Jaký Olej - S4 Biturbo (2,7 V6 30v)

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

:D :D :D Dej pokoj :D ,tady ještě Starline inkvizice nebyla se svojí nabídkou 15W-40 :D :D
SpeedyS4

Příspěvek od SpeedyS4 »

no jedna se o "S" kovej motor...takze v zakladu 265koní...
SpeedyS4

Příspěvek od SpeedyS4 »

Moja píše:Nalej do Audiny olej průměrných parametrů,protože motor 2,7 biturbo má jestli se nepletu 230koní.Takže je to podprůměrný motor tedy chudáček.Takže klidně nějaký Cinol. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tak a kdo se chytí první? :lol: :lol: :lol:
zajimalo by me kterym HTP jezdis ty:)
Moja

Příspěvek od Moja »

No co jsem vyčetl,tak S4 2,7 bi turbo má 169 kw.Tak napiš typ motoru.A HTP máš Ty protože máš VW. :lol: :lol: :lol: :lol: To je taková sranda.
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

...neviem prečo si sa urazil zaznelo tu čo by si mal použiť a ked tak velmi chceš tak použivaj aj nadalej 5W-40...ale ako sme už pisali podla všetkeho by olej typu 5W-50 bol pre motor lepši hlavne ked sa mu šlape!!!!!!!!!!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

helix ultra jako ferrari
Rejpal

Příspěvek od Rejpal »

SpeedyS4 píše:s castrolem ma kazdy jine zkusenosti....

ale koukam ze se jeste zadnej odbornik nevyjadril...zatim jen rejpalove :twisted: :lol:
Já jsem ještě nic nepsal :-D
boris

Re: Jaký Olej - S4 Biturbo (2,7 V6 30v)

Příspěvek od boris »

SpeedyS4 píše:Ahoj, podle mazaciho planu jsem vybral od valvolinu olej 0w-40 (dosud tam leju castrol 5w-40 ale na castrol jsem neslysel moc dobre reference)

no a ted mam tedy pripraven na doliti tu 0w-40 ale ted uz v mazacim planu valvoline neni, proc? nemam se to jeste pokusit vymenit za 5w-30 ktery doporucuji? jeste upozornuji ze ten motor ma najeto skoro 200tis.

Olej by mal splnat normu 503 01 mobil 1 0w40 by mal byt optimalny
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

Nenapsals jakej máš rok,ale jestli ti můžu poradit,dej tam olej s normou 503.01 a radši xW-40 než 30.
Ten Mobil1 je dobrá možnost http://www.znackoveoleje.cz/znackoveole ... a-0W-40-4L
SpeedyS4

Příspěvek od SpeedyS4 »

mam kod motoru AGB (na audi) a olej bude valvoline 0w-40 pokud mi ho nikdo nevymluvi

jinak jako denni vozidlo mam tu fabii HTP take...ale tam moc olej neresim ta jezdi myslim ze na 15w-40, v mrazu to chvilku chroupe, ale pak je to ok, a jezdi taky porad.
DonSalieri_

Příspěvek od DonSalieri_ »

Jestli nebude lepsi tu Fabku mazat treba husim sadlem... :lol: Myslim, ze by Fobie byla vdecna za nejakou 5W40 nebo ji doprej aspon 10tku...Sice HTP rad nemam,ale takhle bych ji netrapil...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

DonSalieri_ píše:Jestli nebude lepsi tu Fabku mazat treba husim sadlem... :lol: Myslim, ze by Fobie byla vdecna za nejakou 5W40 nebo ji doprej aspon 10tku...Sice HTP rad nemam,ale takhle bych ji netrapil...
No jistě, audina odejde, ale fabka bude, jo když už jsme u toho, dělal jsi speede už rozvody? :lol: :lol: :lol: Když jsem u kamaráda co vlastní stroj audi viděl jak dělá celý den rozvody, tak sem rád, že mám hondu :lol: :lol: :lol:
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

SpeedyS4 píše:mam kod motoru AGB (na audi) a olej bude valvoline 0w-40 pokud mi ho nikdo nevymluvi
Je vcelku jedno jakou značku oleje ve viskozitě 0W-40 použiješ(od těch renomovaných)jsou jen lepší a ještě lepší :wink: ,Valvoline ti asi nikdo vymlouvat nebude,důležitější než značka oleje v tomhle případě je ta norma VW 503.01 a podle ní zvol.Jestli ten Valvoline tu normu má,není co řešit.,jestli ne,hledej jinde.A do tý Fabky dej radši nějakou 5W-40 příslušný normy.... :wink:
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Nech tam ten Castrol. Kamarád z Audi servisu tvrdí, že s jiným olejem se u hodně těchto motorů vytváří černé kaly. Údajně z nevyužití výkonu.
SpeedyS4

Příspěvek od SpeedyS4 »

Valvoline SYNPOWER 0w-40

Specifikace: ACEA: A3/B4-98
Specifikace: API: SJ/CF
Splňuje normy: VW:503.01


je prvotřídní plně-syntetický motorový olej vyrobený z nejkvalitnějších syntetických základových olejů obohacených nejpokrokovější aditivační technologií. Valvoline SYNPOWER zajišťuje špičkový výkon dle nejnovějších požadavků prakticky pro všechny osobní vozidla a dodávky s benzínovým, dieselovým a LPG motorem. Valvoline SYNPOWER zajišťuje perfektní ochranu motoru při startování, a to i za extrémních podmínek. Vhodný pro prodloužené výměnné lhůty dle doporučení výrobce (approvals/performance levels).
Odpovědět