Letošní zima.

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

bjukemen píše:..nepochpil som pojem
Do elektrolytu se lije destilka právě proto, aby se tam nedostávaly prvky, které budou dělat neplechu. A právě třeba trychtýř byl obyčejný kuchyňský, v hrnku taky bylo jakési smítko atp.
Naposledy upravil(a) skodovkar dne úte úno 07, 2012 21:50, celkem upraveno 1 x.
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..to už je perfekcionizmus to ja neuznavam,v improvizacii je sila
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Durex »

perfekcionizmus neperfekcionizmus,ale je to správný. Mě by se taky nelíbilo,kdyby v servise plnily motory a převodovky jedním trychtýřem - je to sice improvizace,ale míchat motorovej olej s převoďákem atd je blbost a přesto se děje. Já když měním lidem olej, nebo cokoliv dělám a že to dělám s 90-ti % před nima,tak mám všechno panenský čistý a dalo by se u toho i operovat :wink: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Za vyloženého perfekcionalistu se nepovažuji, ale vše dělám tak dobře, jak umím. Když už člověk něco dělá, tak to má dělat pořádně a správně. Obvykle to chce jen trochu úsilí navíc a rozdíl ve výsledku může být propastný.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

Když bylo nutně potřeba,dolil jsem aku vodou co byla k dispozici. Ale když vyjmečně destilkou,tak dle nutnosti přes trychtyř. Ani mě nenapadlo,že..,
nikdy problem.
U mého 1.auta (1000MB) jsem byl okolnostma donucen udělat s aku maxišílenost abych odjel. Ale to až na dalším srazu v BR.
Itall

Příspěvek od Itall »

mastnák píše:To ještě lze koupit za tyto peníze? 1 kus ?
Jasně, čestný pionýrský :oops: , teda... víš co jako myslím. Dokonce stála 740,- páč mi odečetli pade za starou.
Itall

Příspěvek od Itall »

Pitris: Nojo, říkal jsem jim, když jsem dával starou protiúčtem, že vydržela 9 let a 10 měs., aby ji dali do vitríny. Ale Tobě takto drží běžně a ještě víc, tak Ti to nepřijde. Nám doma vydržela tak dlouho prvně. Jinak 5 let. Prodejce hned upozornil, že první baterky v autech jsou vždy lepší. Nevím, ve Favoritu vydržela první i druhá (Akuma) stejně (5 let). Pak Varta nevím, prodáno. Asi to bude tím, že levnější (Mammut a jiné) se jako první nedávají.
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..kedže mam jeden lievik a rozhodne nehodlam kupovať další by mi ani vo sne nenapadlo že ked som s ním pred tym v kuchyni lial pitnu vodu a potom v garaži destilku že to niečomu uškodí,nebudte smiešny
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

VencaB píše:Ale tak at uz je to fuc toto zmrzle peklo
Podle meteorologů to nejhorší má teprve přijít..... :( Snad jim to (jako většinou) nevyjde.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

nemyslim si že je smrtonostné použít lievik z kychyně na dolití baterie. To bys pak musel mít i roušku,pracovat v neprašném prostředí...,škodovkáři,nic se nemá přehánět,tvůj otec jistě ví co dělá a že to nevadí.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

A Pitrisi nestraš,dle satelitů i zahr.meteáčů co sleduju,se má začít oteplovat. Tak jim to snad VYJDE !!! :!:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Doufejme......
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

Musí :o
Dnes jsem natočil coru a od vačky,jak byla dlouho na suchu,se neozývaly pěkné zvuky. A to jsem ji protočil pár vteřin s vypnutym čerpadlem aby se střeva rozhýbaly pomalu. Olej jak med. :?
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

mastnák píše:škodovkáři,nic se nemá přehánět,tvůj otec jistě ví co dělá a že to nevadí
Takový člověk nelije studniční vodu s jarem do ostřikovačů (i v zimě). Kdyby neměl nezničitelnou jedničkovou octávku, tak ho to auto dávno nakope do pr.... !
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

:D
Používám stejnou směs...,v zimě tam dám líh,aby to nezmrzlo po dobu odstavení a proženu to až ven.
Jar je nejlepší odmašťovač,přitom se s nim daj v neředěné formě mazat různé věci nejen v autě.
Odpovědět