"Chce se mi zvracet!" ???

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To říkáš teď jinak si meleš furt to svoje kolo kolo mlýnský za čtyři....japonský :lol:
modelář

Příspěvek od modelář »

Napsal jsem snad dostatečně jasně, proč melu právě to, co melu. Chápeš nebo nechápeš? :idea:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ahá takže všeználek všechno znáš všechno víš a všechno jsi zkusil ,no tak to je jiná.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Anonymous píše:Ahá takže všeználek všechno znáš všechno víš a všechno jsi zkusil ,no tak to je jiná.
A co nezkusil , to má v plánu... chápeš? :wink:
:wink:
Návštěvník

Re: "Chce se mi zvracet!" ???

Příspěvek od Návštěvník »

FF píše:...v poslednej dobe sa tu vo zvýšenej miere vyskytujú duchaplné debaty typu: kto nemá rád Castrol Brisk Matador, tak je taký istý debil ako ten, čo má rád Castrol Brisk Matador...

...skrátka super debaty - čim to je?! :( :shock: :? :evil:

Debil je ten kdo dá jako název nového tématu nadpis chce se mi zvracet,ani se nedivím mlátit takhle hlavou tak se taky brzo pobliju do klávesnice.
modelář

Příspěvek od modelář »

skodovkar píše:
Anonymous píše:Ahá takže všeználek všechno znáš všechno víš a všechno jsi zkusil ,no tak to je jiná.
A co nezkusil , to má v plánu... chápeš? :wink:
:wink:
Díky, přesně takhle to bylo myšleno! :wink:

A ještě rada pro anonyma: Vždyť také zkoušej, můžeš do sytosti. A užij si těch příležitostí, které dnes jsou, naplno: chce to jen mít tu odvahu zbavit se stereotypů v myšlení a nebát se okusit nepoznaného, třeba ochutnat medůzu... :)

Já si totiž ještě dost dobře pamatuji dobu, kdy ty příležitosti nebyly, a proto jsem pak, když už konečně byly, udělal maximum pro to, abych jich využil :!: :idea: Pravda, dnes už zase pro změnu nelze (přinejmenším ne legálně) ochutnat velrybí maso (vůbec nikde) a žraločí ploutve (téměř nikde)...
kefi01
Příspěvky: 5
Registrován: čtv úno 26, 2009 20:19

Příspěvek od kefi01 »

S tím lze pouze souhlasit
modelář

Re: "Chce se mi zvracet!" ???

Příspěvek od modelář »

Anonymous píše:Debil je ten kdo dá jako název nového tématu nadpis chce se mi zvracet,ani se nedivím mlátit takhle hlavou tak se taky brzo pobliju do klávesnice.
Jenže FF (nějak jsem nikde nezaznamenal, že by se tituloval jako "debil") nekonstatoval, že "se mu chce zvracet", spíše nad tímto konstatováním vyjádřil jistou pochybnost, poněvadž za oním výkřikem následují dokonce tři otazníky. :lol: A dobře míněnou radu, že se mu event. může ulevit, pokud přestane mlátit hlavou o klávesnici, již dostal hned zrána ode mne. :P
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Děkuji ale všechno nemusím ani mouční červi mi nepřipadají moc k jídlu,cestování do zahraničí je také povoleno ale neláká mě to vždyť za život člověk neprojede ani čr a rozhodně si víc užiju českou přírodu než se válet na pláži ,ale každý má jiné priority.Dnes vidíte všechny kouty světa v tv za zlomek ceny a ještě tolik co nemáte ani na dovolené šanci uvidět,a projet.A ukazovat se že na to mám ,to není můj styl. P.S Nejsem zapšklý soudruh.
modelář

Příspěvek od modelář »

Nechápeš nebo prostě ze zásady nechceš chápat! Jednou na vlastní kůži okusit je totiž mnohem víc, než 100x číst, vidět z gauče v telce či na monitoru při brouzdání internetem. Nic z toho ti totiž nezprostředkuje fyzický kontakt s lidmi, s jejich reálných naturelem, a nemáš šanci pochopit, čím ve skutečnosti žijí, co je trápí a co jim přináší radost! Ne každý si totiž představuje cestování po světě jako válení se někde na pláži. A pokud jde o finanční stránku věci, dnes se dá kus světa procestovat i s baťůžkem na zádech a pár dolary v kapse. Nemluvě o tom, že právě takhle nejlépe poznáš svět v duchu úvodu mého příspěvku - nikoli z pozice "nezaujatého" bohatého turisty izolovaného od okolního světa dokonale umělým světem luxusních hotelů a fajnových letovisek, u nichž je vcelku lhostejno, v které části světa se nacházejí! :idea:

P.S.: Jelikož jsem okusil obojího, opět mohu srovnávat.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Zase si nepřipouštíš jako vždy že někdo může mít jiný názor a nechybí mu to.Já mám asi narozdíl od tebe něco na starosti a nemůžu se jen tak zbalit a vypadnout.Nevím jak jsi na tom ale takový panelákový člověk se může kdykoliv zbalit a vypadnout ale my vidiéčania máme i jisté povinnosti a né čas se flákat a i kdyby jsme někde vypadli stále by jsme mysleli jak to vypadá doma a z dovolené by stejně nic nebylo,ale nelitujem toho :wink:
modelář

Příspěvek od modelář »

Pocházím z malé vesnice o 350 obyvatelích.

Ale jak vidno, tak tato debata je naprosto bezpředmětná, protože k jejímu vedení je třeba přinejmenším dvou stran, které jsou ochotny si alespoň v minimální možné míře naslouchat...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

I na vesnici žijí panelákové typy.Každý má jiné koníčky a záliby ,těžko budeš nějakého houbaře lanařit aby v hlavní houbařské sezoně jel ochutnat medůzu na pláž .A jsme zase trochu mimo tak to buď smažte,nebo vygumujte nebo co.
modelář

Příspěvek od modelář »

Anonymous píše:Ahá takže všeználek všechno znáš všechno víš a všechno jsi zkusil ,no tak to je jiná.
Já jsem pouze reagoval na tvoje vyjádření shora. A pokud někdo touží celou dovolenou např. prohoubařit, je to jeho výsostná volba, a mně nezbývá, než ji respektovat. Byl bych ovšem rád, kdybys ty zase na oplátku respektoval moji volbu zabývat se něčím úplně jiným! Poněvadž jinak to vypadá, že každý, kdo o dovolené zrovna třeba nehoubaří, je vysmívaný "všeználek" atd., stále dokola.

Jen tak mimochodem, na houbách jsem byl naposledy snad někdy před 30 roky a docela mi to chybí (holt ten zatracený čas!). A přestal jsem na ně chodit, protože tehdy prakticky přestaly růst. Ale dnes (tím zrovna nemyslím dnešní den) prý opět rostou!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Snad poprvé od tebe slyším že s něčím co napíše někdo jiny souhlasíš(houby)tak jsem ochoten připustit že něco znáš a můžeš mít v něčem pravdu, jen kdybys taky někdy toleroval možnost jiného názoru ostatních nemuseli by jsme tu tlachat o ničem.
Odpovědět