Jednostopky

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Itall

Příspěvek od Itall »

Moja píše:To je ČZ 175,pokud dobře vidím.
Tak tak.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

docela mi zaráží,ža je tady dost motorkářů,ale forum mrtvé ...
Itall

Příspěvek od Itall »

mastnák píše:docela mi zaráží,ža je tady dost motorkářů,ale forum mrtvé ...
No, já už jsem se 2 víkendy za sebou nesvezl, kvůli počasí a ve všední den po práci mě to nebere, páč dělám do pozdního odpoledne. Než bych na sebe dal všechny chrániče (na enduru bez nich také nejezdím, v tom si rozumíme) a hadry, to radši vezmu miniauto a někam se relaxačně svezu. Většinou teď na crossovou tratičku, kde je krásná příroda (kupodivu - u přehrady, znáš to), abych zjistil, že je tam stále mokro. Ale o vékendu tam snad už zabrousím, vždyť jsem zas ztloustl o kilo!! S tím San Marinem Ti teda neporadím, to ne.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

Chrániče a oblíkání chapu. To neni na 5 minut. Miniauto, vas iz das?
Itall

Příspěvek od Itall »

mastnák píše:Chrániče a oblíkání chapu. To neni na 5 minut. Miniauto, vas iz das?
Bohužel, oblékání trvá. Používám chrániče a zpevnění na klouby, než to na sebe nandám, tak se mi nikam nechce :lol: . To máte: kolena, kalhoty, vysoké boty, ledviňák, krunýř, lokty, zápěstí, nějaké ty hadry, bunda, přilba, brejle, rukavice, batoh. No, to se na to můžu vys.at, ne? :lol: O miniautě už tu píšu asi rok, ty to nesleduješ, člověče :x . Mám Peugeot 107. To jsem si koupil, že to málo bere, a tak si jezdím, kdy mě napadne, třeba jen tak po práci větrám hlavu.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

A proč na tom nejezdíš do práce? To by byl hned respekt :D
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Durex »

Tak to já když se chci jet projet, tak sem v kůži do 5-ti minut. :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Itall

Příspěvek od Itall »

skodovkar píše:A proč na tom nejezdíš do práce? To by byl hned respekt :D
To je snad jasné, protože bych se musel převlíkat :lol: .
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Durex »

Itall píše:
skodovkar píše:A proč na tom nejezdíš do práce? To by byl hned respekt :D
To je snad jasné, protože bych se musel převlíkat :lol: .
O převlíkání nemůže být řeč. Rifle a kecky jsou stejný, místo větrovky koženou bundu a jen co je navíc, tak je helma, rukavice a nákrčák popřípadě ledviňák. To zabere asi jen o minutu víc. Ale zase je člověk daleko dřív v práci a co líp i dřív z práce doma :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Itall

Příspěvek od Itall »

Durex píše:
Itall píše:
skodovkar píše:A proč na tom nejezdíš do práce? To by byl hned respekt :D
To je snad jasné, protože bych se musel převlíkat :lol: .
O převlíkání nemůže být řeč. Rifle a kecky jsou stejný, místo větrovky koženou bundu a jen co je navíc, tak je helma, rukavice a nákrčák popřípadě ledviňák. To zabere asi jen o minutu víc. Ale zase je člověk daleko dřív v práci a co líp i dřív z práce doma :wink:
Ale jo, jenže já mám moto spíše jako sportovní náčiní a bez chráničů na to nelezu (snad výjimečně, kryž to jen chci projet po zimě nebo po mytí, a tak). Navíc, hadry jsou pak cítit spáleným olejem (mám 2T s výfukem pod sedlem). Takže je to jasné, dopravní prostředek do práce to zkrátka není. Pouze, kdybych chtěl dělat šoumena, a to jsem nikdy nechtěl 8) .
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Durex »

Itall píše:
Durex píše:
Itall píše: To je snad jasné, protože bych se musel převlíkat :lol: .
O převlíkání nemůže být řeč. Rifle a kecky jsou stejný, místo větrovky koženou bundu a jen co je navíc, tak je helma, rukavice a nákrčák popřípadě ledviňák. To zabere asi jen o minutu víc. Ale zase je člověk daleko dřív v práci a co líp i dřív z práce doma :wink:
Ale jo, jenže já mám moto spíše jako sportovní náčiní a bez chráničů na to nelezu (snad výjimečně, kryž to jen chci projet po zimě nebo po mytí, a tak). Navíc, hadry jsou pak cítit spáleným olejem (mám 2T s výfukem pod sedlem). Takže je to jasné, dopravní prostředek do práce to zkrátka není. Pouze, kdybych chtěl dělat šoumena, a to jsem nikdy nechtěl 8) .
Copak máš za 2t s výfukem pod sedlem?
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Durexi, v Třebechovicích pod Orebem někdo prodává celou stovárnu po kouskách, neznáš ho? :lol:
Itall

Příspěvek od Itall »

Durex: Mám Gasgas EC250.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Durex »

skodovkar píše:Durexi, v Třebechovicích pod Orebem někdo prodává celou stovárnu po kouskách, neznáš ho? :lol:
No možná jo,ale přímo nevím. Ale napadlo by mě tady pár adeptů :D
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Durex »

Itall píše:Durex: Mám Gasgas EC250.
No jó, tak to se tomu převlíkání nedivím. Krunýř, brejle, holiny, do stupaček a do bláta :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Odpovědět