modelářovy blafy

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

anonim

Modelář

Příspěvek od anonim »

Modelář opravdu zakomplexovaný masturbantský hovado co si vůbec nevidí do huby a do hlavy už vůbec ne,jen si myslí že vidí do těch ostatních,to je ale omyl,vsadil bych se že nosí boty na suchej zip,protože nechápe princip zavazování tkaniček,ale rady rozdává bravurně,...tupý ovšem...
modelář

Příspěvek od modelář »

Nic mi neudělá takovou radost, jako vytočit nějakého sračkoida! :twisted: V daném případě jde však nejspíše o jedince (abych doplnil rozsah původní definice dle otce tohoto termínu), který úspěšně absolvoval lobotomii s totální náhradou původního obsahu... No, čím? Hádejte! :lol:
:twisted:
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Modeláři, nedej se......ostatní do něéééééj!!!!! :lol: :lol: :lol:
modelář

Příspěvek od modelář »

Doporučuji na mne vytáhnout ještě i tohle vlákno: http://tinyurl.com/34oej8n

Když už, tak už! :P
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Kde se hrabe facebook, já ujíždím na oleje.cz :lol:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

modelář píše:Doporučuji na mne vytáhnout ještě i tohle vlákno: http://tinyurl.com/34oej8n

Když už, tak už! :P
Anonymous píše:Nejsem takový hnidopich jako ty a tví zastánci abych tu přerýval všechny články o tobě ale dobře si to pamatuju najdi si sám svoje vychvalovačné články kde píšeš jak se naháníš s také takovými idioty a rád nedodržuješ rychlost ale to je jen tvá věc ,třeba máš dobrou spz.
Modeláři, vykašli se na něho - je to opět "ten Tvůj známej" anonym z toho vlákna......
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Modelář

Příspěvek od Pitris »

anonim píše:Modelář opravdu zakomplexovaný masturbantský hovado co si vůbec nevidí do huby a do hlavy už vůbec ne,jen si myslí že vidí do těch ostatních,to je ale omyl,vsadil bych se že nosí boty na suchej zip,protože nechápe princip zavazování tkaniček,ale rady rozdává bravurně,...tupý ovšem...
Pánové, tak tohle se povedlo. Ale řekl bych, že "pan" anonim určitě vyrostl aspoň o 10cm, když to napsal. Obávám se však, že ho ani v dřevácích - neboť jeho inteligence nestačí ani na ten suchý zip - rozum a slušné chování stejně nikdy nepotká.
modelář píše:Nic mi neudělá takovou radost, jako vytočit nějakého sračkoida! :twisted:
A zřejmě se Ti to i povedlo :twisted: i když v jeho případě bych nepoužil termín "sračkoidní" na to, v čem, nebo jak jezdí, ale spíš na to, co má v té kouli, co nosí, aby mu nepršelo do krku.....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
modelář

Re: Modelář

Příspěvek od modelář »

Pitris píše:...i když v jeho případě bych nepoužil termín "sračkoidní" na to, v čem, nebo jak jezdí, ale spíš na to, co má v té kouli, co nosí, aby mu nepršelo do krku.....
Však jsem tu definici obsahu pojmu také upravil. :lol:
modelář

Příspěvek od modelář »

Když si vezmu tento příspěvek
Anonymous píše:Ať je fabia 1,2 tryskáč nebo né jednou tě dojede.A přísloví spěchej pomalu je hodně pravdivé mnohdy tyhle 1,2 tryskáče dojedou dál než namachrovaní blbečkové kteří musí mít zahraniční plečku.

