Nabídka oleje

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Nabídka oleje

Příspěvek od mipesa »

Dobrý den, pánové a možná dámy.
Bylo by zde možné udat Igol Profive 505.01-5W-40.Splňuje normu VW 502.00,505.00 a 505.01, ACEA C3,A3/B4, API SM/CF(Low SAPS)orig.balení 4l,popř.podrobnosti na SZ nebo mipesa@seznam.cz, ale asi až po svátcích.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

proboha , co je to za sračku... :lol: :lol: :lol:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...srčka to v žiadnom pripade nieje,čo som čital tech. listy vyzeral viac než dobre...
Moja

Příspěvek od Moja »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mytýsek

Příspěvek od Mytýsek »

Hehe, čítal jsem technické listy... Jděte se vycpat. Nejdřív tu pomlouváte všechno co není značkové nebo od olejářů sponzorujích moto sport a pak tohle.... Hej kluci, vy si nerozumíte.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

bjukemen píše:...srčka to v žiadnom pripade nieje,čo som čital tech. listy vyzeral viac než dobre...
Také si myslím, že to nebude žádný šmejd, když má normu VW 505 01, což je norma pro motory VW TDi se systémem vstřikování PD. Tyto motory vyžadují opravdu kvalitní olej.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Je to plna syntetika :?: :lol: :lol: :lol:
Chybi udaj SAE :!: ,aby to pak nerozpustilo karbon :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Dle API SM usuzuji,že se jedna o tvz. lehkoběžny olej SAE 5W-30 , připadně 0W-30 :wink:
Ale API SM neni pro každy motor to nej :(
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27494
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:Dle API SM usuzuji,že se jedna o tvz. lehkoběžny olej SAE 5W-30 , připadně 0W-30 :wink:
Ale API SM neni pro každy motor to nej :(
Dle Tvé poznámky usuzuji, že sis to pořádně nepřečetl - mipesa uvedl třídu SAE 5w40 :!: Je pravda, že olej splňující normu VW 505.01 by neměl být žádný šmejd, ale nezlobte se, já bych olej značky, o které jsem nikdy neslyšel, asi nepoužil - ale nemám uši všude :lol: :lol: :lol:
tominos

Příspěvek od tominos »

Asi bych si také rozmyslel nalít si do auta nějaký no name. Možná ještě tak do motorů HTP a jiných šmejdů. Ale do pořádného auta nikdy!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:
Anonymous píše:Dle API SM usuzuji,že se jedna o tvz. lehkoběžny olej SAE 5W-30 , připadně 0W-30 :wink:
Ale API SM neni pro každy motor to nej :(
Dle Tvé poznámky usuzuji, že sis to pořádně nepřečetl - mipesa uvedl třídu SAE 5w40 :!: Je pravda, že olej splňující normu VW 505.01 by neměl být žádný šmejd, ale nezlobte se, já bych olej značky, o které jsem nikdy neslyšel, asi nepoužil - ale nemám uši všude :lol: :lol: :lol:
Také bych byl opatrný, jako nový může plnit dané normy v pohodě, ale nikdo nemůže vědět jak bude vypadat třeba po 5 000 km.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

tominos píše:Asi bych si také rozmyslel nalít si do auta nějaký no name. Možná ještě tak do motorů HTP a jiných šmejdů. Ale do pořádného auta nikdy!
A pořádné auto je co?
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...ked sa budete niekto nudiť viz. http://www.igol.ro/index.php?option=com ... &Itemid=26
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Sry, ale i recyklovaná sračka jako tohle má VW 505.01, sry, že jsem tak sprostej při štědrým večeru
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:Sry, ale i recyklovaná sračka jako tohle má VW 505.01, sry, že jsem tak sprostej při štědrým večeru
http://avanol.com/anhaenge/sonstige_anh ... _5W-40.pdf
Odpovědět