Nehody - pre výstrahu!

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Tvoje reakce přesně odpovídá poučce, že raději přijmu jednoduchou lež, než složitou pravdu.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9944
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Návštěvník píše:...Tyto nepochopitelné reakce způsobují potíže v oblasti corpus callosum...
Může se tomu říkat i, že "levá ruka neví, co dělá pravá"... :lol:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Návštěvník

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Návštěvník »

Právě že zcela naopak: typickým projevem žen je, že nedokáží oddělit pohyb končetin. V řidičské oblasti: většina žen nedokáže pravou rukou přeřadit, aniž by levou rukou zbytečně pohly s volantem.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Takže ona chtěla přeřadit a napálila to do stromu? :lol: Ježíši to jsou zase kecy,ty fakt musíš mít z těch bab nějakou fóbii či co. :roll:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lefort »

Ženská za volantem je v pohodě. Největší idioti jsou totiž stejně většinou chlapi se služebníma koncernovýma plečkama... :D
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Dle mého soudu to nelze takhle generalizovat, a to rozhodně neříkám proto,že v rámci pracovních povinností ty koncernové "plečky" sedlám taky. :D Ale vadí mi,když někdo dělá automaticky z některých lidí (v tomto případě z žen) nesvéprávné blbce. Ono se totiž té paní nebo slečně mohlo klidně udělat špatně,vlétnout do auta vosa,vběhnou na silnici zvěř atd. nebo se prostě jen zcela nevěnovala řízení,protože třímala v ruce telefon. Zrovna tak si nenamlouvám,že lidi v takových případech mají neuvěřitelnou fantazii,kde pak hledat původ takové nehody.Vzpomínám na kolegova syna,který při jízdě na motocyklu nevěnoval pozornost dění před sebou,nýbrž krásným stehnům jdoucím plavně po chodníku,následkem čehož předvedl i se svým kamarádem let plavmo přes stojící automobil,který se chystal zaparkovat na místo,z kterého jsem vyjížděl.Tatíkovi samozřejmě barvitě líčil,jak mu to ten blbec zakápl přímo pře mašinou a nemohl s tím nic dělat.A měl holt tu smůlu,že člověk,který mu po tom parakotoulu poskytl první pomoc byl kolega táty. :mrgreen: Ono se tehdy nic tak strašného naštěstí nestalo,díky malé rychlosti šlo jen o nějaké pohmožděniny,ohnuté vidle atd.Ale let to byl tedy výstavní. :lol: :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2519
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lefort »

Jasně, trochu nadsázka 8)
Ale asi budeš jedna z mála výjimek, potvrzujících pravidlo :mrgreen:
Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

lefort píše:Jasně, trochu nadsázka 8)
Ale asi budeš jedna z mála výjimek, potvrzujících pravidlo :mrgreen:
Já ale o sobě netvrdím,že jsem nějaký super řidič :D ,který nedělá chyby a určitě jsem už pár lidí na silnici přivedl k nepříčetnosti,když jsem udělal manévr,který FAKT nečekali. :mrgreen: Zrovna nedávno jsem při souběžné jízdě u nás ve vsi nečekaně vybočil z přímého směru(aniž bych přejel do vedlejšího pruhu),protože jsem se vyhýbal obří díře ve vozovce a byť to bylo služební auto,tak ještě neznamená,že musím urvat kolo a ten vedle málem vybil baterii jak troubil. :lol: Ale nedělám prasárny,neblikám na přede mnou jedoucí vozidlo,když vidím,že je před ním kolona atd.Na druhou stranu,když se mi někdo začne lepit na pr..l,tak na just pojedu limit,ať se třeba převrátí,pičus jeden.Oni si tihle "hrdinové" stejně najdou cestičku jak tě předjet,klidně přes 2 plné v nepřehledné zatáčce,pokud možno. :twisted:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Já s juniorem, když jsme jeli včera z Třebechovic, tak u Černé Hory nás dojel - a teď mě nenapadá ten správný výraz.... debil, prase, hovado, bezmozek, vůl.... s béžovou Mazdou 3 (5L3.... / víc nevím - páč ty prasárny co dělal s autem jsem si netroufl na motorce). Přes dvojitou plnou předjížděl i když se tam nemohl vejít a předjížděné auto doslova natlačil ke krajnici kvůli tomu proti, přes obce přes 100 :( .... aby pak zastavil za Lipůvkou na BUS zastávce :? Chtěl jsem mu něco říct, ale nakonec jsem nestavěl :x
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9944
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Možná si potřeboval zase šlehnout...
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pitris »

Vypadal na to :evil: a na ranu do hlavy :!:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Pedro »

Včera ve Vráži,rozsekaný CeBRo,jel jsem okolo,no nic moc pohled na akci IZS... :|
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

Přesně,je to fakt na palici,co se poslední dobou děje. :twisted: Naprostá neúcta k lidskému životu a ostatním ......Do toho si přečtu na internetu,že Italská pobřežní stráž dnes zachránila u břehů Libye :shock: :roll: :twisted: 4400 uprchlíků :!: No nic,letos poslední dovolená v IT, příští rok asi začnu stavět pevnost se 4 střílnami osazených velkorážními kulomety. :?
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9944
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od Colommbo »

Škoda, že nepíšou, jestli je po vylovení vyložili zpátky v Africe nebo je odvezli do Evropy. Domnívám se, že, bohužel, za b) bude asi správně... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Nehody - pre výstrahu!

Příspěvek od lengy60 »

No právě Jirko,ještě jim mocně pomáhali Norové a Irové,takže bych tak nějak předpokládal, že když je v Itálii přeplněno,tak si je nacpou do Norska nebo Irska.Jinak začíná být docela husto v Německu, včera byla mela v Heidenau a v Altenbergu jsou starousedlíci taky vedle sebe, že jim hodlají z bývalé celnice,hned vedle biathlon arény udělat centrum pro uprchlíky. :twisted: A to jsme si pořídili letos v lednu s manželkou běžky,poněvadž kolem Altenbergu jsou nádherné běžkařské tratě.Teď abych si na tůru přibalil ještě nějakou vintovku. :(
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Odpovědět