Castrol oleje

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Jan Nowak

Příspěvek od Jan Nowak »

Stejsky77 píše:Viděl jsi někdy po magických molekulách Castrolu rozebraný motor? Po jiných olejích nebyl nikdy motor tak tragicky zanesený usazeninami.
Další blbec :idea:
Konečně tu Pitris s Modelářem mají dalšího kamaráde :wink:
Tohle fórum už opravdu stojí za dámské přirození
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Další tvrdej Castrolář :lol:
Stejsky77

Příspěvek od Stejsky77 »

Jan Nowak píše:
Stejsky77 píše:Viděl jsi někdy po magických molekulách Castrolu rozebraný motor? Po jiných olejích nebyl nikdy motor tak tragicky zanesený usazeninami.
Další blbec :idea:
Konečně tu Pitris s Modelářem mají dalšího kamaráde :wink:
Tohle fórum už opravdu stojí za dámské přirození
No nevím kdo je větší, ty anonymní hrdino, když používáš tyhle výrazy :D. Taky jsi měl citovat zbytek příspěvku, nehanil jsem tu všechny oleje Castrol, a neřekl jsem, že jsou špatný, ale viděl jsem motor po nějakém Magnatecu v hrozným stavu, a jsou další mechanici, kteří viděli totéž, já sám osobně jsem používal Castrol SLX Longlife III, takže pokud to zvládneš, přemýšlej než se do někoho pustíš :wink: .
modelář

Příspěvek od modelář »

Jan Nowak píše:
Stejsky77 píše:Viděl jsi někdy po magických molekulách Castrolu rozebraný motor? Po jiných olejích nebyl nikdy motor tak tragicky zanesený usazeninami.
Další blbec :idea:
Konečně tu Pitris s Modelářem mají dalšího kamaráde :wink:
Tohle fórum už opravdu stojí za dámské přirození
My, anonymní Honzové Novákové (či Nowakové), členové silné většiny (ve většině je přece síla, ne?), neochvějni v naší neutuchající víře davového přesvědčení, v žádném případě nedopustíme, aby někdo byť jen zapochyboval o desetiletími prověřených dogmatech, jež pevně stmelují naše řady a činí nás lepšími, a tudíž i chytřejšími, než jsou ti blbci kolem. K tomu nám dopomáhej mocný marketingu slovutné firmy Castrol, jíž jsme tolik oddáni a zavázáni! :twisted:
modelář

Příspěvek od modelář »

P.S.: Omlouvám se všem (ne)poctivcům, kteří v dobré víře, se znalostí věci a z navýsost logických důvodů chrání naše motory před Castrolem tím, že ho jenom účtují, ale aplikují např. Cinol... :P
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jsou to opravdu znalí borci ten ušetřený castrol si nechávají do svých vozů :wink:
modelář

Příspěvek od modelář »

Anonymous píše:Jsou to opravdu znalí borci ten ušetřený castrol si nechávají do svých vozů :wink:
To je ale opravdu, ale opravdu hluboký omyl! Rozumně smýšlející mechanik by se ničeho takového nedopustil - on ho prodá dál, po Castrolu toužícím známým a přátelům i nepřátelům (ochotným platit) z blízkého i vzdálenějšího okolí... :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Hm to bude opravdu ale opravdu nedorozumění oni všichni mechanici ,nejsou tak bohatí aby si kupovali levné věci. :lol: raději si to vyšmelí :P
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Takze aby sme sa vratili k mojej prvej otazke, ktora znela, ake je rozdiel medzi Magnatec a Edge Turbo diesel a ci sa daju medzi sebou miesat, tak odpoved priamo z Castrolu je, ze sa mozu miesat, a Edge splnuje viac noriem pre rozne znacky ako Magnatec. Ale inak aj tak dakujem.
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..aky je medzi nimi rozdiel ti nikto s nas nepovie a miešať ich nemiešaj...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To je v°°°°L ....Zase chytrolín chytřejší než výrobce,no škoda tady ztrácet čas když je venku tak hezky.
modelář

Příspěvek od modelář »

Anonymous píše:Takze aby sme sa vratili k mojej prvej otazke, ktora znela, ake je rozdiel medzi Magnatec a Edge Turbo diesel a ci sa daju medzi sebou miesat, tak odpoved priamo z Castrolu je, ze sa mozu miesat, a Edge splnuje viac noriem pre rozne znacky ako Magnatec. Ale inak aj tak dakujem.
Že všechny motorové oleje jsou vzájemně mísítelné, to je napsáno snad v každé příručce. Zároveň tam bývá napsáno, že se tak nemá činit, pokud to není nezbytně nutné. A vůbec nijak to nesouvisí s tím, že "Edge splnuje viac noriem pre rozne znacky ako Magnatec".

Jinak se jedná o přímo ilustrativní příklad způsobu myšlení přesvědčeného "castroláka"...
modelář

Příspěvek od modelář »

Anonymous píše:Hm to bude opravdu ale opravdu nedorozumění oni všichni mechanici ,nejsou tak bohatí aby si kupovali levné věci. :lol: raději si to vyšmelí :P
Předpokládám, že právě mechanici nejlépe vědí, že cena už dávno neodráží kvalitu. Ale že ty nejlepší věci bývají "zadarmo", to - jak je vidět - také už dávno pochopili.

P.S.: Asi proto jsou tak na.raní, když zjistí, že všechny snadno vyměnitelné díly mám viditelně označené - a to netuší, že všechny spoje mezi nimi mám označené "neviditelně"! :twisted:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Asi máš hodně poruchové auto a měl by jsi si koupit nové ,nebo čas věnovaný označováním dílů věnovat na samotnou opravu a měl bys to skoro zadarmo. :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Poznač si i olejový filtr aby ti ho při výměně oleje nevyměnili :P
Odpovědět