HODNOCENÍ OLEJE

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Total

Příspěvek od Total »

FF píše:
Pitris píše:...jak je motor ve fázi ohřívání nikoliv mazán, ale chráněn proti opotřebení...
Prisím ťa, odpovedz mi... ...aký je podľa teba rozdiel medzi: mazaním a chránením proti opotrebovainu :?: :!:
je to tak jednoduché, když maže tak chrání a když nemaže tak nechrání, a kdo maže ten jede.....a ještě.... nemažete, klepe to..... :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

FF píše:Prisím ťa, odpovedz mi... ...aký je podľa teba rozdiel medzi: mazaním a chránením proti opotrebovainu :?: :!:
Zrovna u Tebe bych řekl, že víš, že olej v motoru je NEJENOM na mazání :(
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

FF píše:
Pitris píše:...jak je motor ve fázi ohřívání nikoliv mazán, ale chráněn proti opotřebení...
Prisím ťa, odpovedz mi... ...aký je podľa teba rozdiel medzi: mazaním a chránením proti opotrebovainu :?: :!:
uš je ouplně vemaščené
ÚPLNÝ IDIOT

Příspěvek od ÚPLNÝ IDIOT »

Anonymous píše:
FF píše:
Pitris píše:...jak je motor ve fázi ohřívání nikoliv mazán, ale chráněn proti opotřebení...
Prisím ťa, odpovedz mi... ...aký je podľa teba rozdiel medzi: mazaním a chránením proti opotrebovainu :?: :!:
uš je ouplně vemaščené
Kvalitně se namazal. :lol: :lol: :lol: :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Takze pri teplote motora 40 °C a s olejom Mobil 1 5W-50 sa motor viacej opotrebuva, ako ked som v tom istom motore, a pri tej istej teplote mal olej Total 5W-40? Ja som si myslel, ze ked olej maze, tak chrani.....
Total

Příspěvek od Total »

já se včera namazal a neochránilo mě nic... :D
Odpovědět