filtr NIPPARTS

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

JiRaY

Příspěvek od JiRaY »

FF píše:Pokud chceš zaručenou kvalitu tak potom:

CHAMPION


BOSCH

dlouho nic...
PURFLUX

dloouho nic...
ostatní
Dovol abych se zasmál :lol: :lol: :lol:

Po otřesných zkušenostech s výrobky(zapalovacími svíčkami)Champion,a Fram(palivové filtry)

bych doporučoval spíše toto:
Purflux,Hengst,Bosch,Mahle/Knecht,Mann

Ostatní bych řadil až dále po těchto vyjmenovaných.
FF

Příspěvek od FF »

...bavíme sa o olejových filtroch Champion, a nie o zapaľovacích sviečkach Champion... ...chápeš, čo tým chcem povedať? ...tie sviečky robí v podstate úplne iná fabrika...
JiRaY

Příspěvek od JiRaY »

Ano,chápu olejové filtry jsou něco jiného,ale pochybuji že by fabrika dokázala vyrábět špičkové olejové filtry hned vedle ostatního sortimentu velmi podprůměrné kvality,tomu se mi nechce nějak věřit :?
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

Ale taky si chytnul mizernej Purflux a nezanevřel si na něj :wink: ,Purflux,Fram a Fiaam patří jedné jediné korporaci,prolínání výroby je víc než pravděpodobné.....
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Kupte si MANN a máte to v klidu!
JiRaY

Příspěvek od JiRaY »

Purflux jsem nechytl mizernej,ale okopčenej od ALCO,nasranej jsem byl jak dělo,protože se dá koupit jak origo purflux se skládaným filtračním papírem uvnitř-výborná kvalita i zpracování,tak se dá koupit i purflux s obyčejným kartonem uvnitř,kvalita nic moc,ale za nehoráznou cenu(autobenex).

Já beru purfluxy pouze od jednoho dodavatele,u toho mám jistotu že mi příjde skládaný,a jinak beru do aut jenom Bosch,což je stejně jen převlečený Mann,filtry jsou až na barvu a popisku identické,ale u obojího mám jistou záruku kvality,narozdíl od ALCo,filtron apod...
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

Pánové, jakou máte zkušenost se zde (myslím na eshopu) nabízenými fitry Tutela? Jen zvědavost. Sám na Fordu používám pouze origo.
Wolodyjowski

Příspěvek od Wolodyjowski »

JiRaY píše:Purflux jsem nechytl mizernej,ale okopčenej od ALCO,nasranej jsem byl jak dělo,protože se dá koupit jak origo purflux se skládaným filtračním papírem uvnitř-výborná kvalita i zpracování,tak se dá koupit i purflux s obyčejným kartonem uvnitř,kvalita nic moc,ale za nehoráznou cenu(autobenex).

Já beru purfluxy pouze od jednoho dodavatele,u toho mám jistotu že mi příjde skládaný,a jinak beru do aut jenom Bosch,což je stejně jen převlečený Mann,filtry jsou až na barvu a popisku identické,ale u obojího mám jistou záruku kvality,narozdíl od ALCo,filtron apod...
že by Autobenex prodával nějaký falešný Purfluxy? Že by je dělali Číňani? Nechám schválně jeden rozšnytnout...moc tomu tedy nevěřím, asi jako techničáku a klíčkům schovaným v zrcátku :D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

řidim se tém že zanešené filtr filtruje drobňéši bordýlek a měním jé každó druhó véměno. navopak vzducháč každéch deset tausnů.
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Anonymous píše:řidim se tém že zanešené filtr filtruje drobňéši bordýlek a měním jé každó druhó véměno. navopak vzducháč každéch deset tausnů.

...kurnik piš normalne,kto to má čítať!!!
Naposledy upravil(a) bjukemen dne čtv bře 05, 2009 11:26, celkem upraveno 1 x.
luk.zah

Příspěvek od luk.zah »

Wolodyjowski píše: že by Autobenex prodával nějaký falešný Purfluxy? Že by je dělali Číňani? Nechám schválně jeden rozšnytnout...moc tomu tedy nevěřím, asi jako techničáku a klíčkům schovaným v zrcátku :D
Já o tomhle problému vím.
Jestli nevěříš - studuj zde:
http://www.xantiaclub.cz/forum/viewtopi ... ht=purflux

Pořádně se tam mrkni na ty fotografie a potom si udělej svůj názor :idea:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:řidim se tém že zanešené filtr filtruje drobňéši bordýlek a měním jé každó druhó véměno. navopak vzducháč každéch deset tausnů.
Není to trochu risk? Já teda měním každou výměnzu oleje i filtr. Je to tak správně?
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Anonymous píše:řidim se tém že zanešené filtr filtruje drobňéši bordýlek a měním jé každó druhó véměno. navopak vzducháč každéch deset tausnů.
...to je irelevantné,zaneseny filter nefiltruje vobec,preto sa odporuča meniť filter zaroven z vymenou oleja...

...ja menim vzduchovy filter každych 5000 km lebo tu mame prašne prostredie...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

bjukemen píše:
Anonymous píše:řidim se tém že zanešené filtr filtruje drobňéši bordýlek a měním jé každó druhó véměno. navopak vzducháč každéch deset tausnů.
...to je irelevantné,zaneseny filter nefiltruje vobec,preto sa odporuča meniť filter zaroven z vymenou oleja...

...ja menim vzduchovy filter každych 5000 km lebo tu mame prašne prostredie...
To se chci zeptat, bydlím také v prašném prostředí. Vzduchový filtr se ale zdá opticky čistý a jezdím na něj už cca 20 tisíc. Navíc origo je dost drahý, tak jsem uvažoval, že až ho budu měnit, tak dám uni sportovní, jen se bojím, že mi stoupne spotřeba, na kterou dbám. Dík za odpovědi.
FF

Příspěvek od FF »

...keď bývaš v prašnom prostredí (a nie je to banka :lol: ) tak by som so športovým vzduchovým fltrom ani neuvažoval! On je stavaný tak aby kládol čo najmenší odpor nasávanému vzduchu, ale na úkor filtrovania najmenších častíc!
Odpovědět