Nehody - pre výstrahu!

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Neřekl bych, že to platí obecně. Zvláštním případem jsou koncerňáci, tam je vcelku spolehnutí na to, že půjde buď o bezmozka-zběsilce, nebo o bezmozka-extrémního šetřílka (ach ta spotřeba...). :x Ovšem bezkonkurenčně nejhoršími jsou řidiči opelů: ne proto, že by záměrně jezdili zběsile či naopak ekorallye, ale prostě proto, že to neumějí. Zrovna včera mi jich to hned několik připomnělo. :evil:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9940
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Hele, teď jsi mě ale fakt trošičku naštval...! :twisted:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Však víš, nebylo to konkrétně na tebe. :)

Ovšem např. když za mnou jede s velkým odstupem Signum v úseku s předjížděcím pruhem a nepředjíždí, třebaže v pohodě může, abych já pak musel na konci toho dvouproudého úseku řešit, kam uhnout, poněvadž ho najednou mám po své levici, to na.ere. A když se tak stane hned 3x za sebou, ve třech za sebou jdoucích dvouproudých úsecích, ačkoli ani v jednom případě jsem na konci předjížděcího úseku nezpomalil, tak mne napadá něco o řidičském uvažování toho individua. Podotýkám, že až kam jsem viděl, byla přede mnou šňůra dostatečně rychle jedoucích aut, tedy jsem byl dalek tomu uplatnit můj obvyklý styl. To bych se totiž dotyčným nemusel vůbec zabývat. :twisted:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od skodovkar »

Už to vlezlo i do Mazd :cry: Dnes jsem viděl krásnou novou tmavě modrou metalízu trojkovou mazdu v odbočovacím pruhu doleva na semaforech, stála na začátku pruhu a před ní desítky metrů místa až k semaforu. Odbočovala ale doprava, tedy byla ve špatném pruhu a chtěla jet rovně, tak OK může se stát. Když padla zelená a auta uhla, tak opět zastavila a ta hu*a za volantem opět odbočovala doprava, tedy zastavila přímý střední pruh :shock: a pak se vecpala do zcela pravého pruhu a konečně zmizla. Ženská kol 45 let, auto bez registračních značek a ani převozní značky jsem na autě neviděl. Ještě teď jsem se vytočil jak jsem to psal :x
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Lubo nenech cloumat svým majestátem,měl jsi vidět mě dnes ráno ve 2:00 v pražské řiti. :lol: Dlužno říci,že to bylo díky úžasnému značení dopravní cesty,jak je u nás zvykem. :evil: Nicméně jsem vletěl do jednosměrky v protisměru,takže jsem si na malou chvíli připadal jako v nějakém akčním filmu a tak rychle jsem se v životě neotáčel. :roll:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Před prací mám teď jednosměrku, dokonce ve dvou pruzích. Zrovna tuhle jsem viděl vyjíždět z téhle ulice taťulu s Mercedesem. Jak dlouhý úsek té ulice projel protisměrem, to netuším.

Anebo skútrista: napřed jel fofrem proti strsti, ovšem velmi brzy se vracel ještě větším fofrem, tentokrát už spávně. :lol:

Na danou ulici je hned před mým pracovištěm jedna kolmá, která do ní ústí a je jednosměrná snad odjakživa. A opět: mladá kočenka v MiniCooperu se tlačila proti srsti, ovšem již nějakých 20m od hranice křižovatky dojela, neboť proti ní jelo mnoho, ale skutečně mnoho aut. Zrovna jsem šel kolem, tak jsem byl svědkem tragikomického představení: dotyčná, stojíc u otevřených řidičových dveří svého vozu, se dohadovala s řidičem (přes jeho stažené okénko) prvního vozu stojícího proti jejímu, proč jí blokuje cestu. :x :evil: :twisted: :mrgreen: :lol:

P.S.: Mou obvyklou narážku na ženy si dosaďte sami. :)
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Já jel ze Zličína,kam jsem vezl kolegu z práce a jel dolů po staré plzeňské(Duškova) na Smíchov a chtěl jsem do strahovského tunelu,ale je to tam fakt kravsky značené,takže jsem vletěl do Kartouzské. :roll:
https://www.google.cz/maps/place/And%C4 ... d14.405319
Stalo se mi to už kdysi,kdy jsem jel obráceně od UL na Plzeň a přesně v tomhle místě se zauzloval. :oops: Je to prostě hnus,Insbruck,Mnichov atd projedu v pohodě a v domácím prostředí jsem v hovnech. :evil:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
BigBang
Příspěvky: 1867
Registrován: ned zář 15, 2013 21:30
Bydliště: Dux & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od BigBang »

Tenhle uzel je na houno. Jednou jsem tam jel, myslím taky po Plzeňský a pro změnu jsem kroužil, kroužil až jsem dokroužil do podzemek na Andělu :lol:
A2 1.4TDI - Rav VMO
T5 2.5TDI - Cas Edge FST LL2 0W30
Fabia 1.2TSI - Rav SSL
KLE500 - Rep MotoSint 10w40
TnT899 - Rep MotoR 15W50
MX-5 - HPR 10w50, Technyx 75w85, Yac BVX 75w90
vyjeto: Rep El 505.01TDI 5w40, MO XF 5w40, XF, XFS 5w50, XF 0w40, EE 5w40
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Přesně takhle mě to navedlo,tak si říkám,že do garáží ne,ale doleva a byl jsem v protisměru. :x Samozřejmě,že za běžného v provozu by to šlo těžko,ale takhle jsem tam vletěl jak čert. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27494
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Už se ani nedivím. Další vymaštěnej kokot v Oktávce https://m.novinky.cz/articleDetails?aId ... ljPFh6Q5wF :(
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od pepoh »

skoda kamery, blba cina co sa neda precitat spz :evil:
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Můj postoj k řidičskému stylu koncerňáků je všeobecně známý. Proto bych chtěl zmínit jinou věc. Je léto, provoz se zahustil o ty, kdož se v něm jinak běžně nepohybují anebo přinejmenším ne plně naložení. A nestačím se divit, kdo všechno také (ne)řídí a hlavně jak. Svým způsobem mne překvapuje, že nehod není dvojnásobek.
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lefort »

Kousek od nás, v jedné malebné vesničce...
https://praha.idnes.cz/stredni-cechy-be ... zpravy_nuc
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9940
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Proč má rozbitou pravou zadní lampu...? :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Jerry3 »

Možná mu někdo "pomohl"...
Odpovědět