olej CINOL 5W-40

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

2 Trabec: je na tebe nějaký kontakt? Můžeš se ozvat SZ. Něco bych poblíž tebe ve čtvrtek potřeboval.
byloObrázek
je Obrázek
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

TRABEC píše:Základový olej chodí převážně z Finska(asi 70% ) , ostatní Slovnaft a Paramo. Esterový olej výhradně z Ruska. Aditiva v baleních na 1000 kg mají prý adresu známé belgické firmy.
Dnes jsem se na ten Cinol ptal u jedné zlínské firmy co s nimi hodně kšeftuje a tim mě zase řekli, že to je přebalené BP, ale s jinými aditivy. Pochopil jsem jako základ BP.
byloObrázek
je Obrázek
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...takže to nakoniec bude za tie peniaze to najlepšie čo sa dá zohnať,alebo nie?
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

bjukemen píše:...takže to nakoniec bude za tie peniaze to najlepšie čo sa dá zohnať,alebo nie?
Otázkou je jak je to hodně aditivováno a co z toho ve výsledku namíchají. Na častější výměny a za ty prachy to zase tak špatný nebude.
byloObrázek
je Obrázek
Burža

Cinol

Příspěvek od Burža »

Tak jak vam to jezdi na tento olej? Predpokladam ze zadne problemy nejsou nebo jo?
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...no znami to leje do oktafky tdi 66kw a zatial v poho...olej po aplikacii začne černiet asi po 2000km vyzera že ma dobru čistiacu schopnosť...(ps.pred tym bo v motore castrol)
Odpovědět