Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Pedro »

To me zajimalo kdysi,poslednich 10-12let,co se nevenuju ani am.zavodum,me topspeedy nezajimaj,aut ani moto. Dost se mi zmenil styl jizdy.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Dnes při MOTO GP v Argentině byla top speed Hondy a Yamahy přes 325km/h :twisted:
A to tam není nejdelší rovinka v seriálu MS.... Ti kluci postrádají pud sebezáchovy....
PePe píše:....Dost se mi zmenil styl jizdy.
Jo :mrgreen: v zatáčce začali napřed kolenem po zemi, pak loktem, a teď už pomalu i helmou 8)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Mick 1
Příspěvky: 255
Registrován: pát říj 12, 2012 18:08

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Mick 1 »

Pitris píše:Dnes při MOTO GP v Argentině byla top speed Hondy a Yamahy přes 325km/h :twisted:
A to tam není nejdelší rovinka v seriálu MS.... Ti kluci postrádají pud sebezáchovy....
PePe píše:....Dost se mi zmenil styl jizdy.
Jo :mrgreen: v zatáčce začali napřed kolenem po zemi, pak loktem, a teď už pomalu i helmou 8)
:lol: Jestli se nemýlím tak nad (nebo blízko) 320km/h - nastává skluz předního kola... :mrgreen:
Ale jinak je to mazec.. Mugello bude ještě víc. Byl jsem tam s auty a je to tam masakr :wink:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Hondy letos tahnou,MM je asi nastupce 46ky,ktery je muj kun od doby co jezdi nejvyssi tridy.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Vale je profesor ale mladíci začínají mít navrch. Jorge Lorenzo a teď Marc Márquez - už páni jezdci.
Abaja měl zůstat v Moto2, ale v Moto3 patří Kornfeil mezi TOP 10 a Hanika se tam snad podívá taky.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Mick 1
Příspěvky: 255
Registrován: pát říj 12, 2012 18:08

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Mick 1 »

Mezi elitou v Moto GP není "moc" rozdíl... Marquez má ještě diky mládí posunutý pud sebezáchovy - což staří psi jako Rossi už nemají zapotřebí tolik riskovat a jedou na bezpečnou jistotu(nebo zavčasu rozhodne zda jít do souboje za daných podmínek). Ono totiž je důležitý nečeho dosáhnout a se zdravím a ctí ukončit kariéru...v budoucnu..
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9944
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Colommbo »

Mick 1 píše: ...nebo zavčasu rozhodne zda jít do souboje za daných podmínek). Ono totiž je důležitý nečeho dosáhnout a se zdravím a ctí ukončit kariéru...v budoucnu..
Toho kdyby se býval držel třeba takový Anton Pavlovič... :(
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Itall

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Itall »

Antona Pavloviče neznám, znám Antona Tondoviče... A ten se zas měl držet supermota, páč to mu šlo. Ledová plošina je doménou Rusů (nepočítaje nějakého génie vetřevšího se mezi ně).
Itall

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Itall »

To snad neni možný nebo jsem blázen já, když si čtu o novinkách na http://www.motorkari.cz tak se tam většina lidí zabývá tím, jak motorka vypadá a ne jak jezdí...
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Pedro »

No dezajn se mění,mě se nelíběj krátké motky,useklé za zadním sedlem a držák SPZ s blinkry a světlem jako tykadlo. A preferuji gulaté př. světlo. Ale jsem ochoten udělat vyjímku...
Minulý týden jsem prohlížel odstavenou D diavel,nový model. Rozhodně nic pro mě co se týká vzhledu.
Itall

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Itall »

Kulatý světlo?!? Víš jak mám krásnou polokapotu na SV?!? :lol: Čím víc na tom jezdím, tím víc jsem rád, že mám polokapotu. Jen ti hmyzáci, ti hmyzáci. Vždy po jízdě čistím přílbu i kapotu :cry: .
V sobotu takhle jedu, svižně, ale v obci radši 50 km, páč jsem zrovna ve středu platil na charitu (těm městským sviním) za rychlou jízdu v obci (autem). Tak se tedy opravdu kochám, rozhlížím, pohodlně se protahuji a najednou motor vysadí. Zastavím, předtím jsem jel kus dost rychle po dálnici, už navečer, spěchám domů a teď toto. Svítí kontrolka, co je na olej, na vodu a vůbec na fšecko, na displeji ikonka oleje. Od motoru docela sálá teplo. Jsem znervózněl, nejdřív koukám na olej - je tam dost. Teplota vody předtím nebyla vysoká, sakra, tak co tedy? Asi za 5 minut jsem přišel na to, že jsem při tom kochání a protahování omylem sáhl na vypinač elektriky :oops: :cry: . Byl v poloze "napůl". Domáčkl jsem ho, čerpadlo zabzučelo a oddychl jsem si. Doma jsem si přečtl v návodu, když toto naskočí na displeji: 1) zkontrolujte vypinač... :D . Holt jsem už starý...Abych snad vozil návod k motorce s sebou (v autě ho vozím :roll: ).
Itall

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Itall »

A v neděli na Gasu do terénu, bez zvláštních příhod, třetí letošní svezení. Čas rozjížďky se daří snižovat (poprvé 4:47, podruhé 4:43, včera 4:42), spokojenost. Na tratičce jsem byl sám a bylo tam krásně. Motorka mi stále ještě dovede spravit náladu. Jé... 8)
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Pedro »

Ten nouzák je tam zákeřně,ale účelně. Vloni když jsem šel k zemi,stačil jsem ho palcem přehodit,než jsem opustil padající škuner...,díky tomu škody na motocyklu zanedbatelné.
Itall

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Itall »

Aha, tak na to tam je :idea: . To mě nenapadlo, čeče. Stejně bych nestíhal vypnout, jen omylem... :D . Já ale zase nepadám... 8)
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motoaku a motorky všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:....Doma jsem si přečtl v návodu....
Možná je lepší si ten návod přečíst než vyjedeš....:P Jinak vím u Suzuki už o 3 případech, kdy se uvolnil kontakt i na levé straně ve spínači u spojkové páčky, a (samo že to pak) nešlo nastartovat.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět