jak naplánovat zničení motoru

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

franta

jak naplánovat zničení motoru

Příspěvek od franta »

chtěl bych vědět jak zajistit motoru a převodovce u favorita dočasnou funkčnost a později destrukci. mám totiž nádherného favorita který jako nejstarší auto musí na vrakoviště, ač jsem si chtěl motor s převodovkou schovat pro příbuzné. na vrakovišti mi bylo sděleno když přistavím auto kompletní tak zaplatím 3500 korun a když v něm bude něco chybět 10000 korun. z chování personálu jsem vycítil jak se přímo na přistavení třesou. proto chci vědět co přidat do oleje aby auto ujelo asi 5 kilometrů a potom následovala rychlá zkáza agregátů. nesnáším když si někdo chce namastit kapsu na můj účet.
Návštěvník

Re: jak naplánovat zničení motoru

Příspěvek od Návštěvník »

franta píše:chtěl bych vědět jak zajistit motoru a převodovce u favorita dočasnou funkčnost a později destrukci. mám totiž nádherného favorita který jako nejstarší auto musí na vrakoviště, ač jsem si chtěl motor s převodovkou schovat pro příbuzné. na vrakovišti mi bylo sděleno když přistavím auto kompletní tak zaplatím 3500 korun a když v něm bude něco chybět 10000 korun. z chování personálu jsem vycítil jak se přímo na přistavení třesou. proto chci vědět co přidat do oleje aby auto ujelo asi 5 kilometrů a potom následovala rychlá zkáza agregátů. nesnáším když si někdo chce namastit kapsu na můj účet.
Tak proč to někomu nedáte? Dejte inzerát do annonce. Přenechám za ekologický poplatek.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

no příteli asi nevydupeš s vrakáčem ale s kupcem kterému prodají tvého favoše
Luboš T.
Příspěvky: 123
Registrován: sob bře 27, 2004 21:12
Bydliště: Brno

Příspěvek od Luboš T. »

Což o to, metod jak zničit motor je plno, není ale moc etické na toto téma a na tomto webu odpovídat. Už jen proto, že by to mohlo být někým zneužito. A také proto, že se zde snažíme spíš o opaku :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Franta: Me chcipla koza, tak at chcipne i sousedovy... Cechackovstvi nezna mezi.
Nakonec tohle "osetreni" odnese stejne slusny clovek, ktery si motor odkopi za tezky peniz na nahradni dily.

PS: auto si nechte na dily a toto cestnym prohlasenim uvedte na dopravnim insp. Oni auto vyradi.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:Franta: Me chcipla koza, tak at chcipne i sousedovy... Cechackovstvi nezna mezi.
Nakonec tohle "osetreni" odnese stejne slusny clovek, ktery si motor odkopi za tezky peniz na nahradni dily.

PS: auto si nechte na dily a toto cestnym prohlasenim uvedte na dopravnim insp. Oni auto vyradi.
Co blbneš člověče!!! Na vrakáč se dávají vraky, od toho to slovo vzniklo!!! Dej si www.skodavirt.cz a zeptej se tam těch maníků, oni ti poradí co s pěkným faforitem dělat, jen ho proboha nenič :evil:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
Anonymous píše:Franta: Me chcipla koza, tak at chcipne i sousedovy... Cechackovstvi nezna mezi.
Nakonec tohle "osetreni" odnese stejne slusny clovek, ktery si motor odkopi za tezky peniz na nahradni dily.

PS: auto si nechte na dily a toto cestnym prohlasenim uvedte na dopravnim insp. Oni auto vyradi.
Co blbneš člověče!!! Na vrakáč se dávají vraky, od toho to slovo vzniklo!!! Dej si www.skodavirt.cz a zeptej se tam těch maníků, oni ti poradí co s pěkným faforitem dělat, jen ho proboha nenič :evil:
Pardon, to patřilo k tomu příspěvku, od maníka co chce zničit auto :D
Návštěvník

Re: jak naplánovat zničení motoru

Příspěvek od Návštěvník »

franta píše:chtěl bych vědět jak zajistit motoru a převodovce u favorita dočasnou funkčnost a později destrukci. mám totiž nádherného favorita který jako nejstarší auto musí na vrakoviště, ač jsem si chtěl motor s převodovkou schovat pro příbuzné. na vrakovišti mi bylo sděleno když přistavím auto kompletní tak zaplatím 3500 korun a když v něm bude něco chybět 10000 korun. z chování personálu jsem vycítil jak se přímo na přistavení třesou. proto chci vědět co přidat do oleje aby auto ujelo asi 5 kilometrů a potom následovala rychlá zkáza agregátů. nesnáším když si někdo chce namastit kapsu na můj účet.
Najdi si jiny vrakoviste. Nektery chteji penize a nektery nechtej. A nebo je dalsi moznost dat to hasicum. Oni na tom trenuji a papir o ekologicke likvidaci taky dostanes.
franta

Příspěvek od franta »

Anonymous píše:no příteli asi nevydupeš s vrakáčem ale s kupcem kterému prodají tvého favoše
ať si to kupec vyřídí s vrakovištěm. favorit už dostal po jedné injekční stříkačce kyseliny sírové do všech dveří, prahů, pod koberce, poškrabal jsem všechna okna, poškodil sedadla. zítra ráno naleju po jednom deci do motoru a převodovky a místo fridexu dám inkoustem obarvenou vodu.
DonSalieri_

Příspěvek od DonSalieri_ »

Boze ty si blbej....Na to se neda nic jinyho rict :roll:
franta

Příspěvek od franta »

přečtěte si si podmínky k vyřazení vozidla z evidence a potom moralizujte.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

franta píše:přečtěte si si podmínky k vyřazení vozidla z evidence a potom moralizujte.
Jsi nemocný a měl by jsi se léčit, doufám, že tě nikdy nepotkám na silnici
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
franta píše:přečtěte si si podmínky k vyřazení vozidla z evidence a potom moralizujte.
Jsi nemocný a měl by jsi se léčit, doufám, že tě nikdy nepotkám na silnici
děkuji vám blbe za radu.
Pkod

Příspěvek od Pkod »

Radu jsem tu uz psal,
pokud uvedete, ze si auto nechate na ND a potvrdite to cestnym prohlesenim, DI jej vyradi i bez dokladu o ekologicke likvidaci.
Par dalsich reseni tu take padlo.
Kdyz uz jste tak neprejici, ze vam vadi prinos Vaseho odpadu jinemu, alespon nenicte prirodu dalsi chemii.

PS: nezapomente, ze i trideny odpad se dale vyuziva. A to by mohl nekdo "vydelat"... Tak rozhodne nesmite tridit odpad, hodte ho do skarpy.
franta

Příspěvek od franta »

Pkod píše:Radu jsem tu uz psal,
pokud uvedete, ze si auto nechate na ND a potvrdite to cestnym prohlesenim, DI jej vyradi i bez dokladu o ekologicke likvidaci.
Par dalsich reseni tu take padlo.
Kdyz uz jste tak neprejici, ze vam vadi prinos Vaseho odpadu jinemu, alespon nenicte prirodu dalsi chemii.

PS: nezapomente, ze i trideny odpad se dale vyuziva. A to by mohl nekdo "vydelat"... Tak rozhodne nesmite tridit odpad, hodte ho do skarpy.
žádné čestné prohlášení nestačí. vyřazení z evidence lze dosáhnout jen přinesením dokladu o odevzdání auta k likvidaci u firmy oprávněné.
Odpovědět