Koncernak

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Právě jsem se byl projet na motorce. A dobytci, dobytci, samí dobytci! A výhradně oni, nikdo jiný.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

kater píše:Ale po 31 rokoch za volantom Scanie a návšteve všetkých krajín Európy a časti Ázie mi tie tvoje % vôbec nesedia.
Proč mne tvůj pohled na svět kolem ani trochu nepřekvapuje? Vždyť SCANIA patří pod VAG! :idea:
torro
Příspěvky: 583
Registrován: ned led 15, 2017 19:19

Re: Koncernak

Příspěvek od torro »

Všichni?
Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, Seat, Škoda, Volkswagen, MAN, Scania a motocyklového výrobce Ducati
:shock:
:mrgreen:
kater
Příspěvky: 220
Registrován: ned úno 09, 2020 21:59

Re: Koncernak

Příspěvek od kater »

J3.Ja sa ale neodbavujem pri tom ,keď niekto spraví píčo..nu za volantom ,ani nevyhľadávam články na nete ako ty.Je mi jedno v akom aute sedí .To by ma muselo za týždeň picnúť.Neviem na koho by ste nadávali v takom Rusku a hlavne v Moskve ,kde je také zastúpenie značiek ,že by ste sa divili a hlavne nové autosalónove novinky .Keď je ko..t za volantom je to jedno v akom aute.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Tak před hodinkou 5x Škoda, 4x VW (započítal jsem i Caravellu), 2x Audi, 1x Porsche - to vše na úseku cca 85 km. U jedné prasící motorky jsem nepoznal, o jakou značku jde...

P.S.: Policejní "dozorový" Superb jel vzorně. Nevšimnout si ho může jen blbec - už podle toho! :mrgreen:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

kater píše:...Keď je ko..t za volantom je to jedno v akom aute.
Jenže ten kokot sedí v naprosté většině případů za volantem koncernového vozu! A právě o to mi jde. :idea:
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Aha, jezdim obcas s Manem,takze jsem koncernak. Zajímavé. Proto se furt divim,ze se okolo me nic extra nedeje :D . At jedu osobakem,nakladakem Ivecem ci Manem,Cabstarem, ci jinym pracovnim strojem nebo v jedné stope. Asi proto,nejen,ze hlavne na pohodu. Problémy nevyhledavam a tak se mi vyhybaji. A ze kolem me obcas proleti nakej magor,at si jede. Ja mu to neztizim ani neulehcim. Myslím vzdy v první rade na sebe, svoje vozidlo,ev naklad. Zivy ci ostatní.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

A co myslíš? Že bych k tomu měl odlišný přístup? Ne, jen si všímám.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

nevsimej,jizdu uzivej.
Zkus si nekdy jet po dalnici 90 resp 100 v omezovaci. To je nuda. A to jezdim,zaplatbuh,uz je cesko.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Koncernak

Příspěvek od Jerry3 »

Tak to bych asi nepřežil... :twisted:
kater
Příspěvky: 220
Registrován: ned úno 09, 2020 21:59

Re: Koncernak

Příspěvek od kater »

Presne tak ,Pedro mňa nevytočí ani oproti predbiehajúci Poliak spomalím ,uhnem a keď sa míňame tak mu kyvnem na pozdrav ,lebo viem čo majú za život za tým volantom .A keď máš nejaký problém vo svete jedine Poliak ti pristaví a pomože.A keďže S730 ide krásne "vocpodu" ako pravý koncerňák ,tak sa vždy poteším tomu záťahu čo nemá asi žiadny iný kamión.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Koncernak

Příspěvek od Pedro »

Ja s PL teda zrovna moc nee...,ja vsak pravdou,ze horší PL ridic je v dodavce nez v náklaďáku.
730,to uz je velmi nadstandardní :wink:
U nas nevic jeden Man tgx 480. Mi se s nim moc dobre nejezdi. Radsi kratsi 360 tgs,kdyz uz teda nekdy musim Manem. Zanovni Stralisy 450 mi sedi vic. Jo,jsem jinej... :mrgreen:
kater
Příspěvky: 220
Registrován: ned úno 09, 2020 21:59

Re: Koncernak

Příspěvek od kater »

Začínal som s 113-360k.a to som bol v tej dobe v kopcoch kráľ ,lebo žiaden motor nemá krúťak jak SCANIA.A posledných asi 20 rokoch som mal iba 500 a viac.Ta 730 je v kopcoch úžas ,u vás sa vždy teším na Horu sv.Sebastiana ,keď mám naložených okolo 24ton ,ale najradšej mám rumunské hory ,krásna krajina ,to si tam vždy užívam.
Uživatelský avatar
pepoh
Příspěvky: 2652
Registrován: sob črc 29, 2017 10:06

Re: Koncernak

Příspěvek od pepoh »

scania v8 na yt su celkom dost :wink: konecne chrochtadlo so zvukom
LPGObrázek Obrázek X-CESS :| Obrázek VST 8)
MOBIL SUPER 3000 X1 8) Eurol Engine Oil Treat 8) LQ-Molygen :wink: TOTAL INEO 0W30 :x
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Koncernak

Příspěvek od Pitris »

Pedro píše:nevsimej,jizdu uzivej....
Brácho já si jízdu užívám, a ty koncerňácký voly ani nehledám, ani si je nevybírám. Ono se to ale děje okolo mě a přede mnou :(
Včerejšek na křižovatce jsem psal (poslední příspěvek na minulé stránce), a dnes mě cestou do práce v (královopolském) tunelu, kde je 60 a já jel tacho 65, předjeli Oktávka, Audi a Felda (jo, ještě 320d báwo) kteří jeli dost přes 80, a pak dole (za odbočkou na Bystrc) se přede mnou bez blinku otočil přes dvě plný do protisměru VW Transporter....:evil:
Koncerňácký voly ani nehledám, ani si je nevybírám. Ono se to ale děje okolo mě a přede mnou. A znovu napíšu že velká část majitelů něčeho od VW se na silnicích chová jako DOBYTEK :!:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět