O nehodách

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Navzdory tomuto
PePe píše:Mám poslední léta naprosto odlišný styl jízdy od Návštěvníka.
se na tomhle
PePe píše:Rozhodně se mi nejlíp jezdí v plecháči v I. A to jak ve městech tak mimo. Prostě si na Brenneru přehodim program a je to. Jedu jak oni,parkuji,odbočuji,natlačim se,pustim...,vyhovuje mi to. Radši tam než v CZ.
shodneme.

A s tímhle
PePe píše:Největší vymaštěnci na cestách,jsou PL.
naprosto souhlasím.
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

lengy60 píše:... A tou druhou spojitostí je myšleno co,že v zásadě žádná ženská neumí řídit?
Ne, tou druhou spojitostí je něco jiného.

Přesto přidám dva odkazy (nutno číst vždy odspodu):
http://mitsi.pise.cz/072012/
http://mitsi.pise.cz/
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Návštěvník píše:
lengy60 píše:... A tou druhou spojitostí je myšleno co,že v zásadě žádná ženská neumí řídit?
Ne, tou druhou spojitostí je něco jiného.

Přesto přidám dva odkazy (nutno číst vždy odspodu):
http://mitsi.pise.cz/072012/
http://mitsi.pise.cz/
No nádhera, a ten člověk co tohle sepsal ještě vlastní OP nebo už je umístěn někde v klecovém lůžku? :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Něco snad nesedí? Pozoruj svět kolem sebe, dojdeš k témuž. :lol:

Jinak ta souvislost (souvislosti ti evidentně dělají problémy): "Hlavní je, že se zákazníci v našich autech cítí bezpečně." Moje reakce: "Nepořizuji si auto, abych s ním havaroval, mě zajímá, jak jezdí, abych se nenaboural." On pokračoval tím, jak se zákazníkům značky v "jeho" vozech při nehodě nikdy nic nestane, zatímco ostatní jsou na maděru. Dotyčný ... evidentně vůbec nepochopil a/nebo umí jen papouškovat, co ho naučili.
Jan Nowak

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jan Nowak »

Podle hasičů byl tachometr zaseknutý na hodnotě 170 km/h. Našli ho tam až druhý den ráno.
http://www.pozary.cz/clanek/100042-ridi ... a-az-rano/
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9944
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Suicidium...? :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Jan Nowak

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jan Nowak »

To místo dobře znám - jezdím tam denně. Takže buďto máš pravdu a nebo pak možná totální debilium.
No, bude to znít blbě, ale alespoň už s sebou nestihne vzít nikoho jiného, který by za to třeba nemohl a ani o to nestál.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Návštěvník píše:Něco snad nesedí? Pozoruj svět kolem sebe, dojdeš k témuž. :lol:
No to tedy nesedí,a jestli má někdo malého pinďoura a vadí mu baby za volantem,tak to je jeho boj. :mrgreen:
Dnes jsem měl nějaké pojížďky po městě,najel jsem cca 20km a za tu dobu jsem 3 x málem přišel k úhoně, a zaregistroval cca 20 přestuků,protože "páni tvorstva" za volantem nemají základní znalosti předpisů.Takže stání před křižovatkou uprostřed 2 pruhů bez zapnuté směrovky(uhodni kam pojedu debile),vjetí na poslední chvíli do mého pruhu přes plnou čáru a následné dobrždění,zapínání bezpečnostního pásu za jízdy,přičemž se pochopitelně přesunul do vedlejšího pruhu,jsou jen malým výčtem jejich dovedností. :x
A pokud někdo píše,že se baby za jízdy malují,tak ať se občas mrkne do kabiny protijedoucích kamiónů.Rychle zjistí,že tam se za jízdy s 25 t soupravou čtou noviny,sleduje video,případně připravuje něco dobrého pod zub.A co se týče třeba parkování,tak být těmi supermany,tak bych radši pomlčel. :D
Protože doma nehulím,tak chodím na balkón a občas mi hlava nebere,co dokáží někteří nadlidé mužského pohlaví vymyslet, :wink: Já prostě nemám rád tyhle kecy o tom, kdo je k čemu předurčen a kdo ne.Naposledy,když se tahle hesla uvedla v praxi,tak to vedlo ke světové válce.
Naposledy upravil(a) lengy60 dne pon pro 01, 2014 12:11, celkem upraveno 1 x.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9944
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Jan Nowak: Jsem podobného názoru jako ty. Stane-li se něco takového, je to vždycky pro nejbližší rodinu a přátele tragédie, ale na druhou stranu v případě, že ten dotyčný jezdí jako dobytek a nedá si říct, tvrdím, že čím dřív, tím líp... :oops: Vím, je to hnusný, ale je to tak lepší hlavně pro ostatní účastníky silničního provozu... :?
Naposledy upravil(a) Colommbo dne pon pro 01, 2014 12:36, celkem upraveno 1 x.
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Jan Nowak píše:To místo dobře znám - jezdím tam denně. Takže buďto máš pravdu a nebo pak možná totální debilium.
No, bude to znít blbě, ale alespoň už s sebou nestihne vzít nikoho jiného, který by za to třeba nemohl a ani o to nestál.
Tipl bych si,že B je správně. :wink: Ač jsem empatický člověk,tak dobře tak.Takovým pakošům by měli brát řidičák na doživotí bez možnosti odvolání a pokud možno zbavit svéprávnosti,aby si již nikdy žádné auto koupit nemohl. Sakra zase mám tlak 200,jdu si lehnou,večer jdu do háku. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

lengy60 píše:No to tedy nesedí,a jestli má někdo malého pinďoura a vadí mu baby za volantem,tak to je jeho boj. ... Naposledy,když se tahle hesla uvedla v praxi,tak to vedlo ke světové válce.
Ano, my dva si holt nerozumíme, a to dokonce ani v nativních záležitostech, které vůbec nijak nesouvisejí s ideologií a dokonce ani s velikostí pinďoura. Silně mi to připomíná onoho prodejce jedné nejmenované značky...
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Colommbo píše:...Vím, je to hnusný, ale je to tak lepší hlavně pro ostatní účastníky silničního provozu... :?
Můj recept na řešení problémů v dopravě: jednou za čas na určitou dobu zrušit veškeré předpisy a nechat tomu volný průběh. Rozuměj: nechat vzájemně se vybít ty, kdož to neumějí, s těmi, kdož to přehánějí.

P.S.: V Itálii by se nestalo vůbec, tam se totiž jezdí nativně odjakživa. :wink:
Jan Nowak

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jan Nowak »

lengy60 píše:Tipl bych si,že B je správně. :wink:
Tak správně bylo prý "A". Prý neunesl parohy...
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

To jen zafungoval prirozeny vyber. Dotycny zrejme neznal pravidlo 98/2, coz ho stalo zivot. Skoda ho.
Odpovědět