Čipovat?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
modelář

Příspěvek od modelář »

Anonymous píše:az pojedu na upravu, tak vam pak ukazu graf pred upravou a samo po uprave....
Z "nezávislé" stolice?
modelář

Příspěvek od modelář »

bjukemen píše:..na tej hlavičke je nazov Firmy Profituning a stale neviem čo tým chcel basnik povedať
Jaká je vazba mezi firmou Profituning a čipařskou firmou?
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

modelář píše:
bjukemen píše:..na tej hlavičke je nazov Firmy Profituning a stale neviem čo tým chcel basnik povedať
Jaká je vazba mezi firmou Profituning a čipařskou firmou?

..žiadna su čiperi tak maju brzdu,bez nej to nejde,kedže brzdu si nezavisli nekupi lebo mu ju netreba...

..stale robiš len so mna chuja ale nepresvedčíš ma nikdy v tomto nie v inom si rad dam poradiť...
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

modelář píše:
bjukemen píše:PS: prečo ma rovno neobviníš z toho že som klamar a zavadzam ludi to je najjednoduhšie
A proč bych to dělal? Já mám spíše pocit, že Ty sám chceš být klamán... :cry:

..ja praveže nieosm klamany viem čo je real a čo je paranoja,lieky zatial neberiem ani mi ich netreba,ty si ma len snažiš presvedčiť o opaku,inde tvrdiš že nie všetko z vyroby je ideal ale tu zase hovriš opak že od vyroby je to super a už sa neda s tym nič robiť,niesom chiper iba sa pohybujem v okoli a po kuse obkukavam čo a ako ani ta nepresviedčam aby si si dal auto chipovať,viem že si ani nedaš,ale cela tato debata mi pride oničom jeden tvrdí modrá druhý červena a nikto nikoho nepresvedčí o pravde :D
modelář

Příspěvek od modelář »

bjukemen píše:..žiadna su čiperi tak maju brzdu,bez nej to nejde,kedže brzdu si nezavisli nekupi lebo mu ju netreba...
Jinými slovy, jde o jednu a tutéž firmu, tedy ŽÁDNÁ - ale ta nezávislost :!:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

modelář píše:
bjukemen píše:..žiadna su čiperi tak maju brzdu,bez nej to nejde,kedže brzdu si nezavisli nekupi lebo mu ju netreba...
Jinými slovy, jde o jednu a tutéž firmu, tedy ŽÁDNÁ - ale ta nezávislost :!:

..ale prd takto to funguje všade,povedz mi kto si kupi brzdu len z pasie..?????..jedine firma ktora sa tym zaobera pretože jej prevadzka aj zaobstaranie je dosť nakladne...vravím ti kúp brzdu pridem k tebe inak mi to pride ako čista demagogia z tvojej strany
modelář

Příspěvek od modelář »

bjukemen píše:...ty si ma len snažiš presvedčiť o opaku,inde tvrdiš že nie všetko z vyroby je ideal ale tu zase hovriš opak že od vyroby je to super a už sa neda s tym nič robiť...
Napsal jsem konkrétně toto:
modelář píše:Ad chiptuning: Prostě mi to připadá krajně neprofesionální, tedy samozřejmě pokud ten původní sériový produkt vůbec je profesionální. ...
To jen pro pořádek, abych nebyl citován nesprávně!
modelář

Příspěvek od modelář »

bjukemen píše:..ale prd takto to funguje všade,povedz mi kto si kupi brzdu len z pasie..?????..jedine firma ktora sa tym zaobera pretože jej prevadzka aj zaobstaranie je dosť nakladne...vravím ti kúp brzdu pridem k tebe inak mi to pride ako čista demagogia z tvojej strany
Jaká demagogie? Brzdu mají některé autoservisy, např. jen v Praze třeba Srba servis, Auto Jarov (tam je zrovna MAHA 4x4) a ... tu třetí se nepamatuji. Žádný z nich přitom nic nečipuje!
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..v tejto teme ano viem čo píšeš mam celkom dobru pamať na to kolko mam rokov :mrgreen: :mrgreen:

..ja som napisal že nie všetko od nova je idealne a da sa tomu dopomocť...tymto končím nema to vyzna dalej diskutovať o tomto a aj som ušetril 50€ za pripadne meranie vykonu kedže nezavisla skušobna neexistuje a prof...... su klamari
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

modelář píše:
bjukemen píše:..ale prd takto to funguje všade,povedz mi kto si kupi brzdu len z pasie..?????..jedine firma ktora sa tym zaobera pretože jej prevadzka aj zaobstaranie je dosť nakladne...vravím ti kúp brzdu pridem k tebe inak mi to pride ako čista demagogia z tvojej strany
Jaká demagogie? Brzdu mají některé autoservisy, např. jen v Praze třeba Srba servis, Auto Jarov (tam je zrovna MAHA 4x4) a ... tu třetí se nepamatuji. Žádný z nich přitom nic nečipuje!

..aha takže ja mam ist koli tomu na jarov..??..koli komu koli tebe koli sebe...??..aj tak víde to iste na to stavím 100€ teraz hned,lebo sa to porovnavalo neraz koli presnosti a zistilo sa že vida naozaj neklamu
modelář

Příspěvek od modelář »

bjukemen píše:... a aj som ušetril 50€ za pripadne meranie vykonu kedže nezavisla skušobna neexistuje a prof...... su klamari
A to se vyplatí! :wink: Přece právě o tohle "čipaři s brzdou jde"! :idea: :twisted:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

modelář píše:
bjukemen píše:... a aj som ušetril 50€ za pripadne meranie vykonu kedže nezavisla skušobna neexistuje a prof...... su klamari
A to se vyplatí! :wink: Přece právě o tohle "čipaři s brzdou jde"! :idea: :twisted:

..každy zaraba nejako,niekto okrada rodinu niekto meria vykon atd. ja s tým problem nemam a nevadí mi to...každy ma čo si zasluži...ale dík za ušetrenie :wink:
modelář

Příspěvek od modelář »

Vždyť už jsem napsal něco v tom smyslu, že někdo chce být klamán tak, jiný onak...
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..nie ty tvrdiš cely čas že chipovanie je podvrh a auto ma stejny vykon ako v serii
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

modelář píše:
bjukemen píše:..ale prd takto to funguje všade,povedz mi kto si kupi brzdu len z pasie..?????..jedine firma ktora sa tym zaobera pretože jej prevadzka aj zaobstaranie je dosť nakladne...vravím ti kúp brzdu pridem k tebe inak mi to pride ako čista demagogia z tvojej strany
Jaká demagogie? Brzdu mají některé autoservisy, např. jen v Praze třeba Srba servis, Auto Jarov (tam je zrovna MAHA 4x4) a ... tu třetí se nepamatuji. Žádný z nich přitom nic nečipuje!

rekl bych ze kdyz budes jejich zakaznik a zeptas se na zvyseni vykonu, tak ti ho nabidnou a to i s merenim na jejich brzde. myslis ze utrati statisice za brzdu jen proto aby nekomu za 1tis rekli jaky ma vykon na seriovem aute ktere u nich koupil?? nebud naivni

vim o cloveku co objizdi po origo VW servisech (mozna i po jinych znackach) a doslova "nalejva" do jednotek. bez jakehokoli mereni.
a jen kvuli tomu ze je to znamej majitele (a urcite tak pulka jde do kapsy toho majitele), tak na to majitel auta neztrati zaruku u origo servisu....
Odpovědět