mísení kapalin do ostřikovače ,

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

lettro
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 02, 2005 21:39
Bydliště: Ostrava

mísení kapalin do ostřikovače ,

Příspěvek od lettro »

Zajímalo by mne, jestli je možné bez škodlivých následků dolít do letní kapaliny do ostřikovače zimní kapalinu nebo jestli se doporučuje nejdříve letní kapalinu nějak odsát, či vystříkat. Díky, zdraví Rosťa.
Luboš T.
Příspěvky: 123
Registrován: sob bře 27, 2004 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Luboš T. »

Není v tom žádný problém. Jsou to pouze lihové směsi s vodou a různými detergenty (saponáty) s přídavkem barviva. S vodními letními kapalinami jsou mísitelné.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jerry3 »

Mam zcela opacnou zkusenost: Po smichani doslo k extremnimu peneni po nastrikani na sklo a za mrazu zustavaly na skle stopy po steracich, jako kdyby ty mely opotrebovane gumicky. Trvalo mi dost dlouho, nez jsem prisel na to, cim to je (2x menene sterace... :?). Proto ja radim: Vzdy kompletne vystrikat, vyplachnout citou vodou a teprve pak nalit zimni smes!
lettro
Příspěvky: 4
Registrován: stř lis 02, 2005 21:39
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od lettro »

Díky za odpovědi. Vidím, že to budu muset vlastnoručně vyzkoušet. Pak dám vědět.
Zdraví Rosťa, Ostrava
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Jaké máte zkušenosti s používanými kapalinami. S čím máte nejlepší výsledky?
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jerry3 »

Se starým dobrým osvědčeným Glacidetem!
Mates

Coyote od lybaru je super.

Příspěvek od Mates »

Jerry3 píše:Se starým dobrým osvědčeným Glacidetem!
Moody

Příspěvek od Moody »

Jerry3 píše:Se starým dobrým osvědčeným Glacidetem!
Jo! :wink:
Ja kupuju jen Glacidet Plus (pro jaro a podzim do 5C).
Letni nepouzivam vubec - pac stoji skoro stejne a hur meje.
A v zime podle zbytku v nadrzce tam dam do -40 nebo -20.
ing.edo

Příspěvek od ing.edo »

:wink: Ahoj!Ja pouzivam letnu aj zimnu kvapalinu od firmy WURTH, som spokojny.Obcas sa mi stalo ze mi pocas jazdy dosla, pouzivam aj kvapaliny z hypermarketov.Co sa tyka miesania, tak som nemal problem.S pozdravom Edo
4x4 Octavie

Kapalina do ostřikovače

Příspěvek od 4x4 Octavie »

Není nad tzv. výpalek při pálení slivovice. Když je toho hodně, něco nechám na mazání kolen místo Opodeldoku a zbytek šups do ostřikovače. Sice PČR nasává lahodnou vůni při kontrole, ale mám záruku že to nezamrzne a je mísitelné se všemi dostupnými značkami (i s Jarem).
Golfík 2

kapalina do ostrikovace

Příspěvek od Golfík 2 »

Cau lidi.Muzete napsat jakou pouzivate zimni kapalinu do ostrikovace a jestli ji redite a kolik.Kamos jednou premeroval kapalinu na -20 a zjistil ze je jen do -17.Mam dojem,ze nas vsichni jen ojebavaji,lzou svymi reklamami a jen z nas tahaji love.Dik za prispevky
modelář

Příspěvek od modelář »

Ano, četl jsem a souhlasím. :lol:
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Já si dovolím lehce nesouhlasit, např na etiketě Glacidet -40st se jedná čistě o obchodní název.Jiný skoro nepoužívám, neboť ho beru po 25 l balení.Tím nechci tvrdit, že ostatní nejsou hajzlové.
modelář

Příspěvek od modelář »

Já ten Glacidet považuji rovněž za světlou výjimku z pravidla.
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Příspěvek od Brembo »

U niektorych letnich kvapalin je upozornenie Nemiesajte s inymi kvapalinami! Co sa tyka zimnich, udaj o -20,tak skusenost taka,ze pri -8 mrzne na skle. Na nete som uz videl i -80,zrejme budem kupovat tu. Tie -20 su maximalne dobre tak na leto!
Odpovědět