Motorky a o motorkách všeobecně

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9954
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Colommbo »

Právě! :idea: Busa je dlouhá a Vláďa je čouhánek podobně jako Jan, tož myslím, že by se mu sedělo dobře. A kdyby ji pořádně sevřel mezi stehna, třeba by si dala říct... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

A přitom to jede 2x líp a stačí na to polovina otáček než u SV :lol: Jenže tady asi narazíme na tu hmotnost ... :) Která při jízdě ale vlastně není vůbec znát ... :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Durex píše:...Kdežto se sportovní 6-kou jezdíš jen to koleno a na vše ostatní můžeš zapomenout ...
No, blbá motorka, vždyť to tu celou dobu melduju. Jsem rád, že jsme se konečně dohodli :wink: :lol: .
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Moc silnou motorku nepotřebuju. Mě by se líbilo tak 90k a k tomu 150 kg :wink: .
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Itall píše:
Durex píše:...Kdežto se sportovní 6-kou jezdíš jen to koleno a na vše ostatní můžeš zapomenout ...
No, blbá motorka, vždyť to tu celou dobu melduju. Jsem rád, že jsme se konečně dohodli :wink: :lol: .
Blbá jen pro někoho,kdo nedokáže využít a ocenit její potenciál ... :lol: A člověk,co tohle dokáže zase bude ohrnnovat nos nad SVčkem,protože ti řekne,že to nejede a hlavně to má šílenej podvozek ... Každému co jeho jest ... Ale říct o něčem,že je to blbý ( i když by to byla špička v té dané věci - což teda zrovna není tenhle případ :) ) jen proto,že já to nedokážu využít a nebo to používám špatně je trochu mimo ... Asi jako tvrdit,že se s opravdovým offroudem jezdí blbě po dálnici a že tomu při 130 hrozně hučí pneu ... Asi tak teď Italle prezentuješ svůj názor na sportovní 6-ky ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Ale jo, blbá motorka je to pro mě, jinak třeba je výborná. Prostě točáku motoru nevěřím a nechci ho. Nevadila mi nikdy svižná motorka, ale ne točák.
Pamatuji si na jednoho seniora, který už v pozdním věku jezdil na Jawě 90. Říkal - to si našláp a už si musel bejt támhle. Báby na poli prý říkaly - co ten dědek na tom tak lítá :D .
Také jsem ji měl :lol:
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1811
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Tato ty taky soudíš a jediný na čem si pořádně jel krom Jawek tak byla F4 a 929, resp. čtyřvál... Jak víš že by ti ten Firestorm neseděl víc??? :? :?

Jinak Honzo F3 jsi vystihl perfektně... Jde na ni dělat cokoli ale aby pořádně fungovala (na tu dobu pořádně) tak stejně musíš jet 180 a víc... Proto chci vokoštovat V2 ;) :lol:

Každá motorka už na papíru je dělána za nějakým účelem - objet svět, objet komín nebo objet dost sakra rychlých kol na okruhu... A každý si jen musí vybrat :). 8)
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1811
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

A teď z jiného soudku: Takhle přebrzděnej předek jsem ještě neviděl - Loris uměl :wink:
Obrázek

Padája dosáhl svého jména i v superbikách :lol: :
Obrázek
P.S. asi to neustál co ? :lol: :lol:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27521
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Pitris JUNIOR píše:....Jak víš že by ti ten Firestorm neseděl víc :?:
Jak :?: Protože jsem na něm jel. Stejně jako Ty když jsem Tě vzal jako batoh na Fároše. Byl si jako klíště.... A brzdil jsem skoro jako Loris :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

Pitris JUNIOR píše:A teď z jiného soudku: Takhle přebrzděnej předek jsem ještě neviděl - Loris uměl
Něco podobnýho se povedlo i mě. Akorát že sem to přehnal a už mi kviklo přední kolo a řídítka ze strany na stranu. Stačilo na chvilku přestat brzdit a zase ok :) Stalo se mi to na sprintech na 400m kde byla krátká dráha na dobrždění :lol: Přední kolo skončilo už v poli,ale super. Ale lepilo mi :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Durex »

A ještě info pro Italla. Teď naprosto vážně a bez jakýchkoliv dvojsmyslů nesmyslů a popichování. Zákazník chtěl na tom cbr ještě seřídit podvozek,protože to bylo tvrdý jako prase a vše na Hard. Pak sem to byl projet a opravdu si všímal motoru. Když sem napsal,že to dole nejede,tak to bylo myšleno oproti vrchu. To ale neznamená,že by to opravdu nejelo. Při zařazený 6-tce se úplně v klidu nechá jet na 4000 otáček a jedeš 80 km/h. Po přidání plynu motorka zrychluje. Takže to jen aby nevzniklo nějaké nedorozumění,že to opravdu nejede a že je to nepoužitelný i dole. Třeba cbf 600,která má motor z cbr 600 F4 seškrcený a upravený na střední pásmo je pro nějakýho nenáročnýho turistu hodně pohodová motorka. Je to vlastně kapotovanej Hornet. Takže to jen ke kapitole ke sportovním 6-kám :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27521
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Pitris »

Tak jsem zvědav jak dlouho toto vydrží :?: :? http://m.novinky.cz/articleDetails?aId= ... =12&sId=12
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Při sobotní TT dvakrát hlásič vpravo :D . Ono by to šlo, dybych porád nemusel koukat kde co jede a pjekně se mohl šoustředit jen na jízdu. Snad musím zkusit to pitomý Mýto...
Itall

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od Itall »

Není možný, že mi nejdou zatáčky vlevo, páč nechci vystrkovat hlavu do protisměru? :?: :idea: Musím někdy zkusit to pitomý Mýto... 8)
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Motorky a o motorkách všeobecně

Příspěvek od lengy60 »

Tohoto fenoménu jsem si také všiml,borec to smaží do zatáčky v náklonu a vůbec ho n*e*s*e*r*e,že má kebuli v protisměru. :shock: :roll:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Odpovědět