Mazda 5 nebo Citroen C5

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Itall

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od Itall »

skodovkar píše:
Itall píše:Zrovna zvažuji, zda si radši koupit šlapací autíčko nebo ojetou Hondu.
Opravdu? Jestli si koupíš tu Hondu, tak osobně přinesu šampaňské na sraz!
To můžeš v každém případě :D . Jako studentovi Ti mohu doporučit něco levného z Tesca. Sekt Schloss Bochingen, trocken, nyní v akci za 55,- Kč. Ono je to fakt dobré! Naopak zklamán jsem byl z J.P.Chenet (ten mají např. v Bille a za poloviční cenu v Penny 8) ).
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od skodovkar »

Splashky ti křtít nebudu, Hondu jo u nás vedeme konkrétně sekt Rossijskoe igristoe :P
Itall

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od Itall »

skodovkar píše:Splashky ti křtít nebudu, Hondu jo u nás vedeme konkrétně sekt Rossijskoe igristoe :P
Ten je docela dobrý, to ano, ale Bochingen je lepší. Zkoušel jsem pouze suché. Jak nemám rád suchá vína (sucho v krku :mrgreen: ), tak sekty jsou opravdu lepší suché.
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od mipesa »

Tak mám za sebou prvních 1 tkm a musím říct , že jsem tu C5 ku manželce ještě nepůjčil a nevím jestli jí to někdy dám. Nevěřil jsem tomu , že se nechá sehnat za málo peněz hodně muziky, ale nebudu předbíhat, je to necelé tři roky staré tak by bylo smutné , kdyby se to mělo hned sr.t, uvidíme časem, ale první dojem - super.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od skodovkar »

:D :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od Pitris »

mipesa píše:Samozřejmě jak budou první dojmy tak dám vědět, pokud mi to ovšem manželka půjčí.
mipesa píše:Tak mám za sebou prvních 1 tkm a musím říct , že jsem tu C5 ku manželce ještě nepůjčil.....
Prosadil ses jako "hlava rodiny" :twisted: :P Ale "krku", co s tou hlavou otáčí, bys tu C5 taky měl půjčit :twisted: :P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od mipesa »

Odpoledne mi to bylo politicky vysvětleno, kdo je pánem C5ky, tak jsem se vrátil ke své spolehlivé Laguně. No jdu pokukovat po jiné.
Itall

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od Itall »

mipesa píše:Odpoledne mi to bylo politicky vysvětleno, kdo je pánem C5ky, tak jsem se vrátil ke své spolehlivé Laguně. No jdu pokukovat po jiné.
Správně, poohlédni se po jiné. Co také s ní, když Ti ani nechce půjčit auto :P .
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od Pitris »

mipesa píše:Odpoledne mi to bylo politicky vysvětleno, kdo je pánem C5ky, tak jsem se vrátil ke své spolehlivé Laguně. No jdu pokukovat po jiné.
Je to jasný :twisted:
- pravidlo číslo jedna: manželka má vždycky pravdu
- pravidlo číslo dvě: nemá-li náhodou pravdu, platí pravidlo číslo jedna.....:P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od mipesa »

Itall píše:
mipesa píše:Odpoledne mi to bylo politicky vysvětleno, kdo je pánem C5ky, tak jsem se vrátil ke své spolehlivé Laguně. No jdu pokukovat po jiné.
Správně, poohlédni se po jiné. Co také s ní, když Ti ani nechce půjčit auto :P .
...hmmm, tak teď jsem si naběhl, já tydýt.Samozřejmě jsem myslel C5ku,....ale velice mě to pobavilo.Fakt si to teď trefil.
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od mipesa »

Pitris píše:
mipesa píše:Odpoledne mi to bylo politicky vysvětleno, kdo je pánem C5ky, tak jsem se vrátil ke své spolehlivé Laguně. No jdu pokukovat po jiné.
Je to jasný :twisted:
- pravidlo číslo jedna: manželka má vždycky pravdu
- pravidlo číslo dvě: nemá-li náhodou pravdu, platí pravidlo číslo jedna....:P
...proboha !!!!!!!!???...to snad nééééééééééé !!!!!!!!!!
Itall

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od Itall »

mipesa píše:
Itall píše:
mipesa píše:Odpoledne mi to bylo politicky vysvětleno, kdo je pánem C5ky, tak jsem se vrátil ke své spolehlivé Laguně. No jdu pokukovat po jiné.
Správně, poohlédni se po jiné. Co také s ní, když Ti ani nechce půjčit auto :P .
...hmmm, tak teď jsem si naběhl, já tydýt.Samozřejmě jsem myslel C5ku,....ale velice mě to pobavilo.Fakt si to teď trefil.
Jo, ftipkovat, na to mě užije :) . Samozřejmě jsi myslel C5ku :D . Ale s tou další C5kou bych stejně počkal, až jak se osvědčí první C5ka. Alespoň 10000 km nebo více.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od Jezevcik »

Gratuluju, kéž bys měl takovou kliku jako s Lagunou.
Pocit při přechodu z jednoho do druhého je asi nepopsatelný, co?
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od mipesa »

Jezevcik píše:Gratuluju, kéž bys měl takovou kliku jako s Lagunou.
Pocit při přechodu z jednoho do druhého je asi nepopsatelný, co?
Díky. Je to markantní rozdíl po všech stránkách. Jezdil už jsem ve spoustě autech, ale tohle mě doslova vzalo.Pokud vynechám luxusní vozy Mercedes, Audi, BMV, Lexus tak , co se týká pohodlí tak se to tomu hodně přiblížilo nebo v některých případech vyrovnalo, pravda je že díky mé zaslepenosti v nepotřebě dlouholeté změny auta nebo aut jako je Transporter, Felda a Laguna, co dlouhodobě používám, tedy hlavně Lagunu, je to obrovský skok.Určitě existují jiná auta, hodně pohodlná, velmi dobře zpracovaná za hezké peníze, ale předemnou se objevilo tohle tak doufám, že opět několik let nebudu řešit pořízení jiného auta.To ale ukáže čas.Jsem rozhodnutý pro další kousek, ale jak píše Itall, počkám jak se to vyvrbí.
Lagunu chce po mě synovec, ale nejdřív mu dám hned pár facek, aby věděl s jakým pokladem by přišel do styku :lol: :lol: :lol:
Brembo
Příspěvky: 2294
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Mazda 5 nebo Citroen C5

Příspěvek od Brembo »

ked to kupuješ manželke objednaj hned i nové turbo,EGR vstrekovacie čerpadlo a DPF. Za chvilu ich budeš i tak menit,a pre istotu i vstrekovače. ženy s autami nevedia zaobchádzat,technika im nič nehovorí a je zbytočné im vysvetlovat,ako sa má zaobchádzat s dieselom.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
Odpovědět