Mogul Racing (popř. Extreme) 5W-40

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

testus

Příspěvek od testus »

Pitris

Ještě něco, teď jsem dostal mailem nabídku od obchodníka na Mogul Extreme 5W-40 za 921,-Kč/4 litry a na Shell Helix Ultra 5W-40 za
950,-Kč/ 4 litry.
Který bys vzal Ty, rozdíl v ceně nehraje roli. Díky.
luk.zah

Příspěvek od luk.zah »

Dlouho jsem se držel, ale musím promluvit.
Ty ceny jsou KATASTROFÁLNÍ a ani jeden za těch olejů co zde uvadíš není za dobrou cenu!!!
Stačí pohledat na internetu:
Mogul Extreme 5W40 - 4 litry origo balení - 640 Kč (zdroj: Aukro.cz)
Shell Helix Ultra 5W40 - 5 litrů origo balení - 880 Kč (zdroj: konkurenční e-shop)
testus

Příspěvek od testus »

luk.zah píše:Dlouho jsem se držel, ale musím promluvit.
Ty ceny jsou KATASTROFÁLNÍ a ani jeden za těch olejů co zde uvadíš není za dobrou cenu!!!
Stačí pohledat na internetu:
Mogul Extreme 5W40 - 4 litry origo balení - 640 Kč (zdroj: Aukro.cz)
Shell Helix Ultra 5W40 - 5 litrů origo balení - 880 Kč (zdroj: konkurenční e-shop)
No, tak si to vezmi u toho Shellu - potřebuju jen 4 litry !!! Další na co jsi zapomněl je dobírka - takže pokud pominu to 5l balení tak 880 + 120 = 1000 Kč. Moje cena obou olejů je koncovka se vším všudy.

Mogul - ano, ta cena je opravdu dobrá - až to nabádá k pochybám co v tom kanystru vlastně je, ale asi to bude opravdu ta 5W-40 - někomu asi zbyla a raději jí dá pod cenou než aby mu ležela doma nevyužitá. Navíc to mám do auta v záruce, takž kdyby se něco stalo motoru vlivem oleje (což si asi prodejce zjistí) tak mám doklad od obchodníka...

Škoda, že jsi mimo finanční nevýhodnosti nenapsal svůj názor k tomu který olej bys Ty osobně vzal.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

luk.zah píše:.....Ty ceny jsou KATASTROFÁLNÍ.....
Zas až tak hrozný to není, a já to zde uváděl spíš jako nabídku a možnosti, který olej použít, nechtěl jsem dělat nikomu reklamu, ani hledat nejlevnější (otázkou ale zůstává, jestli i nejlepší) nabídku.
testus píše:Ještě něco, teď jsem dostal mailem nabídku od obchodníka na Mogul Extreme 5W-40 za 921,-Kč/4 litry a na Shell Helix Ultra 5W-40 za
950,-Kč/ 4 litry.
Který bys vzal Ty, rozdíl v ceně nehraje roli. Díky.
Asi je to jedno, oba jsou kvalitní..... :wink: - i když - pokud bych já volil Shell, asi bych ho koupil "na jih, nebo na západ" od našich hranic......ale tam je už myslím Shell Helix 5w40 API SM.....u oleje to nemám nějak objektivně doložené, ale palivo Shell u nás, a palivo Shell třeba v Rakousku - nebe a dudy.
Asi bych volil tak 6 ku 4 Mogul.....
testus

Příspěvek od testus »

Pitris píše:Asi je to jedno, oba jsou kvalitní..... :wink: - i když - pokud bych já volil Shell, asi bych ho koupil "na jih, nebo na západ" od našich hranic......ale tam je už myslím Shell Helix 5w40 API SM.....u oleje to nemám nějak objektivně doložené, ale palivo Shell u nás, a palivo Shell třeba v Rakousku - nebe a dudy.
Asi bych volil tak 6 ku 4 Mogul.....
Taky mi je Mogul nějak bližší - díky za názor a dobré rady (Ty a kdysi Jerry3 jste vždycky poradili moc dobře).
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Trošku si "přihřeji polívčičku", ale tato cena v akci není vůbec špatná :wink: http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=962 4litry MOGUL RACING 5w40 za necelých 600,-Kč - to není vůbec špatné.....
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

To je velice pěkná cena. Za 150 jsem kupoval litrovku ve výprodeji :wink:
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Na Mogul je cena dobrá, ale nedávno jsem v Brně kupoval Sunoco Synturo Gold 5W-40 (API SL) za 580,-/5L kanystr (NEstáčený, v originálním balení). Takže bych si dovolil říci, že to tak super koupě není.
Odpovědět