Jaký olej do Fabia II, 1.2 dotaz.

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
řepoňa

Příspěvek od řepoňa »

čočim jak se starolišenščina šiří po celým česko. navrhujo jo jako ofecijální jazečisko tade na fóro.
starolišenščině třikrát zdar
hip hip hurá
antiškodofílzmalinkejmora

škodovica

Příspěvek od antiškodofílzmalinkejmora »

Enom ešče čekám gdy sa tu vycmrndne chachar bo olomočák. Pražské Pepko néni třeba, ti už tu sů. Můj odpor k HTP sa objevíl po roku ježdéní a je mně jedno estli je těžké autisko nebo zmrvený motor. Šak konstruktéři ve Škodárně sů dobře placéní, tož ať něco dělajů a neškrábů sa enom celů šichtu na vajoch.
Banikpyčo

Re: škodovica

Příspěvek od Banikpyčo »

antiškodofílzmalinkejmora píše:Enom ešče čekám gdy sa tu vycmrndne chachar bo olomočák.
Tylko Chachaři sou tutaj. K Banikpyčo!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

řepoňa píše:čočim jak se starolišenščina šiří po celým česko. navrhujo jo jako ofecijální jazečisko tade na fóro.
starolišenščině třikrát zdar
hip hip hurá
Řepona na hrad !!!! :wink: :D :D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

luk.zah píše:
Anonymous píše:Jak je vidět, autor původního výroku o "ch.aní do motoru" se k němu hrdě hlásí a dokonce se "podepsal". Tedy se ptám: Jsou už ti, kterým tolik vadí, že se tu pohybují "nepodepsaní anonymové" spokojeni? Jinak řečeno: Mění cokoli na věci (na vyřčeném výroku) sám fakt, že sem byl zanesen "čistým anonymem" nebo "podepsaným anonymen"? Dle mého názoru vůbec nic! A tento můj názor nechť klidně kritizují registrovaní uživatelé tohoto fóra, jelikož jedině oni na to mají nárok.
Souhlasím s Pitrisem.
Jak jsem užv minulém příspěvku psal, jde hlavně o adresnost a ta je u podepsaných anonymů docela dobře možná, ale u nepodepsaných nikoli.
Bohužel musím říci, že ne všichni uživatelé tohoto fóra mají tak specifický psaný projev, aby se od sebe dali rozeznat bez toho, aby se alespoň podepsali (byť jako anonymové).
antiškodofílzmalinkéjmora píše:Tož už je to tu. Magoré s HTP klenotama sů podráždění jako osy když sa tu napíše pravda o jejich motoroch. Za svojím tvrzením si furt stojím - až Vám tůto vranu dajů v práci na ježdění tož by ste to rači pustili ze skály. Eště to pozměním. Aj scánek je tam škoda.
A že sém byl anoným - co jako? Tu sa řešíja autiska a né jak sa gdo menuje.
Taky jsem to tu již psal a píši to znova: Já nemám auto vybavené motorem HTP.
A máte pravdu - auta se tu řeší, ale myslím si, že by se měli řešit konstruktivně dané podněty a né urážky viz močení do motoru :idea:

Buzny spolu souhlasí.
luk.zah

Příspěvek od luk.zah »

Anonymous píše: Buzny spolu souhlasí.
...a ubožáci se opět ozývají :idea:
Odpovědět