Levné a kvalitní oleje

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

korwin

Levné a kvalitní oleje

Příspěvek od korwin »

Dobrý den,

chtěl bych vám dat tip na rozšířený sortiment motorových olejů našeho eshopu. Kromě polských ORLEN OIL u nás můžete nakoupit i oleje VALVOLINE, CASTROL a BP. Všechny oleje jsou za skvělé ceny a při objednávce nad 2000,- je poštovné zdarma.

Zejména oleje VALVOLINE máme za špičkové ceny!

Na ceny jednotlivých olejů se můžete podívat na našem eshopu:

http://www.harkgroup.cz/eshop/
Keldon
Příspěvky: 63
Registrován: pon kvě 01, 2006 13:25

Příspěvek od Keldon »

A co tak ještě nabídku rozšířit o oleje jako např. Méguin (Megol), Agip, které se u nás tak hned nevidí a které jsou velmi kvalitní. Předražený Castrol průměrných kvalit nemusím, navíc je k mání na každém rohu.
Martin11

Příspěvek od Martin11 »

Jsou ty orlen oleje originaly nebo jde o recyklaty?
korwin

Příspěvek od korwin »

Martin11 píše:Jsou ty orlen oleje originaly nebo jde o recyklaty?
Jsou to originály.
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

Keldon píše:A co tak ještě nabídku rozšířit o oleje jako např. Méguin (Megol), Agip, které se u nás tak hned nevidí a které jsou velmi kvalitní. Předražený Castrol průměrných kvalit nemusím, navíc je k mání na každém rohu.
Agip ve velkém výběru nabízí zde http://www.znackoveoleje.cz a ceny maj víc než dobrý.
Pkod1

Příspěvek od Pkod1 »

To vam to panove neni blbe, delat si reklamu na konkurencnim webu?
Z takove chovani bych zvracel... Od prodejcu jako je "korwin" rozhodne nic kupovat nechci ani nebudu.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pkod1 píše:To vam to panove neni blbe, delat si reklamu na konkurencnim webu?
Z takove chovani bych zvracel... Od prodejcu jako je "korwin" rozhodne nic kupovat nechci ani nebudu.
Myslel jsem, že na oleje.cz je obecná diskuze o olejích, že je tu i eshop jsem zjistil až pak co jsem to odeslal. Klidně to tu může někdo smazat.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Co je to značkový olej :wink:


Značkový olej je takový olej, který vyrobil renomovaný výrobce s tradicí a který je dlouhodobě známý například z reklamy v motoristickém sportu jako je např. Mobil 1, Esso, Motul, Motorex, Agip, Selenia, Valvoline, Castrol, Q8, Elf, Total, Texaco (závody NASCAR),Shell, Fuchs, ale i český Mogul.
Pouze u olejů takovýchto výrobců je určitě garantováno,že normy uvedené na etiketě olej opravdu splňuje. Setkáváme se s oleji "značek a výrobců",o kterých nikdo nikdy neslyšel a nikdo neví,kde mají rafinerii, ale "splňují" podle etikety všechny nejnovější specifikace a možné i nemožné normy.
Je to jako s vínem nebo pivem.Buďto si koupíte "krabici", v lepším případě "PETflašku"
s podivným obsahem nebo ročníkové víno a kvalitní ležák známého výrobce.Chuťový rozdíl bude patrný.
S motorovými oleji je to stejné,ale ty bohužel nemůžeme ochutnat.
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

Ahoj Pitris,to už jsem někde čet :D :D :D :D :D ,ale těch výrobců tam maj míň :D :D :D .Jinak naprostý souhlas :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Je to tak, avšak někdy i značkové víno nebo pivo může chutnat hůř, jak nějaké méně známé a levnější. U nejlepších značek platíte hodně za to, že to je prostě "značkové" a nedostanete dobrý poměr cena/kvalita. Například nemusím si koupit reproduktory Sony za 50k, abych měl doma kvalitní zvuk. Stačí mi například levnější sestava od konkurence. A i moje auto nepotřebuje zrovna ten nejlepší a nekvalitnější olej co se leje do Ferrari, ale přežije i s obyčejnou polosyntetikou. Takže kvalita je v olejích vlastně relativní pojem. Pro feldu může být Orlen olej dostačující až až a pro Porsche třeba ne. Svoji klientelu si tyto oleje však určitě najdou.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

alfi166silver píše:Ahoj Pitris,to už jsem někde čet :D :D :D :D :D ,ale těch výrobců tam maj míň :D :D :D .Jinak naprostý souhlas :wink:
Ano, "dovolil" jsem si tam některé "prémiové" značky přidat :lol:
Jednu jsem chtěl "oddělat", ale nebudu tady dělat "zlou krev" :evil:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:Je to tak, avšak někdy i značkové víno nebo pivo může chutnat hůř, jak nějaké méně známé a levnější. U nejlepších značek platíte hodně za to, že to je prostě "značkové" a nedostanete dobrý poměr cena/kvalita. Například nemusím si koupit reproduktory Sony za 50k, abych měl doma kvalitní zvuk. Stačí mi například levnější sestava od konkurence. A i moje auto nepotřebuje zrovna ten nejlepší a nekvalitnější olej co se leje do Ferrari, ale přežije i s obyčejnou polosyntetikou. Takže kvalita je v olejích vlastně relativní pojem. Pro feldu může být Orlen olej dostačující až až a pro Porsche třeba ne. Svoji klientelu si tyto oleje však určitě najdou.
Ano, i s tímto se dá souhlasit, neboť ona "obyčejná polosyntetika" je v současnosti na dosti vysoké úrovni kvality, a ten Orlen (na rozdíl třeba od oleje Lotos) zas až tak nejhorší není, jen jsem "využil" vlákno s vhodným nadpisem. Tam šlo spíš o to, že u těch "levných a neznámých" značek člověk nemá jistotu, že to, co deklarují na obale, je skutečně pravda, že to nejsou tzv. recykláty, nebo nějaké "slivky", se kterými si nějaký "takyobchodník" chce jen namastit kapsu....
PS: kde mají repro Sony za 50korun? :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

50k=50.000,- :D a určitě někdo jo i dražší :-)
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Pitris píše:
alfi166silver píše:Ahoj Pitris,to už jsem někde čet :D :D :D :D :D ,ale těch výrobců tam maj míň :D :D :D .Jinak naprostý souhlas :wink:
Ano, "dovolil" jsem si tam některé "prémiové" značky přidat :lol:
Jednu jsem chtěl "oddělat", ale nebudu tady dělat "zlou krev" :evil:

...CASTROL!!! :lol: :wink:
Moja

Příspěvek od Moja »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět