který je lepší

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:
Anonymous píše:g.lubomir je černým svědomím českého školství: nedokázalo ho vzdělat!
Když tu propaguješ svědomí školství ,tak ses mohl naučit neplést se do cizích hovorů magore
Jako správnému magorovi mi není jedno, když se bezdůvodně a hlavně neprávem navážíš do někoho, kdo se tu nezištně snaží radit (a navíc radí dobře). Ale to se zřejmě v "Lubomírově" nepěstuje: tam se nikdo o nikoho a o nic nestará a hlavně zásadně nikdo nikomu nepomáhá, hlavně ne tehdy, když je ten napadený obětí útoku takového individua, které vystupuje pod nickem g.lubomir.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

pleteš se ale musí to být jeho rada,názor a ne někde přečtený .Příklad jezdíš dejme tomu na Mogul tak propaguj jak jsi s ním spokojen neb jak je motor čistý, a ne že se nacpeš do všeho o čem možná nemáš ani páru jen sis to někde vyčetl.Odborné znalosti by měl dávat k tomu kompetentní odborník.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

Anonymous píše:
g.lubomir píše:
Anonymous píše:g.lubomir je černým svědomím českého školství: nedokázalo ho vzdělat!
Když tu propaguješ svědomí školství ,tak ses mohl naučit neplést se do cizích hovorů magore
Jako správnému magorovi mi není jedno, když se bezdůvodně a hlavně neprávem navážíš do někoho, kdo se tu nezištně snaží radit (a navíc radí dobře). Ale to se zřejmě v "Lubomírově" nepěstuje: tam se nikdo o nikoho a o nic nestará a hlavně zásadně nikdo nikomu nepomáhá, hlavně ne tehdy, když je ten napadený obětí útoku takového individua, které vystupuje pod nickem g.lubomir.
jdi do kelu pitris
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:pleteš se ale musí to být jeho rada,názor a ne někde přečtený .Příklad jezdíš dejme tomu na Mogul tak propaguj jak jsi s ním spokojen neb jak je motor čistý, a ne že se nacpeš do všeho o čem možná nemáš ani páru jen sis to někde vyčetl.Odborné znalosti by měl dávat k tomu kompetentní odborník.
Ale kompetentní rady taky nesnášíš, tak co vlastně chceš? Asi hospodské debilní kecy... Ale od toho dané fórum není!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

g.lubomir píše:
Anonymous píše:
g.lubomir píše:Když tu propaguješ svědomí školství ,tak ses mohl naučit neplést se do cizích hovorů magore
Jako správnému magorovi mi není jedno, když se bezdůvodně a hlavně neprávem navážíš do někoho, kdo se tu nezištně snaží radit (a navíc radí dobře). Ale to se zřejmě v "Lubomírově" nepěstuje: tam se nikdo o nikoho a o nic nestará a hlavně zásadně nikdo nikomu nepomáhá, hlavně ne tehdy, když je ten napadený obětí útoku takového individua, které vystupuje pod nickem g.lubomir.
jdi do kelu pitris
Ale tam bys měl jít hlavně ty: kdykoli se tu ukážeš, hned se diskuse o olejích zvrhne úplně jinam! Jsi ... (ostatním účastníkům diskuse se omlouvám, ale žádné slušné pojmenování mne momentálně nenapadá)
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

jistě pane Pitris zahlcujte to tu dál
anonymní= pepinotdi

Příspěvek od anonymní= pepinotdi »

já jsem ten anonymní, ne Pitris ! Píte věřím Ti!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Já nemám s Pitrisem nic společného! K tomu Pitris se asi raději stáhne, než aby se hádal. Mě ovšem hned tak neunavíš!!! Já se totiž dobře bavím...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

anonymní= pepinotdi píše:já jsem ten anonymní, ne Pitris ! Píte věřím Ti!
Ne, já jsem ten anonym, co nedá g.lubomirovi pokoj! A 100%-ní důvěru nikomu (a to ani Pitrisovi) rozhodně nedeklaruji.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

:lol: :lol: :lol:
anonymní= pepinotdi

Příspěvek od anonymní= pepinotdi »

a Lůba KV se dobře baví to je pech co?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

g.lubomir píše:jistě pane Pitris zahlcujte to tu dál
můžu tě ujistit, že já zde vystupuji pouze jako Pitris (když nepočítám těch několik anonymních příspěvků asi před dvěmi lety, než jsem začal používat nick Pitris, a už od loňského června jsem oficiálně přihlášen). Ale mysli si, co chceš, s tebou jsem skončil....
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

anonymní= pepinotdi píše:a Lůba KV se dobře baví to je pech co?
On se nebaví, on se směje! Nejspíše vlastní hlouposti... V místních zeměpisných šířkách poměrně typická reakce člověka tzv. ujetého.

P.S.: Meze normality se podle geografické polohy typického osídlení značně liší. Ledaže by g.lubomir vůbec nebyl Čech...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:
g.lubomir píše:jistě pane Pitris zahlcujte to tu dál
můžu tě ujistit, že já zde vystupuji pouze jako Pitris (když nepočítám těch několik anonymních příspěvků asi před dvěmi lety, než jsem začal používat nick Pitris, a už od loňského června jsem oficiálně přihlášen). Ale mysli si, co chceš, s tebou jsem skončil....

No, nepředvídal jsem to? Holt moudřejší ustoupí. Je však právě tohle ten správný recept na hrubý pytel?!

P.S.: To byla jen řečnická otázka.
g.lubomir

Příspěvek od g.lubomir »

Anonymous píše:
anonymní= pepinotdi píše:a Lůba KV se dobře baví to je pech co?
On se nebaví, on se směje! Nejspíše vlastní hlouposti... V místních zeměpisných šířkách poměrně typická reakce člověka tzv. ujetého.

P.S.: Meze normality se podle geografické polohy typického osídlení značně liší. Ledaže by g.lubomir vůbec nebyl Čech...
:lol: Ty jsi trotl :lol: :lol:
Odpovědět