinam. Nechci se zastávat Pitrise nebo alfi166silver, pro mě jsou to borci, kteří o olejích něco vědí, snaží se poradit, mají hromadu fundovaných příspěvků. Tohle fórum o olejích je jediné pořádné v ČR, chodí sem pochytat info spoustu automechaniků - kamarádů. Jinak pro dopřesnění, mám info od vedoucího prodejny Kelly Brno - Lesná, oleje Starline dodával Mogul, nyní Paramo!!! Jinak ať si každý leje olej do auta dle toho, jak si ho považuje :D
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

alfi166silver píše:
g.lubomir píše:alfi166silver bud ste s Pistrsem jedna osoba neb ste buzeranti. :lol: to je pošušnáníčko to tady číst Vy jste opravdu třída jeden blbej řidič autobusu a druhý asi jeho opravař ne? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: že nejdete učit nauku o olejích :lol: :lol:
Drahý pane,
vzhledem k Vašemu pravopisu usuzuji,že ve škole jste patřil k těm méně zdatným žákům a Vaše rady zde majícenu zlata.Kdo jsem můžete snadno zjistit,dokonce je zde i odkaz na Alfaromeo klub v Ústí nad Labem.Škoda,že Vám toho buzeranta nemohu osobně vysvětlit,možná by jste se divil :wink: :D
Jo beru kdy v kolik kde :wink: :lol:
Návštěvník

Re: předmět debaty

Příspěvek od Návštěvník »

Freev píše:Zdar všichni, tohle téma se celkem posunulo jinam. Nechci se zastávat Pitrise nebo alfi166silver, pro mě jsou to borci, kteří o olejích něco vědí, snaží se poradit, mají hromadu fundovaných příspěvků. Tohle fórum o olejích je jediné pořádné v ČR, chodí sem pochytat info spoustu automechaniků - kamarádů. Jinak pro dopřesnění, mám info od vedoucího prodejny Kelly Brno - Lesná, oleje Starline dodával Mogul, nyní Paramo!!! Jinak ať si každý leje olej do auta dle toho, jak si ho považuje :D
Tak jestli je to tak, tak to beru :wink: Tak to není zlé!
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

g.lubomir píše:
alfi166silver píše:
g.lubomir píše:alfi166silver bud ste s Pistrsem jedna osoba neb ste buzeranti. :lol: to je pošušnáníčko to tady číst Vy jste opravdu třída jeden blbej řidič autobusu a druhý asi jeho opravař ne? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: že nejdete učit nauku o olejích :lol: :lol:
Drahý pane,
vzhledem k Vašemu pravopisu usuzuji,že ve škole jste patřil k těm méně zdatným žákům a Vaše rady zde majícenu zlata.Kdo jsem můžete snadno zjistit,dokonce je zde i odkaz na Alfaromeo klub v Ústí nad Labem.Škoda,že Vám toho buzeranta nemohu osobně vysvětlit,možná by jste se divil :wink: :D
Jo beru kdy v kolik kde :wink: :lol:
Co zítra ve 13.00,čerpací stanice před Lounama GPS 50°23′2.21″N 13°47′14.25″E
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

alfi166silver píše:
g.lubomir píše:
alfi166silver píše: Drahý pane,
vzhledem k Vašemu pravopisu usuzuji,že ve škole jste patřil k těm méně zdatným žákům a Vaše rady zde majícenu zlata.Kdo jsem můžete snadno zjistit,dokonce je zde i odkaz na Alfaromeo klub v Ústí nad Labem.Škoda,že Vám toho buzeranta nemohu osobně vysvětlit,možná by jste se divil :wink: :D
Jo beru kdy v kolik kde :wink: :lol:
Co zítra ve 13.00,čerpací stanice před Lounama GPS 50°23′2.21″N 13°47′14.25″E
Přijed do Mostu a klidně si napiš kam přesně zná to všude.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27494
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

g.lubomir píše:alfi166silver bud ste s Pistrsem jedna osoba neb ste buzeranti. :lol: to je pošušnáníčko to tady číst Vy jste opravdu třída jeden blbej řidič autobusu a druhý asi jeho opravař ne? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: že nejdete učit nauku o olejích :lol: :lol:
A úúúúž je tady zas :( největší z největších :lol: Kdo si přečte jeho minulé příspěvky, pozná, co je "pan" g.lubomir zač, a že jeho způsob vyjadřování hovoří o jeho (ne)vychování.....
A jestli je alfi166silver Pistrs, to nevím, ale Pitris určitě ne. :lol: Aspoň si to po sobě přečti
Naposledy upravil(a) Pitris dne sob led 31, 2009 23:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27494
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

g.lubomir píše:
alfi166silver píše:
g.lubomir píše:Jo beru kdy v kolik kde :wink: :lol:
Co zítra ve 13.00,čerpací stanice před Lounama GPS 50°23′2.21″N 13°47′14.25″E
Přijed do Mostu a klidně si napiš kam přesně zná to všude.
Kdo to tam zná? - nechybí ti tam písmenka? :lol:
A aby ses nedivil, jestli tam přijede jen čtvrtina lidí, které si napadl a urazil, a kterým si tady nadal, tak nebudeš stačit utíkat.....
A můžu tě ujistit, že víc než ty mě vadí, že si na Novém Zélandu domorodý maor ukopl palec. Takové individua, jako jsi ty, zcela ignoruji - seš mě úplně volnej.....
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

Přijed do Mostu a klidně si napiš kam přesně zná to všude.
Asi by jsme si měli vyměnit telefonní čísla :D ,ale ty Louny mě vyhovují...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:
alfi166silver píše:
g.lubomir píše:Jo beru kdy v kolik kde :wink: :lol:
Co zítra ve 13.00,čerpací stanice před Lounama GPS 50°23′2.21″N 13°47′14.25″E
Přijed do Mostu a klidně si napiš kam přesně zná to všude.
Raději si moc nezahrávej a nikoho nepodcenuj, lidi zde na foru neznáš a nevíš na koho můžeš narazit, někdo si tě může lehce najít.
Odpovědět