CINOL

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27494
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Dino píše:
Anonymous píše:Spíš bezproblémový olej, ne?
No tak si to přeberte jak chcete, prostě CINOL je v klidu
Možná po 10000km klidné jízdy, ne po 30000
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Vždyť já to také tvrdím celou dobu! Na rozdíl od Starline...
Dino

Re: CINOL

Příspěvek od Dino »

Pitris píše:
ÚPLNÝ IDIOT píše:10w-40 najeto 27 770 km. Endospická kontrola ukazuje naprostou čistotu vršku motoru. Pokračuji do 30000 km.
A víš, jak na tom ten olej třeba s hodnotou TBN a TAN? Nejde jen o čistotu. :evil: Po 30000km. To není Long life
http://www.oleje.cz/index.php?left=main ... i_oleju4je
Hele nejsem do toho tak zapálenej abych věděl co to je nějaký takový hodnoty, jen vím že jsem na ten olej nalítal cca 40tis.km, a bez problému a upozorňuju že motor má najeto 200tis.km, spotřeba oleje žádná :roll:
Dino

Příspěvek od Dino »

Anonymous píše:Vždyť já to také tvrdím celou dobu! Na rozdíl od Starline...
Starline neřeším, s tímto olejem nemám zkušenost, já říkám jen to co mám podložený vlastní zkušeností, vím že zapáleným technikům, servisákům a rádoby znalcům to připadá divný že někdo může bejt spokojenej se značkou CINOL, ale nebudu tvrdit že je to SHIT jen proto že je to levný, navíc když na to najedu tolik kilometrů a že auto zrovna nešetřím..... :shock:
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

No jasně :D ,chlapi z Morávia-chemu přišli na to,jak drahý ropný produkty prodávat levně :wink: a ještě na tom vydělat :D :D :D :D
naatrium

Příspěvek od naatrium »

:) na aukru to prodává typek a týdně tam tak 40litru proda zatim tam neni o nikom kdo by si stěžoval.. Navíc je to přebalený BP. (aspoň to tvrdi v moravia chem.)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ne, tohle MoraviaChem rozhodně netvrdí! Ale zároveň to nelze vyloučit.
naatrium

Příspěvek od naatrium »

Tak mi lhali :) co nadělám...
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

http://trtsoft.profitux.cz/scenic/velvana.pdf
není to sice o olejích,ale názor se na to udělat dá.Sice se Velvana vychvaluje,ale ty testy musí mít něčím podložený,jinak by se na ní ti potrefení hojili....
Pkod1

Příspěvek od Pkod1 »

alfi166silver píše:http://trtsoft.profitux.cz/scenic/velvana.pdf
není to sice o olejích,ale názor se na to udělat dá.Sice se Velvana vychvaluje,ale ty testy musí mít něčím podložený,jinak by se na ní ti potrefení hojili....
No takto vypadaji vysledky testu, kdyz se vyhodnocuji jen peclive vybrane parametry.
Zkuste hledat na internetu vyjadreni testem "poskozenych". Mozna budete prekvapen, jaka je realita.
"Nezavisly" test podle vseho objednala a platila Velvana. A vitezem je...

Zaroven podotykam, ze nikterak nehodnotim produkty ani znacky.
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

http://www.petrol.cz/noviny/clanek.asp?id=8145
Tady se sešli :D a diskutovali,když si to přečteš tak dojdeš k názoru,že sice Velvana udělala prasárnu,ale ti postižení moc nekřičeli,protože 80% toho asi pravda byla.
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

Netvrdím,že všechno levný musí být zákonitě špatný,ale ekonomický zákony platí pro každou firmu,prostě náklady na nákup surovin,platy zaměstnanců a odvody státu za ně,náklady na ELEKTŘINU :shock: a další(marketing,doprava atd...)a hlavně odměny managmentu musí korespondovat s cenou výrobku.U některých cen olejů mi zůstává rozum stát jak se k ní dostali.Buď za něco neplatí(a to asi není pravda) nebo vymysleli ekonomický zázrak.
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

Včera jsem objevil Cinol za výlohou místní zástavárny. 4l 5W40 za 450 a 10W40 za 300.
byloObrázek
je Obrázek
hloupej vepřík

Příspěvek od hloupej vepřík »

ka-spel píše:Včera jsem objevil Cinol za výlohou místní zástavárny. 4l 5W40 za 450 a 10W40 za 300.
Ty jsi je tam zasek :shock: :D :D :D :D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ka-spel píše:Včera jsem objevil Cinol za výlohou místní zástavárny. 4l 5W40 za 450 a 10W40 za 300.
Tak to maj hodně drahý :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Odpovědět