nefunguje parkovací asistent

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Návštěvník

nefunguje parkovací asistent

Příspěvek od Návštěvník »

Dobrý den. Přestal mi na mondeu mk3 fungovat parkovací asistent. když jsem zařadil zpátečku tak to začalo pípat, nyní se ozve pouze dlouhé pípnutí a pak ještě 2x krátké a to je vše. zjistil jsem že parkovací asistent má samostatnou řídící jednotku, proto není možné vadu definovat přes diagnostiku. může to být i taková banalita jako je například pojistka? Respektive existuje vubec pojistka na couvací asistent ? díky
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9949
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: nefunguje parkovací asistent

Příspěvek od Colommbo »

Dobrý den! Jde o to, jaký používáte olej v ŘJ asistentu a v jakých intervalech jej měníte...? :) Dobrá (a správná, ne nějaké čínské klony) diagnostika musí závadu určit a případná pojistka bude jistě uvedena v manuálu k autu... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27512
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: nefunguje parkovací asistent

Příspěvek od Pitris »

Tipnul bych si, že proudovou ochranu bude mít. Přes pojistku to určitě půjde, ale jestli ji má samostatnou, nebo s něčím, to netuším. Nefunguje jenom asistent, nebo i něco jiného ?
Ale pokud to po zařazení zpátečky dělá aspoň něco, na tu pojistku to nevypadá, i když to může jít přes nějaký kondenzátor. A možná jen ukostření. Ale chce to někoho, kdo s tím má zkušenost.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět