Koncernak

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1798
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Ještě k tomu parkování. Myslel jsem si, že to nejde, že nejde zaparkovat hůř, než řídící Škody, Audi a VW, ale jde... Tenhle BLB vás všechny zastínil, měli byste se učit od mistrů z pošty :lol:
Obrázek
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Koncernak

Re: Koncernak

Příspěvek od Koncernak »

lefort píše:Pokud někde uvidíte zaparkované auto na bus zastávce, ve 100% se jedná o VAGy. A to jsem se všiml v nedávné době v několika městech.
Tady něco nesedí . Pošťák bude nejspíš v civilu VAGinista :lol:
Koncernak

Re: Koncernak

Příspěvek od Koncernak »

Teda pročetl jsem tu za pár dní spousty článků, koncerňácké všechny a divím se, že Pitris se také přidal do řad koncerňáků. Tedy pokud je Jerryho teorie správná. :lol:
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1798
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Ani jeden z Pitrisu neni konernak, fakt ne :lol:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Koncernak

Re: Koncernak

Příspěvek od Koncernak »

Tak to jo. Já jen že některé výlevy tatínka zapadají do Jerryho vzorce.
Koncernak

Re: Koncernak

Příspěvek od Koncernak »

Koncerňák (rozumněj ču*ák) vší silou :evil:   psal Pitris.
Není tohle příkladné koncerňácké chování ?  :lol:
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1798
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Dívej, většina z lidí zde na fóru, se již dlouhá léta znají osobně, já, táta a Jerry tomu není výjimkou... Kecat si tady může kdo chce co chce, pravdu však znají ti, co jezdí už 10 let na srazy :wink:
Ty to ovšem na 99% nikdy nebudeš 8)
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Koncernak

Re: Koncernak

Příspěvek od Koncernak »

Spíš na 100% uvedeno na správnou míru. To já jen aby jste se mnou nedejbože nepočítali :lol:
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1798
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Koncernak píše:Spíš na 100% uvedeno na správnou míru. To já jen aby jste se mnou nedejbože nepočítali :lol:
Nemusíš mít nejmenší obavy :lol:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Koncernak

Re: Koncernak

Příspěvek od Koncernak »

Ano, pokud udělá na silnici někdo prasárnu, je to z 90-ti % "řidič" auta koncernu VW. A snad každý při svém vzdělání musí uznat že to není totéž co procentuální zastoupení značek aut na českém či evropském trhu.  :!: :evil:  napsal Pitris.

Pane profesore, z které statistiky tak čerpáte, že 90% prasáren mají na svědomí vozy koncernu VW ? Prosím o oficiální statistiku, jinak to nemá valnou váhu.
Že jich je většina to souhlasí a samozřejmě to souvisí s procentuálním zastoupením koncernu.
Malý příklad : 80% lidí má černé tričko, 20% lidí má tričko jiných barev. Půjdu po městě a budu pozorovat, že ze všech hulvátů, agresivních jedinců, vandalů a podobných individuí jich má z 80% tričko černé. To je snad logické z procentuálního zastoupení této barvy že ? Samozřejmě spousta lidí v černém tričku jsou normální, slušní, ale dle vašich teorií si samy mohou za to, že jsou zaškatulkováni mezi verbež, protože měli možnost si při nákupu trička vybrat jinou barvu. 


Když potřebuješ ospravedlnit vlastní problém, ukaž prstem na problémy rádoby všech ostatních. Jak příznačné...napsal Jerry3
Koncernak

Re: Koncernak

Příspěvek od Koncernak »

Jerry3
Jen pro pořádek zopakuji, že přímo v provozu se s těmi problémy setkávám mnohem méně, pokud zrovna řídím koncernové auto. A když jsem nedávno jezdil s už na první pohled hodně vysoko (co do motorizace, výbavy a ceny) posazeným provedením Audi A6, za celý týden jsem se nesetkal ani s jedním projevem koncerňáctví namířeným cíleně proti mně. Určitě to nebylo mnou, ale jakýmsi falešným soukmenovstvím koncerňáků, kteří se vzájemně podporují, a ty ostatní kolem nich v lepším případě ignorují nebo na ně, v tom horším případě, dokonce záměrně útočí. [/quote]
Tady to vypadá na :
Paranoidní poruchu osobnosti
Naposledy upravil(a) Koncernak dne čtv říj 22, 2020 14:33, celkem upraveno 1 x.
Koncernak

