motocygel

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

motocygel

Příspěvek od Pedro »

Je tady hafo témat. Poradí někdo,s tim,že: Je toho moc a asi koupíme barák. Teda baráček. Máme xsaru,corollu,obé postarší. Corollka skoro nejezdí,ročně cca 2000 km,ale mám ji rád,je to taková stará japanese škola. Xsara více,bo jezdí a má výbavu i na zimu. Corolla chrní. Ale platit se za ní musí. Skůtra mám na ježdění po městě vč.dojízdění do práce. I v zimě do minus 5. Kawu mám na hraní a veget. Jde o to,že na barák se musí vzít část hypo,což žere prachy. Bez motorky bejt nemůžu a nechci,život by stratil smysl....,jenže potřebuji,než se z toho vyhrabem,něco uni,co zvládne,práci,chatu,výlety,srazy...,musí to být enduro,aby zmáklo i tu zimu. Chci spolehlivé,asi nové. Uvažuji o sportradu 660 nebo GS 650. Máte někdo? na motorkovém foru,cež je u mě primární (a železničnim),je toho hafo,ale hledám sonduju i jinde. Vim že tady mašináři taky jsou...
Itall : prego vista?
Naposledy upravil(a) Pedro dne čtv říj 06, 2011 16:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Tak v tom Ti neporadím. Já jsem na kapotované sportovní silniční (Honda VFR 750).
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Příspěvek od Itall »

Mě by se rozhodně líbilo, kdyby Jawa vyrobila kvalitní motorku, ale už na to nevěřím. Na těžší motorky nejsem, ale BMW snad je stále ještě (snad) kvalita. A ta nádrž pod sedlem je OK :wink: . I když - potřeboval bych to spíš u sportovní motorky. Šplouchání benzinu kdesi u řídítek není šťastné.
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

Multistrada je asi blbost, co..? Ale je to vše v jednom :wink:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

To ne,nelíbí. Mám rád klasické tvary,zádná moderna. A je to mimo financně
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

mastnák píše:Mám rád klasické tvary,zádná moderna.
Jj, souhlas, už jsem dva roky "nemocnej", doma mi jí nechtěj povolit...
http://www.ural.cz/ural_retro.htm
Pavko

motocýkl

Příspěvek od Pavko »

Alfi taký si blázen do uralu ja ho taký chcu ale nemam na nej místo dokonalá motorka.Výdrží všechno i extremní zacházení. A tý tvarý nadhera jako motorka z roku 1940.
Odpovědět