Jaké bylo vaše první auto?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9944
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Příspěvek od Colommbo »

Kolik úsilí a peněz to stálo, to už víme, ale jaký byl ten výsledek, to je to, co všechny zajímá... :D :D :D
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9944
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Příspěvek od Colommbo »

Úplný začátky byly v r. 1976 s tátovým Wartburgem 353 s volnoběžkou, první vlastní někdy v r. 1979 Moskvich 408, na kterým jsem se i maličko "vyučil", dávali jsme s kamarádem novej blok motoru, bo mi ojnice podala ruku :oops: Potom Dacia 1300, po ní velice zánovní Fáčko a pak už Omegy - nejdřív řadová 2.6i (první auto, který skončilo ve šrotu, předtím jsem všechna ještě prodal) a teď současná 2.6 V6. Celej život jen benzín, nafta mě nikdy zvlášť nelákala, ale nikdy neříkej nikdy, že...? Nejsem takovej, co mění auta jak ponožky, takže na každý autí krásný vzpomínky. :) Přeju všem šťastnou cestu a hezký den! :wink:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
jarson

Příspěvek od jarson »

u mna FIAT 850 BN rok vyroby 4/1968.
Genialne auto :wink: , dokonca som v nom spaval - lenze mam 195cm a tak mi nohy trcali z predneho okna. , len zial bez akejkolvek antikoroznej ochrany :?
Uzasna bola napr. prirucka k tomu autu , napr."... za ucelem zapnuti klimatizace, otevrete prosim trihranne okenko." :D
Kupil som ho za 8tis.korun a po 5rokoch a cca 60 tis.km predal za 5tis.korun. Donedavna pokial viem este jazdil.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Na stovárně mám taky výklopné okénko a je to naprosto geniální způsob větrání. Člověka neofoukne, ale vane příjemný čerstvý vzduch, jedna z věcí, kterou si pochvaluji :idea:
Odpovědět