A ať se dívám na ty dálnice jak se dívám tak právě stále více rádoby machýrků v rychlých vozech končí tak jak končí v těch škarpách a pak jsou možná více připosr.ní jak ti obyčejní piloti jednadvojek. :lol:
a porovnám ho s definicí obsahu pojmu
modelář píše:Sračkoid je řidičem obvykle (ale není to podmínka nutná!) podmotorovaného vozu s bídnými jízdními vlastnostmi, který vždy toužil a stále touží po výrazně výkonnějším/lepším/novějším voze, přičemž neskonale trpí tím, že na něj (ať už z jakéhokoli důvodu) nedosáhne, pročež cítí nutkavou potřebu dokazovat svému okolí, že i ten jeho stávající střep "fakt jede" :lol: , přičemž nejvhodnějšími místy pro praktické prokázání tohoto jeho hlubokého přesvědčení jsou úseky s výrazným rychlostním omezením, uzavřené obce, dvojité plné, nepřehledné zatáčky, zákazy vjezdu/jednosměrky, stopky u výjezdu na hlavní..., a to jednoduše proto, že jinde mu na to nestačí výkon motoru a jízdní vlastnosti.
pak mi z toho vychází, že to sedí! :wink: Neboť "tryskáč fabia 1,2 mne může dojet" jenom díky nedodržování limitů v "úsecích s výrazným rychlostním omezením, v uzavřených obcích, předjíždění na dvojité plné, v nepřehledných zatáčkách, porušování zákazů vjezdu, jízdě v protisměru, nezastavování na stopkách u výjezdu na hlavní", nepouštění chodců na přechodech, "stejnotempařství" atd. atd. A jelikož jednodušší jedinci mají tendenci posuzovat podle vlastních schémat myšlení způsob myšlení těch druhých (v duchu hesla "podle sebe soudím tebe"), domnívají se, že mi to, že mne fabia 1,2 zase dojela (a vůbec není to výjimečné) vadí. Omyl! Mmě na tom nevadí samotný fakt, že mne dojela, ale způsob, jakým toho její řidič dosáhl, a především pak to, že k tomu má ještě plná ústa slov o mém rádoby pirátství jenom proto, že jsem mu při akceleraci 0 - 50 km/h od semaforu ujel o několik délek, dtto při akceleraci 50 - 90 km/h za cedulí obce, že mi to proti každému kopci na dálnici jede 130, že... , a to vše aniž bych zpočátku chápal, že se se mnou někdo vůbec pokouší "závodit". No a k tomu dotyčný navíc přidá něco slov o mé neschopnosti jezdit za deklarovaný průměr, když jemu, typickému "stejnotempaři", to jde hravě! :P
FF

Příspěvek od FF »

modelář,
ty nechápeš, že on je bulvár a ty jeho čitateľ?!

...napoviem ti len toľko, že bulvár bez čitateľa nemôže existovať!!!
modelář

Příspěvek od modelář »

To FF: Ano, máš samozřejmě pravdu.

Bulvár ať si klidně žije svým životem, ale tady by neměl mít místo! Já se tomu snažím čelit způsobem, který považuji za odpovídající účelu tohoto fóra. Jednoduše proto, že neznám, resp. neumím uplatnit nějaký "lepší". Pochopitelně je možno vůbec nereagovat, ale někdy pak tazatel "jiného druhu" pro změnu nemusí poznat, zda reakce nepřichází proto, že tu momentálně nikdo není, že dotaz je tak hloupý, že se na něj reagovat ani nedá, nebo že jsou místní diskutující zajedno ve svém souhlasném stanovisku.
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..vidím to tak že anonim je zakomplexovaný dement ktorí nemá čo iné robiť iba sa púštať do slušných ludí,kým on sam zo svojej huby nedostal ešte nič rozumné..takychto dementov by som momente nakopal do zadku aj z ich fabiou 1.2 že žerie 4 litre :D :lol:
Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1147
Registrován: čtv srp 06, 2009 17:55

Příspěvek od Harry »

To jsem si teda "početl"..... :wink: :lol: :lol:

Modeláři, není Ti líto času pro takového deprivanta... :?: :!: :?:

Já bych mu věnoval jednu stručnou větu: "Jdi do haj...!" :wink: :lol:
Subaru Outback 3,0 - objem ničím nenahradíš.

Castrol NEBRAT !

Se Subaru včas u baru,... a na věčné časy :wink:

Není dne, aby se člověk nenas*al.

Umění žít spočívá v tom, aby člověk věděl, na co se má vys*at.
modelář

Příspěvek od modelář »

Ono je tady (v této sekci) podobných "chuťovkových" vláken více - "pěkné počtení" na zkrácení dlouhých zimních večerů... :lol:
Uživatelský avatar
Harry
Příspěvky: 1147
Registrován: čtv srp 06, 2009 17:55

Příspěvek od Harry »

modelář píše:Ono je tady (v této sekci) podobných "chuťovkových" vláken více - "pěkné počtení" na zkrácení dlouhých zimních večerů... :lol:
Pozoruji, a divím se.... :shock:
Ale opravdu je to (odpovídání a vysvětlování) ztráta času - pověsté hazení perel sviním..... :wink:
Subaru Outback 3,0 - objem ničím nenahradíš.

Castrol NEBRAT !

Se Subaru včas u baru,... a na věčné časy :wink:

Není dne, aby se člověk nenas*al.

Umění žít spočívá v tom, aby člověk věděl, na co se má vys*at.
Odpovědět