Kvalita současných olejů Mogul

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Kocour

Kvalita současných olejů Mogul

Příspěvek od Kocour »

Chci se zeptat, jaká je kvalita současných olejů Mogul /řada Extreme/ ve srovnání s konkurencí? Nemusím se bát dát to do svých aut? Punto 2006, 1.2 8V a Fabia 2004, 1.2HTP 47Kw
Dík za info
Návštěvník

Re: Kvalita současných olejů Mogul

Příspěvek od Návštěvník »

Kocour píše:Chci se zeptat, jaká je kvalita současných olejů Mogul /řada Extreme/ ve srovnání s konkurencí? Nemusím se bát dát to do svých aut? Punto 2006, 1.2 8V a Fabia 2004, 1.2HTP 47Kw
Dík za info
Kdyz uz aji Nohavica o tom zpiva... "hrudky se delaji v Mogulu" osobne bych si to do auta nedal. Podivej se po necem lepsim i za cenu o par korun vyssi.
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Sice Mogul zas tak nepoužívám, ale jsem přesvědčen, že jeho kvalita si své spotřebitele najde, a že značka Mogul se nemá za co stydět.A hrudky v mogulu jsou přeci jen v "Ladovské zimě".Nebál bych se Mogul použít.
Moja

Příspěvek od Moja »

S Mogulem vždy byli špatné zkušenosti.S řadou Extreme nemám žádné zkušenosti,nechci mít a nebudu mít.Extreme v jaké koli viskozitní třídě je zlodějsky předražený.Za hodně lepší cenu mám Mobil nebo Agip. :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Moja píše:S Mogulem vždy byli špatné zkušenosti.S řadou Extreme nemám žádné zkušenosti,nechci mít a nebudu mít.Extreme v jaké koli viskozitní třídě je zlodějsky předražený.Za hodně lepší cenu mám Mobil nebo Agip. :lol: :lol: :lol:
Také se mě zdá nějak drahý, koukal jsem na PER-Oil a třeba ve třídě 0W-40 je Mogul za 1372 a Mobil 1 za 1240. Myslím, že ten Mogul nemusí být špatný, ale ani za ty peníze asi lepší než Mobil 1 nebude.
Moja

Příspěvek od Moja »

Spíš bude hrubě horší Mobil je špička.
bjukemen
Příspěvky: 4933
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Moja píše:S Mogulem vždy byli špatné zkušenosti.S řadou Extreme nemám žádné zkušenosti,nechci mít a nebudu mít.Extreme v jaké koli viskozitní třídě je zlodějsky předražený.Za hodně lepší cenu mám Mobil nebo Agip. :lol: :lol: :lol:

...vedel som že to povieš,radšej mi povedz či veríš aj nejakým iným značkam okrem dvoch menovaných...
Moja

Příspěvek od Moja »

Selenia Q8 Motorex,ale ten je dost drahý. :roll: :roll:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Co třeba Motul, asi spíš do motorek?
alfi166silver

Příspěvek od alfi166silver »

Anonymous píše:Co třeba Motul, asi spíš do motorek?
Firma,která vyrobí špičkový motocyklový olej, určitě vyrobí i špičkový olej i pro auta s bodákem v pr***** :D :wink:
Japonské automobilky dávají Motul v prvovýrobě,což o kvalitě mluví samo za sebe.
bjukemen
Příspěvky: 4933
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Moja píše:Selenia Q8 Motorex,ale ten je dost drahý. :roll: :roll:

...dík za odpoved učel splnila...oleje kvalitne zvlašt Motorex
Návštěvník

Re: Kvalita současných olejů Mogul

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše: Kdyz uz aji Nohavica o tom zpiva...
Názor udavače a alkoholika je skutečně ten pravý a fundovaný... :roll:
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Mogul se stal díky Orlenu kvalitním výrobkem.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

hydrokrakovaný trysk 10W40 speed splňuje i VW normu pro pevnou výměnu(ne longlife),včera jsem ho kupoval 4l za 430,- v paramácký prodejně
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

doplňuji info,koukal jsem doma na pixlu,má VW500.00/505.00 a je to polosynťák
Odpovědět