Co dovolená, kde kdo byl?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27528
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Já se včera vrátil z Černé Hory, bral jsem tam plnou benzinu (za 1,34€) - a v pohodě. Jinak, bral jsem i ve Slovinsku (za 1.26€), a taky O.K. Ve Slovinsku jsou i OMV, jinak hlavně Petrol, v Chorvatsku převážně Ina, a v Monte Negro jsem bral u "Vuka". Výrobce paliva ale nevím.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Kde si byl Pitrisi? Doufám, že si navštívil Drobni pjesak, Kamenovo, Velka Ada a Skadarské jezero? Jako to tam teď vypadá cenově (ubytování, jídlo, pivko - Nikšičko). Já tam byl v 2006 v Buljarici (jen spaní, jinak furt někde cestoval po pobřeží).
byloObrázek
je Obrázek
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27528
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

ka-spel píše:Kde si byl Pitrisi? Doufám, že si navštívil Drobni pjesak, Kamenovo, Velka Ada a Skadarské jezero? Jako to tam teď vypadá cenově (ubytování, jídlo, pivko - Nikšičko). Já tam byl v 2006 v Buljarici (jen spaní, jinak furt někde cestoval po pobřeží).
Přímo v Budvě, a s výletem do Stariho Baru, (kousek odtam je i nejstarší "žijící" olivovník na světě - píší až 2400let), do Ulcinju, přes Skadarské jezero jsme viděli Albánii, a při zpáteční cestě Čanj a Sv. Stefan. Jinak, bylo tam fajn, měli jsme od cestovky ubytování a polopenzi za 5700,- na osobu a týden. To jejich Nikšičko se pít dá, cenově je půl litru točeného od 1,2€ do 2,2€ (jak kde), šestina pizzy o průměru zhruba 60cm euro a půl, a krabička (dobrých) cigaret za euro. Jinak baštu jsme měli i z domu, tak jsem se po jiném jídle moc nedíval (a taky proto, že té "polopenze" bylo dost, a dobré....).
Jo, a našel jsem tam kšeft s oleji :lol: - cenově zhruba jako u nás.....
litr Motulu 7100 za 14€, 4litry Totalu 7000 za 24€, a měli mj. i Agip, Castrol, Mobil, Valvoline.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
modelář

Příspěvek od modelář »

Kolik lidí + dětí se v Turecku sveze novou Thalií (tam se to ovšem jmenuje jinak)? V kabině 6 dospělých a 2 děti, další 2 děty by se vešly na klín a 1 dospělý do kufru! :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27528
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Tchán byl před 20-ti lety v Egyptě / řekl bych, že má doteď to foto "správně" vytížené Jawy 350/634. 2dospělí, a 5dětí - a jelo se.....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
modelář

Příspěvek od modelář »

Pitris píše:... foto "správně" vytížené Jawy 350/634. 2dospělí, a 5dětí - a jelo se.....
Tak to já mám foto pouze 2 dospělých a 3 dětí na motocyklu v Indii z předloňska. :P
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

No, klucí potřeboval bych poradit, kde jsou v Chorvatsku rozsáhlé písčité pláže, jsem asi poslední čecháček, co tam nebyl na dovče a mě se tam vůbec nechce, ale manželka rozhodla, že se mi tam chce.Tak díky za tipy, ty oblázky z fotek na plážích mě fakt serou a v holinách chodit do moře no to je taky na ránu.
Pobyt u moře pro mě znamená - těžká flákárna na pláži, ale né v kamenolomu.

Dík.
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

...teda klucí nikdo nic?...co Omiš, koukal jsem přes Google Earth a tam to na písek vypadá, byl jste tam někdo?
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Jedeme na Vysočinu. Zítra obhlídnu olej a kapalinu a přifouknu kola
Obrázek
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

skodovkar píše:Jedeme na Vysočinu. Zítra obhlídnu olej a kapalinu a přifouknu kola
Obrázek
Já tam valim zítra s bandou na týden, kousek od JE Dukovany, oběd Moravský Krumlov.Na auto prdim, ještě bych tam něco našel.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

mipeso,za mne Ti mohu říct,že jsem tam byl jen jednou,a to na Istrii a písek jsem tam neviděl.
Stoprocentně je písku plná Rujána,znám to tam moc dobře,máš ho za chvíli kvůli větru plné zuby i péřovku.
Mám neblahý pocit,že budeš muset vzít rodinu nakonec do Písku.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27528
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

mipesa píše:...teda klucí nikdo nic?...co Omiš.....
Celkem dobrý (a ne moc lidí) je to těsně před Omiší - Duce :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Klucí, díky.Po tuzemáku to začnu řešit.
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

mipesa píše:Já tam valim zítra s bandou na týden, kousek od JE Dukovany, oběd Moravský Krumlov.Na auto prdim, ještě bych tam něco našel.
Dalešice a pivovárek?
byloObrázek
je Obrázek
Odpovědět