Re: Koncernak

Příspěvek od Koncernak »

Paranoidní porucha osobnosti.
Hlavním rysem paranoidní poruchy osobnosti je celoživotní nedůvěřivost vůči jiným lidem. Jde o hypersenzitivní, rigidní a podezíravé jedince, kteří často podléhají žárlivosti, závisti. Jsou extrémně citliví na kritiku, nezájem, nezdary, domnělé odmítnutí nebo urážky. Typická je tendence mylně chápat chování druhých jako nepřátelské nebo opovržlivé, i když je neutrální, nebo dokonce přátelské; nadměrná citlivost k nezdarům, kritice, neomlouvání urážek a tendence k tvrdošíjnému boji za svá domnělá práva. Tito jedinci mají často tendenci ze svých neúspěchů obviňovat druhé. Může se u nich objevit sklon k patologické žárlivosti nebo k nadměrnému vyzdvihování vlastní významnosti a sebechvála. Přikládají nadměrný význam své osobě, mají pocit, že jsou tak důležití, že druzí se mohou proti nim spiknout.
Mezilidské vztahy paranoidních jedinců bývají konfliktní, protože snadno podezírají okolí z nekalých úmyslů a ze zneužívání. Často druhé kontrolují a vyslýchají, aby se ubezpečili, že se proti nim neděje nic zlého, nicméně ani tyto manévry jim klid nedodají, spíše naopak. Často věnují enormní množství času a energie hledání důkazů, které by potvrdily jejich podezření. Za důkazy považují často detaily, které je možné vysvětlit celou řadou jiných možností. Jen velmi obtížně vyjadřují svoji náklonnost, ale i pochybnosti a nejistotu. Tím, že neustále hledají skryté motivy a čekají, že se k nim ostatní budou chovat nefér, chovají se k nim nepřátelsky. To často vede zpětně k nepřátelskému chování druhých, což paranoidního jedince v jeho přesvědčení dále utvrzuje.
Chudáček Jerryček :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1798
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Ty seš fakt marnej :D
Kdyby jsi věděl, co je Jerry za člověka, jaký má zkušenosti a co dělá, nikdy bys toto nenapsal :)
Běž si brečet na VW fórum a nechej nás, ANTI-VW lidi v klidu debatovat :lol:
Já se snažil s tebou vyjít, po těchto řádcích vím, že jsi vážně zabedněnej koncerňák :mrgreen:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Koncernak

Re: Koncernak

Příspěvek od Koncernak »

Pitris JUNIOR píše:Ty seš fakt marnej :D
Kdyby jsi věděl, co je Jerry za člověka, jaký má zkušenosti a co dělá, nikdy bys toto nenapsal :)
Běž si brečet na VW fórum a nechej nás, ANTI-VW lidi v klidu debatovat :lol:
Já se snažil s tebou vyjít, po těchto řádcích vím, že jsi vážně zabedněnej koncerňák :mrgreen:
Ano trefa do černého. Jasné koncerňácké chování. :mrgreen: Rozbrečel jsi se jenom ty. Ty anti-VW skupino :mrgreen: Nadáváte na koncerňáky a sami se chováte stejně,ne li hůř. Běžte se léčit hošani :lol: Jo a děkuji, ale stačí mi to vše co jsem od Jerryho čet až až. Nikdo mu nebere jeho vědomosti, jen jsem napsal,že je těžce nemocný. Bohužel je tu víc takových viz Lefort,Pitris,tonny atd. co jsou na nejlepší cestě do blázince. Abc nepočítám, ten vždy jen někde vykoukne, aby pomohl ubližovaným kamarádům, takovej přikuřovač. :lol: Měřte si tu pindíky a zase někdy se objevim a popíchnu vás :-D
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1798
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Netuším kdo tu brečí, já maximálně smíchy :lol: :lol:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Odpovědět