Motovýlet

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

To máš těžký, byl řečen termín (ne mnou), který zrovna hrozí pršením. Předtím bylo neurekom krásných víkendů, možná ještě i budou. Vybrat zrovna ten nadcházející je, vzhledem k předpovědi počasí, smůla. Leda spoléhat na štěstí, že to náhodou vyjde (rozuměj předpověď nevyjde). Pokud ale jsem varován že bude pršet a nechca (rozuměj ale chca...) zmoknu, pak už to smůla není. Možná moje starost o vydařenost motosrazu je zbytečná, nechci nějak pandurovatět, ovšem ta předpověď... :?
P.S.: Kdyby v sobotu nepršelo a přijeli byste, pak si i Hombre může posolit co chce :wink: .
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motovýlet

Příspěvek od Jerry3 »

Sděluji, že vzhledem ke změně dalších parametrů mi to stačí vědět ne dnes v poledne, ale klidně až zítra večer.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27494
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motovýlet

Příspěvek od Pitris »

Tak zítra večer to asi už budem vědět všichni :P
(Ne)pitomý počasí :o https://m.novinky.cz/articleDetails?aId ... &sId=&mId=
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motovýlet

Příspěvek od Hombre »

Já to vím již nyní, z pátka na sobotu do 5 hod proprší, přes sobotu ochlazení na 17°C a bude pod mrakem, tak je nutno počítat s teplejším oblečením. Přicházející déšť od západu dorazí k Písku kolem 18 hod večerní , to si již doma budu dávat orosenýho Pardála :mrgreen: .Veškerou západní deštivou frontu rozbíjí Šumava a ze spod Alpy. Honsové nikdy nic nevyšlo jen to datum....... :mrgreen:

http://pocasi.centrum.cz/jihocesky/pisek/sobota/
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motovýlet

Příspěvek od Jerry3 »

Hej Hombré, jsi fakt dobrej (meteorolog)! :wink: :D
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

Hej Hombre, rád bych tomu věřil. Ale jestli se na základě tvého optimistického odkazu sejdem a bude pršet, tak si neosolíš, to se spolehni :lol: .
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motovýlet

Příspěvek od Jerry3 »

https://www.novinky.cz/domaci/414744-me ... estem.html

Nenastal čas, aby nějaký kůň konečně řekl, že dešti a větru zřejmě neporučíme?
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

Že větru a dešti neporučíme by ani tak nevadilo, kdyby alespoň déšť předem hlásil, kdy hodlá vypuknout. Já myslím, že varování jsou dostatečně důrazná. Nejpozději zítra odpoledne to uzavřeme - z motosrazu tentokrát asi sejde.
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Motovýlet

Příspěvek od Hombre »

Nic přednostně neuzavírej, v sobotu pršet nebude :wink:
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

Seš si nějak jistej. Nechceš si otevřít předpovědní kancelář? Se zaručenou předpovědí :D .
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

Hej Hombre, esisisi jist (nevylučuji takovou možnost - někdo to má v krvi), že v sobotu do nějakých 16.00 hod. pršet nebude, pak jsem pro motosraz (že jsem kámoš, na cestě zpět si klidně zmokněte, aspoň bude o čem vyprávět :P ).
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motovýlet

Příspěvek od Jerry3 »

Dokud jedu rychlostí alespoň 60 km/h, mokrý nejsem - tedy až na rukavice. Mám praktickou zkušenost z cca 30 km jízdy v silném lijáku. Ovšem jet v něm 2x skoro 300 km...?
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

No právě, to je blbost a nemusí to být úplný ceďák. Máš to nejdál (já jsem tedy myslel, že jsi někde blíž), ragazzi z Brna atd. to taky mají dost daleko, takže bych se nepouštěl do žádných větších akcí. Ledaže by Hombre...on má prý nějaké záruky, že pršet nebude :lol: .
P.S.: Teda - včera jsem si zas dal moji TT, a krása. Hlásič jen 3x vlevo a 2x vpravo - jak jsem přitáhl vzadu pero, už tolik neštrejchám. Nyní vzadu cestovnější guma M Street Radial je také o chlup horši než sportka, ale zatím spokojenost, hlavně aby trochu víc vydržela. Předek D Roadsmart, jak na ní hledím, po necelých 5000 km dělá pěknou střechu a asi nevydrží víc než ta původní. Ty gumy mi nějak nevydržej, aspoň že držej :D .
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Motovýlet

Příspěvek od Jerry3 »

Tuším, že původně Hombrého odkaz
http://pocasi.centrum.cz/jihocesky/pisek/sobota/
už také upravili směrem do deštiva...
Ital

Re: Motovýlet

Příspěvek od Ital »

Nojo, už to z nich leze, z centrumáků.
Odpovědět