modelářovy blafy

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No coment , vždy jsem ti říkal že preferuji to aby si každý udělal svůj názor ,před účelovou manipulací.Osobně mám vyzkoušené že je lépe nechat každého ať se rozhodne sám než ho do něčeho nutit aby posléze toho litoval.
modelář

Příspěvek od modelář »

NOP píše:Proboha modeláři, to Ti opravdu stojí za to na takovýto blábol vůbec reagovat?
Je vidět, že dotyčnému musím ale opravdu hodně ležet v žaludku. Ovšem máloco mi udělá takovou radost, jako na.rat nějakého sračkoida, což samozřejmě není o tom, v jakém/v jak drahém autě jezdí. A jsem opět/zpět u oné schopnosti čtení a chápání smyslu psaného textu :P Poněvadž předhazovat právě mně názorovou konformnost, to už fakt chce velkou dávku nepochopení či představivosti a snad to ani není k smíchu, spíše k pláči...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ono kdyby na tomhle šprochu nebylo kousek pravdy tak by modelář jistě nereagoval ale asi měl potřebu se obhájit i když jinak lže jak když tiskne.
modelář

Příspěvek od modelář »

Ale no tak! Nepotřebuji se obhajovat, prostě jen nemám náladu na zdlouhavé reakce v duchu, "není pravda, že...", a to ve vztahu ke každému výroku slavného "nezávislého" anonyma. Jelikož zde je velmi přiléhavým ono pořekadlo, že "čím více se člověk v ... hrabe, tím více smrdí"!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

souhlas už tě nechám
Freev

Příspěvek od Freev »

modelář tohle fórum velmi silně kvalitativně pozvedl! Je znát, že zde tráví spoustu času třeba jako Pitris a jeho články mám rád :wink: Je pravdou, že hodnocení Evropa vrs. Japan je někdy náročná, ale je to již kolorit fóra..... ( taky bych ho nejradši zabil ) Třeba sekce klimatizace / s příspěvky modeláře / je super. Ani nevíte, že se sem chodí chytřit různí automechoši :D :D PS: nejsem mechoš :D
modelář

Příspěvek od modelář »

Freev píše:... Je pravdou, že hodnocení Evropa vrs. Japan je někdy náročná, ale je to již kolorit fóra..... ( taky bych ho nejradši zabil ) ...
Tuhle mne jeden účastník fóra žádal o radu, jaké auto si pořídit. "Samozřejmě" ode mne očekával "něco japonského" a byl velmi překvapen, když to nebylo japonské - vzhledem ke kategorii, o níž šlo, jsem mu fakt nic japonského nedokázal doporučit. Málem jsem dostal vynadáno, jak si vůbec dovoluji být nekonzistentní sám se sebou... :? :oops: :) Holt už nepopřu sám sebe: ne, že bych toho nebyl schopen, ale ostatní by těžko trávili onen zmatek, který bych tím způsobil. :P Jinak řečeno, když se zeptáte modeláře, už ze "zakořeněného principu" (jehož zakořenění ovšem nebylo původním záměrem) se vám dostane reakce, jakou očekáváte. Holt lidi mají rádi "své jistoty"... :lol:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: modelářovy blafy

Příspěvek od Pitris »

nezávislý píše:Po dlouhé době se tady vracím na tohle forum.....
modelář píše:Může mi někdo blíže osvětlit smysl a účel tohoto příspěvku?
to modelář: Asi nemá cenu zase rozjíždět nějakou sáhodlouhou debatu, protože je to opět ten z http://www.oleje.cz/forum/viewtopic.php?t=3639 nech ho, on se ztrapnil už dost.....
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: modelářovy blafy

Příspěvek od Pitris »

nezávislý píše:.....O toyotě se raději ani nebudem bavit.Jasně že si to modelář zase obkecá ale pravda je jen jedna.
No, podepsal ses opravdu kouzelně. A pokud Ti leží v žaludku Toyota s možným zaseklým plynem - což se dá ale vyřešit šlápnutím na brzdu, tak Tě můžu uklidnit, protože ten slavný koncern VW má taky problém - v USA bude stahovat do servisu asi 400tisíc aut s vadným palivovým potrubím, což je problém ne "na brzdu", ale přinejlepším na hasičák.
A pravda je jen jedna, to je fakt - co si tu dokázal Ty? Ty tu píšeš blafy; na rozdíl od modeláře, který umí poradit.....
modelář

Příspěvek od modelář »

Vždyť jsem napsal, že
modelář píše:nemám náladu na zdlouhavé reakce v duchu, "není pravda, že...", a to ve vztahu ke každému výroku slavného "nezávislého" anonyma.
FF

Příspěvek od FF »

...tak konečne niečo na debatu...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: modelářovy blafy

Příspěvek od Pitris »

Pitris píše:.....ten slavný koncern VW má taky problém.....
doplním: s novými modely.
Anonymous píše:Ono kdyby na tomhle šprochu nebylo kousek pravdy tak by modelář jistě nereagoval ale asi měl potřebu se obhájit i když jinak lže jak když tiskne.
Pitris píše:A pravda je jen jedna, to je fakt - co si tu dokázal Ty? Ty tu píšeš blafy; na rozdíl od modeláře, který umí poradit.....
A asi bych měl svoji reakci na (nezávislého) anonyma upřesnit. "Ty tu píšeš blafy (většinou); na rozdíl od modeláře, který umí poradit." (Vždycky, a dobře).....
modelář

Příspěvek od modelář »

FF píše:...tak konečne niečo na debatu...
A o čem by jako měla být :?:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

A co třeba ten namachrovanej blbeček co teď řádí na dálnici,který chudák nemůže za to že má vip spz 2222 a ta mu přidělává samé problémy a už jednou musel dostat amnestii od prezidenta.Modeláři nejsi to ty ,ty jsi také psal že jezdíš jako hovado a nemáš rád sračkoidy co se ti na d1 pletou?
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

Není, pač Modelář by do MB nikdy nesedl :)
Odpovědět