Letošní zima.

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

Je pravda,že soudruh Praotec Čech mohl dojít až pod jižní svahy Alp,někam k pobřeží slaného velkorybníka. Kdo by chtěl lyžovačku,vyjel by nahoru do hor,ostatní by přežili dole. Odpadly by pro mnohé i problémy co za olej. 10w-40,50 by to pokryl celoročně.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

To je sice fakt, ale na to jakou máme malou zemičku, tak je nádherná od Šluknova po Břeclav :wink: Na dovolenou mě už to ven moc netáhne.
Itall

Příspěvek od Itall »

Demo píše:Včera Šenov u Nového Jičína -17°C, tam jsem se chtěl vymočit - zastavil jsem, otevřel dveře a přešlo mě to... :)
V pohodě, to by ses ještě utrh :lol: .
Itall

Příspěvek od Itall »

mastnák: Přesně tak, mastňo, jsme to banda blbců, když se plácáme v tomto prostoru (kromě těch, kterým to vyhovuje :P ). Ale olej 10W-40 to u mě pokryje i tak celoročně (do 4T motoru) :lol: .
feroF
Příspěvky: 142
Registrován: úte led 25, 2005 23:21

Příspěvek od feroF »

Veru prituhuje -)))
Dnes maximalna teplota nejakych -14 a k tomu neprijemny a dost cerstyv vetrik. Pocitovo velmi nizka teplota.

Moja skusenost s najnizsou teplotou bola na urovni -30-31. Rano bolo zaujimave. V aute vsetko stuhnute na kost, samozrejme nitky na sedacke - kozenka (1974) ihned popraskali. Auto som startoval pri teplote -25 a nezdalo sa mi to ako extra odlisne oproti -15. V ten den bola maximalka okolo obeda na urovni -20 a to sme uz citili, ze je teplejsie.
Podobna teplota v noci aj cez den bola aj dnes na strednom Slovensku.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:.....Ale olej 10W-40 to u mě pokryje i tak celoročně (do 4T motoru) :lol: .
Ale Ty seš na jihu (pokud se nemýlím), co "chudáci" na severu :?: Teď v zimě :lol:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Moja

Příspěvek od Moja »

Hoši teď je -24°C,tak ráno čekám kolem-30°c.Kdy už bude konečně jaro?Přes den ptáci zpívají,ale myslím že zimou.Podle foglologů to je předzvěst jara.No nevím nevím. :twisted:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..fíha ot u vas niekde su riadne mrazy u nas je teraz -17 ale auto som dal do garaže tak sa uvidí :)
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
FF

Příspěvek od FF »

Moja píše:Hoši teď je -24°C,tak ráno čekám kolem-30°c...
...a koľko je u vás na vonku? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tirika

Příspěvek od Tirika »

Ústí dnes -17,krásně jasno,trochu fouká,nafťák naskočil bez problémů :D
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Aktuálně -18.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ždár nad Sázavou ráno - 24 Auto chytlo na cvrnk :D (pracovní Transporter TDI) úplně nová baterie Varta :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:Ždár nad Sázavou ráno -16!Auto ani něškytlo :( (pracovní Transporter 1.9 TDI) baterie odešla do křemíkového nebe
Anonymous píše:Ždár nad Sázavou ráno - 24 Auto chytlo na cvrnk :D (pracovní Transporter TDI) úplně nová baterie Varta :wink:
Jó, dobrá baterka dělá divy :lol: Ale je fakt, že tohle počasí je jedna z možností, jak omezit automobilismus, a emise - že by to taky přišlo místo z Uralu ze zeleného EU Bruselu?.... :lol:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

mastnák píše:Je pravda,že soudruh Praotec Čech mohl dojít až pod jižní svahy Alp,někam k pobřeží slaného velkorybníka.....
Zas by nám ty naše plechovky :P asi víc rezivěly, a celoročně - ne jen, když se tady solí :x
A na druhou stranu, dík že došel tam, kam došel - taky se mohl zastavit už na Ukrajině :?
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
VencaB
Příspěvky: 104
Registrován: čtv čer 16, 2011 23:21
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od VencaB »

Kurnik tak trochu jsem cekal ze by mohly byt teploty pres minus dvacet kdyz jsem dal letos poprve 5W40. Ze treba bude videt nebo slyset rozdil. Ale tak at uz je to fuc toto zmrzle peklo
Odpovědět