olej CINOL 5W-40

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jerry3 »

Já si rovněž nemohu stěžovat, a to se považuji za náročného (ve smyslu puntičkáře) zákazníka! Sice bych možná měl lepší pocit, kdyby stál 2x tolik a jmenoval se nějak jinak, ale už jsem se mnohokrát spálil i u "značkových", tj. obvykle hodně drahých výrobků, takže na značku a cenu (pokud nechci svému autu zrovna dopřát ten nejdražžší Mobil, což už vzhledem k vysokému km proběhu nechci) prostě kašlu a dám spíše na vlastní (v daném případě dobrou) zkušenost.
Nejsem ovšem zainteresován na tom, aby ho lidé začali masově kupovat, neboť by to vedlo přinejmenším k tomu, že se již nebude objevovat ve slevách a výprodejích, což by mne dost mrzelo. Takže všichni: Ruce pryč od Cinolu, ať ho já mám stále za super cenu!
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Anonymous píše:čistější motor jsem nikdy neviděl.Ciao
Nebyl to spíš Cilit. :lol: Za kolik ten zázrak kupujete. Pokud to nestojí v 5w40 pod 80,-, tak neberu. :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ka-spel píše:
Anonymous píše:čistější motor jsem nikdy neviděl.Ciao
Nebyl to spíš Cilit. :lol: Za kolik ten zázrak kupujete. Pokud to nestojí v 5w40 pod 80,-, tak neberu. :lol:
cena je maximalně nejlepší
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Anonymous píše:
ka-spel píše:
Anonymous píše:čistější motor jsem nikdy neviděl.Ciao
Nebyl to spíš Cilit. :lol: Za kolik ten zázrak kupujete. Pokud to nestojí v 5w40 pod 80,-, tak neberu. :lol:
cena je maximalně nejlepší
No našel jsem ho teď na http://www.autooil.cz/Motorove-oleje-CINOL/ za 120 litr, 5l za 506,-. No raději zůstanu u osvědčeného Totalu 9000.
Renda

Ruzne oleje

Příspěvek od Renda »

Překvapuje mě, že oleje, které jsou na trhu nemusí mít certifikát kvality kupř. od Ústavu paliv a maziv nebo od nějaké jiné NEZÁVISLÉ instituce, která by průběžně kontolovala jejich kvalitu tak jako je tomu u paliv např. WWW.DOBRAPUMPA.CZ.
Nebo se pletu a seznam certifikovaných olejů existuje?
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Ruzne oleje

Příspěvek od ka-spel »

Renda píše:Nebo se pletu a seznam certifikovaných olejů existuje?
U olejů je akorát seznam doporučených olejů, které zveřejňují některé automobilky a olejáři jim za zveřejnění platí.
byloObrázek
je Obrázek
TRABEC

Příspěvek od TRABEC »

Abych zjistil z čeho že se Cinol vyrábí jsem navštívil hrobickou hospodu. Teď vím věechno potřebné a od pondělí prodávám a měním i Cinol.
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

TRABEC píše:Abych zjistil z čeho že se Cinol vyrábí jsem navštívil hrobickou hospodu. Teď vím věechno potřebné a od pondělí prodávám a měním i Cinol.
podrobností pleas. :lol:
byloObrázek
je Obrázek
TRABEC

Příspěvek od TRABEC »

Základový olej chodí převážně z Finska(asi 70% ) , ostatní Slovnaft a Paramo. Esterový olej výhradně z Ruska. Aditiva v baleních na 1000 kg mají prý adresu známé belgické firmy.
Návštěvník

Re: Ruzne oleje

Příspěvek od Návštěvník »

Renda píše:Překvapuje mě, že oleje, které jsou na trhu nemusí mít certifikát kvality kupř. od Ústavu paliv a maziv nebo od nějaké jiné NEZÁVISLÉ instituce, která by průběžně kontolovala jejich kvalitu tak jako je tomu u paliv např. WWW.DOBRAPUMPA.CZ.
Nebo se pletu a seznam certifikovaných olejů existuje?
Tu nálepku "PEČEŤ KVALITY" před třemi roky rozdávali na veletrhu a byla vkládaná i do časopisu Auto :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No vidíš, Jerry to už dávno říkal :!: :P
Truck

Příspěvek od Truck »

No kdysi jsem byl taky takový osel a nakupoval do tahačů Renault Magnum, Premium ( r.v. 1998 ) značkové oleje Shell, Mobil a házel jak tady kolega trefně poznamenal perly sviním. A můj kolega krmil svoje tahače stejné značky oleji CINOL je to letos už pět let a každý ten tahač má na oleje CINOL najeto dobrých 500 tisíc km. Motory šlapou jak hodinky zkrátka spokojenost a hlavně cenově 1 litr oleje stejně drahý jak litr nafty :D . Výměny provádí mezi 40 - 50tisíci km. Tak si to nějak rozeberte.
jaryn

Příspěvek od jaryn »

Dyť už jste to probírali
http://www.oleje.cz/forum/viewtopic.php ... 2cad2d4c39
Hrobická hospoda jo?? :wink:
TRABEC

Příspěvek od TRABEC »

jaryn píše:Dyť už jste to probírali
http://www.oleje.cz/forum/viewtopic.php ... 2cad2d4c39
Hrobická hospoda jo?? :wink:
Přesněji řečeno - Hostinec U Gajdošíků :lol: :lol: :lol:
Odpovědět