Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Freev

Příspěvek od Freev »

to je doba :!:
modelář

Příspěvek od modelář »

To, že se neprojevuji, ještě neznamená, že tu nejsem! :twisted:

P.S.: Jen nevím, proč nám tohle Pitris udělal. A jestliže bylo jeho cílem znechutit nám ono vzájemné pošťuchování, tak účel dokonale posvětil zvolený prostředek... :lol:

P.P.S.: Tedy pokud to není jen tím, že má Itall zrovna dovču. :P
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

modelář píše:P.S.: Jen nevím, proč nám tohle Pitris udělal. A jestliže bylo jeho cílem znechutit nám ono vzájemné pošťuchování, tak účel dokonale posvětil zvolený prostředek... :lol:
Toto byla vzájemná dohoda těch, kteří se zúčastnili srazu v NE 14.8. v K9 v Žabovřeskách.

Oním cílem ale určitě není Vám znechutit ono vzájemné pošťuchování, ale jen Vám na to "udělat místo" :lol: protože když se člověk podívá na téměř každé druhé vlákno za poslední asi půlrok?, tak končí právě oním Vaším vzájemným pošťuchováním :roll: Tak se nezlobte.... :twisted: :twisted:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
modelář

Příspěvek od modelář »

Já se nezlobím, jen konstatuji, že "ztráta kouzla nečekaného" (reakce ze strany Italla na probírané téma) je pro mne silně demotivující. A jelikož "probírané téma" je pokaždé jiné, nejsem si jist, zda vytvoření samostatného vlákna k danému účelu vůbec může fungovat... No, uvidíme! :lol:
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1763
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Příspěvek od kornel »

aspon je to kam pratat :D
modelář

Příspěvek od modelář »

kornel píše:aspon je to kam pratat :D
Bez diakritiky to fakt vypadá kouzelně! :wink: Ještě že mám tak rád libozvučnou slovenštinu, tedy to chápu i bez diakritiky. Na druhou stranu mi o to více vadí, když ji někdo przní! To ovšem není tento případ, neboť nám holt ne vždy je dána příležitost diakritiku využívat.

Ale zpět k věci: Více práce pro Dema a Pitrise? O tom tam, kde "vřískají žáby", byla rovněž řeč a dohoda? 8)
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..definuj pojem przniť slovenčinu,keby ja používam svoj žargón tak asi by mi nikto nerozumel :p
modelář

Příspěvek od modelář »

bjukemen píše:... ja používam svoj žargón tak asi by mi nikto nerozumel :p
To je něco jiného! A možná se tomu budeš divit, ale rozumím i východoslovenskému dialektu, včetně rusínštiny. :D
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1763
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Příspěvek od kornel »

modelar.. neprehanaj :lol:
P.S nenarazam na tvoju udajnu znalost roznych nareci a dialektov vychodneho slovenska :wink:
modelář

Příspěvek od modelář »

Mám totiž odtamtud kamaráda. :D Ale přiznávám, že slovenština z okolí Nitry či BB je mi rozhodně milejší!
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

modelář píše:.....A jelikož "probírané téma" je pokaždé jiné.....
Vždyť stejně většinou skončíte u něčeho jiného...... :lol: A aspoň to budu mít kam přesunout.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Itall

Příspěvek od Itall »

smaz
Naposledy upravil(a) Itall dne čtv říj 06, 2011 19:38, celkem upraveno 1 x.
Freev

Příspěvek od Freev »

Italle, neber to osobně, jste VIP a celé to je legrace :D To taky trvalo, než ses zapojil :D A modelář? Ten patří nesmazatelně k tomuto fóru a myslím, že má rád poslední slovo :D
modelář

Příspěvek od modelář »

Itall píše:... jsme VIP nebo naopak volové? :lol:
Že by Velmi Inteligentní Psi? :twisted:
modelář

Příspěvek od modelář »

Freev píše:... A modelář? Ten patří nesmazatelně k tomuto fóru a myslím, že má rád poslední slovo :D
Nikoli, já mám rád porozumění! A to může spočívat i v tom, když jsme si porozuměli, že se vůbec na ničem neshodneme. :P
Odpovědět